Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 6

Dar pamenu kazkas kalbejo, kad ir saldumynai maitina draugeli. Manau, kad tai irgi mitas, nes turiu realu pavyzdi: mano tetis nuo pat gimimo negali valgyti nieko saldaus, nes nenori-gal tai kokia anomalija, bet jam saldu reiskia neskanu, net burokeliu sriuba per saldi ir neskani.Gyvenime nera valges jokiu saldainiu, pyragu, vaisiu, net obuoliu. Na jam neskanu ir viskas, sako kad prisika (atsirasau) burna. O dabar realybe tokia, kad kaulu vezys-4 stadija, jau metastazes. Pirminis kol kas neatrastas dar. O valgo kaip sveikas-karbonadus sveicia uz du smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zamke @ 2007 11 26, 21:01)
Dar pamenu kazkas kalbejo, kad ir saldumynai maitina draugeli. Manau, kad tai irgi mitas, nes turiu realu pavyzdi: mano tetis nuo pat gimimo negali valgyti nieko saldaus, nes nenori-gal tai kokia anomalija, bet jam saldu reiskia neskanu, net burokeliu sriuba per saldi ir neskani.Gyvenime nera valges jokiu saldainiu, pyragu, vaisiu, net obuoliu. Na jam neskanu ir viskas, sako kad prisika (atsirasau) burna. O dabar realybe tokia, kad kaulu vezys-4 stadija, jau metastazes. Pirminis kol kas neatrastas dar. O valgo kaip sveikas-karbonadus sveicia uz du smile.gif


Dar karta primenu 4u.gif kad butent PET tyrimas paremtas gliukoze nuseda ant veziniu lasteliu. Is to mokslininkai duona valgo bigsmile.gif .
O man jokiu salutiniu poveikiu nera nors jau gavau 4 chemijas ir jokiu blogumu, nei dvasiniu nei fiziniu 4 stadija metastaziu vezimu vezk anomalija lotuliukas.gif ir svorio nuo pirmos chemijos 5 kg priaugau bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 11 26, 23:29)
O man jokiu salutiniu poveikiu nera nors jau gavau 4 chemijas ir jokiu blogumu, nei dvasiniu nei fiziniu 4 stadija metastaziu vezimu vezk anomalija  lotuliukas.gif ir svorio nuo pirmos chemijos 5 kg priaugau  bigsmile.gif .



O aš būčiau pati ramybė, jei ne dažni prabudimai naktį, nei šiokie, nei tokie sapnai ir mažėjantis svoris, nors valgau su kaupu. g.gif Tik, kad be naudos.
Stresiukai mane taip veikia, kai dukrytė maža būdama sunkiai sirgo, sugebėjau per dvi dienas pamesti 3 kg.
Todėl išvada: nerimauju, save galiu apgauti, kūno ne.

kareen, išduok paslaptį, kaip tau taip sekasi? Bandysiu tave mėgdžioti. smile.gif
kareen, kokius vaistukus gauni? Man numatyta paklitakselis ir gemcitabinas. Norėčiau išgirsti, kad tokius pat - drąsiau būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 lapkričio 2007 - 22:52
QUOTE(kareen @ 2007 11 26, 23:29)
O man jokiu salutiniu poveikiu nera nors jau gavau 4 chemijas ir jokiu blogumu, nei dvasiniu nei fiziniu 4 stadija metastaziu vezimu vezk anomalija  lotuliukas.gif ir svorio nuo pirmos chemijos 5 kg priaugau  bigsmile.gif .

Ir toliau taip!
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 11 26, 23:45)
O aš būčiau pati ramybė, jei ne dažni prabudimai naktį, nei šiokie, nei tokie sapnai ir mažėjantis svoris, nors valgau su kaupu. g.gif  Tik, kad be naudos.
Stresiukai mane taip veikia, kai dukrytė maža būdama sunkiai sirgo, sugebėjau per dvi dienas pamesti 3 kg.
Todėl išvada: nerimauju, save galiu apgauti, kūno ne.

kareen, išduok paslaptį, kaip tau taip sekasi? Bandysiu tave mėgdžioti. smile.gif
kareen, kokius vaistukus gauni? Man numatyta paklitakselis ir gemcitabinas. Norėčiau išgirsti, kad tokius pat  - drąsiau būtų.


