Įkraunama...
Įkraunama...

žili plaukai

g.gif man tik 30 metų,esu dviejų vaikų mama, pradėjau žilti pagimdžiusi 1 vaiką,o dabar esu labai labai žila,ir jau nebežinau ko imtis kad galėčiau išvengti didesnio žilimo,stengiuosi dažyti plaukus ir tai turiu jau daryti kartą į mėnesį.Gal patartumėt kokius vitaminus naudoti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(georgia @ 2007 09 17, 19:34)
g.gif  man tik 30 metų,esu dviejų vaikų mama, pradėjau žilti pagimdžiusi 1 vaiką,o dabar esu labai labai žila,ir jau nebežinau ko imtis kad galėčiau išvengti didesnio žilimo,stengiuosi dažyti plaukus ir tai turiu jau daryti kartą į mėnesį.Gal patartumėt kokius vitaminus naudoti? verysad.gif

sveika o tu nesi nervuota ar neturi kokio sresso nes tas lemia taip pat dar genai kiek zinau , tu gal kreipkis pas gydytoja gal kazko truksta
Atsakyti
Pas mane žili plaukai pirmi atsirado,kai buvau dar studentė,kokių 20 metų.Nemanau,kad čia vitaminai kuo padės.Va nervinė būsena tai gal įtakos ir turi.
O šiaip pilnos parduotuvės dažų,galima juos sėkmingai uždažyti.
Atsakyti
Pati darausi mezoterapija (del plauku slinkimo), taciau gydytoja sake, kad tas padeda ir zilu plauku profilaktikai. Buvo atejusi viena kliente, ir atseit jai sustabde zilima, nzn ar tuo tiketi, ar ne..
Atsakyti
Man pirmos zilos sruogos atsirado 16 metu, manau, kad ytaka padare genai, nes ir mano mama ir mociute gana anksti prazilo.Nervai gal tik gali siek tiek paskatinti ta procesa, bet tikrai nera pagrindine priezastis.Ir niekas cia nepades.Tiesiog dazyk ir tiek.Karta per menesi tai nera daug, nes as turiu dazyti kas trys savaites, mat mano plaukai labai greit auga, turiu veslia seveliura, o po dazais niekas nemato, kad jie zili.Nenusimink, nesvarbu kokios jie spalvos, svarbiausia, kad tu tuos plaukus turi ir mylek bei rupinkis jais.Tu ne viena, musu tokiu, daug drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pradėjau žilti po sūnelio gimimo, nuo 24 metų. nematau tameė jokios problemos-yra visokiausių spalvų dažų. Manau, kad vyrams tai didesnė problema,-negi dažys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 09 18, 20:24)
Manau, kad vyrams tai didesnė problema,-negi dažys blush2.gif

tai jie irgi dažo mirksiukas.gif
o kas čia netaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgia @ 2007 09 17, 18:34)
g.gif  man tik 30 metų,esu dviejų vaikų mama, pradėjau žilti pagimdžiusi 1 vaiką,o dabar esu labai labai žila,ir jau nebežinau ko imtis kad galėčiau išvengti didesnio žilimo,stengiuosi dažyti plaukus ir tai turiu jau daryti kartą į mėnesį.Gal patartumėt kokius vitaminus naudoti? verysad.gif

Man irgi beveik tiek pat metu, ir vaiku 2, ir smilkiniai zili... Toks jau gyvenimas, matyt. Be to, mano motinos sesuo dar 30 neturedama zila buvo, cia gal ir genai tokie. g.gif Nemanau, kad yra kokiu specialiu priemoniu zilimui sustabdyt - antraip plauku dazu gamintojai butu jau seniai visi bankrutave. lotuliukas.gif Organzima aisku stiprint reikia, ir plaukus taip pat priziuret, na, ir plauku dazu geru nusipirkt! 4u.gif
Atsakyti