Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai kenkia nėštumo metu

Kas labiusiai kenkia nestumo metu, ko reiketu vengti?
Atsakyti
Labuka
turiu knyga kurioje aprasytas visas nestumas taip pat rasoma ka valgyti geriau ir ka ne,arba ka galima nestumo metu daryti ir ko ne.
mano nestumas yra gan sunkus kadangi esu jauna ir organizmas galbut silpnokas todel reikia labiau prisiziureti. . .
o kad vaikelis sveikas gimtu,geriausia man atrodo sveikai ir gerai maitintis,daug ilsetis,nepersitemt,vartoti gerus maisto papildus,jei rukai tai nei nedvejodama mesk,gerti galima stikline alaus bet ne daugiau nors kitos geria ir daugiau nemanau kad lb kenke,sakoma kad alus netgi gerai toms pas kurias pienuko mazai mirksiukas.gif nors as isvis negeriu,baisu kad vaikelis nepasigertu biggrin.gif zinau kad paskutiniais menesiais jau galima ir daugiau isgert nes vaikeliui jau nebekenkia lyg ir.
Beabejo jokiu narkotiku rolleyes.gif bet jau cia ir pati supranti man atrodo. Kavos galima nedaugiau nei 2-3 puodelius per diena.
Na o siaip daugiau tai nezinau valgau viska ko tik noriu,man savaime taip gaunas, kad y kaika net paziuret negaliu,priklauso nuo taves pacios.
Sveika pasportuot ar bent jau pavaiksciot koky pusvalanduka ar valandziuke lauke.
na kas dar g.gif gal ir uzteks,siaip patarciau tau pasitart su savo gydytoju ka tau galimja o ko ne mirksiukas.gif sekmes tau ir linkiu kad vaikelis sveikutelis gimtu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
as tai zinau, kad nestumo metu negalima aukstai ranku kilnot, pvz., drabuzius dziaustyti smile.gif
Atsakyti
Taip pat nerekomenduojama: vazineti dviraciu, valgyt astriu, rukytu ir pan. patiekalu, taip pat daug citrusiniu vaisiu, gerti gazuotu gerimu, aukstai laipiot ar ilgai laikyt iskelus rankas, vartoti vaistu, kurie neskirti nesciosioms, valgyti nevisiskai iskepta/isvirta mesa,...Ir pan.

Nors kiekviena pagal save... blush2.gif
Atsakyti
sweikos nestukes smile.gif o kodel negalima nesciosioms dazyti plauku?
Atsakyti
O ranku negalima kilnot per visa nestuma, ar tik i pabaiga? Juk pirmuosius menesius tai nieko lelius nepajaus ar pekltos rankos ar ne. Del plauku dazymo irgi idomu butu suzinot-gal del amoniako garu negalima dazyt?
Atsakyti
QUOTE(elivod @ 2007 09 20, 18:10)
sweikos nestukes  smile.gif  o kodel negalima nesciosioms dazyti plauku?

labukas elivod:) taip sako kad aplamai viskas kas chemija nelabai gerai leliukui, ir nagai priauginti ir plauku dazymas ir tt, as pvz dabar dazau plaukus augaliniais dazais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jejeta @ 2007 09 20, 18:52)
O ranku negalima kilnot per visa nestuma, ar tik i pabaiga? Juk pirmuosius menesius tai nieko lelius nepajaus ar pekltos rankos ar ne. Del plauku dazymo irgi idomu butu suzinot-gal del amoniako garu negalima dazyt?

del ranku tai negalima ir pacioj pradzioj nestumo kilnoti ir gale, nes toks tempimas labai kenkia
Atsakyti
QUOTE(Vilmaxxx @ 2007 09 19, 09:13)
Labuka
turiu knyga kurioje aprasytas visas nestumas taip pat rasoma ka valgyti geriau ir ka ne,arba ka galima nestumo metu daryti ir ko ne.
mano nestumas yra gan sunkus kadangi esu jauna ir organizmas galbut silpnokas todel reikia labiau prisiziureti. . .
o kad vaikelis sveikas gimtu,geriausia man atrodo sveikai ir gerai maitintis,daug ilsetis,nepersitemt,vartoti gerus maisto papildus,jei rukai tai  nei nedvejodama mesk,gerti galima stikline alaus bet ne daugiau nors kitos geria ir daugiau nemanau kad lb kenke,sakoma kad alus netgi gerai toms pas kurias pienuko mazai  mirksiukas.gif  nors as isvis negeriu,baisu kad vaikelis nepasigertu  biggrin.gif  zinau kad paskutiniais menesiais jau galima ir daugiau isgert nes vaikeliui jau nebekenkia lyg ir.
Beabejo jokiu narkotiku  rolleyes.gif  bet jau cia ir pati supranti man atrodo. Kavos galima nedaugiau nei 2-3 puodelius per diena.
Na o siaip daugiau tai nezinau valgau viska ko tik noriu,man savaime taip gaunas, kad y kaika net paziuret negaliu,priklauso nuo taves pacios.
Sveika pasportuot ar bent jau pavaiksciot koky pusvalanduka ar valandziuke lauke.
na kas dar  g.gif gal ir uzteks,siaip patarciau tau pasitart su savo gydytoju ka tau galimja o ko ne  mirksiukas.gif  sekmes tau ir linkiu kad vaikelis sveikutelis gimtu  nestuke.gif  thumbup.gif


O kokia ta knyga, kaip ji vadinasi?
Del kavos as nesijaudinu, man problemos nebus, nes as nelabai ją geriu, kartais per dieną išgeriu1 puodelį kavos, kartais iš vis negeriu, dabar jau gal visą savaitę neragavau jos.
Del alkoholio, tai aš kažkaip nežinau ar drįsiu jį gerti, na gal kada jei labai noresis kaip sakai stikline alaus, ar taurę vyno ir viskas. kazkaip as pritariu tau, bijau, kad pasigers vaikutis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kamelija @ 2007 09 20, 18:57)
labukas elivod:) taip sako kad aplamai viskas kas chemija nelabai gerai leliukui, ir nagai priauginti ir plauku dazymas ir tt, as pvz dabar dazau plaukus augaliniais dazais smile.gif
Papildyta:

del ranku tai negalima ir pacioj pradzioj nestumo kilnoti ir gale, nes toks tempimas labai kenkia


Na zinoma augaliniai dazai yra geriau, bet manai, kad jie nekenkia irgi? smile.gif As esu sviesiaplauke ir man ta problema bus labai aktuali.
Atsakyti
gintute3, knyga vadinasi ''Nescios moters vadovas'' o nusipirkt ja galima ''iki'' parduotuvese arba ''norfoj'' man atrodo turetum rasti.lb ydomi knyga tik ji kiek supratau isversta nes rasytoja angle lyg ir tai kai kurie dalykai nesutinka su lietuvos,bet mazai tokiu. . . o siaip aprasytas gana issamiai kiekvienas menesis ir net gi kaikurios savaites smile.gif dar visos neperskaiciau bet baigineju ir tikrai lb patinka man ji rolleyes.gif
Atsakyti
Mano manymu svarbiausia ziureti saves 4u.gif Pabuti egoistei, gerai pamiegoti, skaniai pavalgyti, nepervargti. Tiesiog daugiau dziaugtis gerais dalykais ir maziau kreipti demesio i blogus, kurie ir yra labiausia kenkiantys dalykai mirksiukas.gif Juk visos busimos mamytes emocijos ir pergyvenimai persiduoda leliukui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukrute: 21 rugsėjo 2007 - 01:07
QUOTE(elivod @ 2007 09 20, 17:10)
sweikos nestukes  smile.gif  o kodel negalima nesciosioms dazyti plauku?

o kodel negalima blink.gif Galima, net cia SM galite pasiskaityti mediku komentaru siuo klausimu. Nereikia esant nestuke.gif leistis iki krastutinimu, negi dabar nestukes, kaip bobuciu laikais turi vaikscioti apsepe ir apsileide. Maziau reiktu i prietarus ziureti, nes naksciau berods netgi prietaras buvo, kad net kirpti plauku negalima doh.gif
Taigi dazyti galima, tik dazus labiau augalines kilmes parinkti reikia ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2007 09 21, 08:24)
o kodel negalima blink.gif Galima, net cia SM  galite pasiskaityti mediku komentaru siuo klausimu. Nereikia esant nestuke.gif leistis iki krastutinimu, negi dabar nestukes, kaip bobuciu laikais turi vaikscioti apsepe ir apsileide. Maziau reiktu i prietarus ziureti, nes naksciau berods netgi prietaras buvo, kad net kirpti plauku negalima doh.gif
Taigi dazyti galima, tik dazus labiau augalines kilmes parinkti reikia ir viskas mirksiukas.gif

Na man irgi taip atrodo. As visiskai sutinku su ta nuomone drinks_cheers.gif . O kad kirpti plauku negalima, tai cia apsurdas, dar kazkur girdejau, kad ir nagu, bet kai pagalvoji, tai is viso juokinga, nejaugi 9 men. kekirpsi nagu biggrin.gif
Atsakyti