Jei pamenat zadejau savo sauksta deti lotuliukas.gif kai suzinojau diagnoze. O ir pasiskaicius literatura liudna budavo. Kiekvienas zmogus yra unikalus. Unikalus kūnu, bruožais, balsu, savybėmis. Unikalus savo genais, gyvenimo istorija, savo pasaulio suvokimu, troškimais ir jausmais. Nepavyks megdzioti lotuliukas.gif .
Kaip minejau seniau as bandyminis triusiukas su gydytoja nusprendem agresyviausiomis priemonemis kovoti smile.gif vaistai tik numeriukai nieko nesakantys. Po penkeriu metu zinosiu tyrimo rezultatus bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 11 27, 00:34)

Kaip minejau seniau as bandyminis triusiukas su gydytoja nusprendem agresyviausiomis priemonemis kovoti  smile.gif vaistai tik numeriukai nieko nesakantys. Po penkeriu metu zinosiu tyrimo rezultatus  bigsmile.gif .


materia studiorum. Žinau. Aš ir tokiu buvau beveik prieš 2,5 m. Gal dėl to dar esu čia ir vis rašinėju. smile.gif galvojau, g.gif jei nebus taip, kaip norėčiau, tai bent bus rezultatai, kuriuos medikai apibendrins ir padarys atitinkamas išvadas. Bent tokią naudą mokslui ir visuomenei duosiu, aišku, su viltim – sau pačiai jos turėti.
Rezultatas visai geras.
Nesutinku, kad vaistai numeriukai, mes esame numeriukai. Vaistai labai konkretūs ir aiškūs savo chem. formulėm ir savybėm. Tik gal neaiškus poveikis konkrečiam individui, bet daugmaž panašus.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 11 27, 01:09)
Nesutinku, kad vaistai numeriukai, mes esame numeriukai. Vaistai labai konkretūs ir aiškūs savo chem. formulėm ir savybėm. Tik gal neaiškus poveikis konkrečiam individui, bet daugmaž panašus.


Vaistai dar neturi pavadinimo tai numeriukai pelytems padejo dabar ant zmoniu bando biggrin.gif . Pradzioje gal ir buvo baisoka, kad kompiuteris parenka tau vaistus, dozes, ju kombinacijas cia as apie metodologija bigsmile.gif .
Seseles sake, kad kitiems dalyvaujantiems tyrime zymiai sunkiau ir salutiniai poveikiai doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 11 27, 01:31)
Vaistai dar neturi pavadinimo tai numeriukai pelytems padejo dabar ant zmoniu bando  biggrin.gif . Pradzioje gal ir buvo baisoka, kad kompiuteris parenka tau vaistus, dozes, ju kombinacijas cia as apie metodologija  bigsmile.gif .
Seseles sake, kad kitiems dalyvaujantiems tyrime zymiai sunkiau ir salutiniai poveikiai  doh.gif .

tongue.gif Aisku, aš buvau konkrečiam vaistui numeriukas. tongue.gif O pas tave atvirkščiai. tongue.gif Gero rezultato. Smagu girdėti, kad nuotaika ir savijauta gera. Tai jau labai daug, nepaprastai daug. Kas bus rytoj nei aš, nei kitas nežino. Šiandien yra gerai ir tai jau labai gerai. Jei šiandien yra tik šiap sau, tai rytoj bus gerai. Ir bala matė visas statistikas.
Tavo gydymas tai taip vadinama individualizacija. Aš taip drįstu samprotauti.
Visai neseniai perskaičiau viename užsienio saite istoriją. Moteris parašė drąsinantį laišką kitoms. Jai krūtų vėžys. Dabar 62 m. Serga nuo 37 m. Tai būtų 25 m. stažas. 7 chemijos, 4 švitinimai. Gydyta daug, bet rezultas - nuostabus. Jei man taip, tai ir anūkų sulaukčiau. Po 25 m. būtų beveik laikas į dausas žvalgytis. tongue.gif Tai tokia mano statistika, statistika pagal adis, tegul vienetai, tegul išimtys, bet man jos imponuoja ir patinka.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 11 27, 00:46)
Visai neseniai perskaičiau viename užsienio saite istoriją. Moteris parašė drąsinantį laišką kitoms. Jai krūtų vėžys. Dabar 62 m. Serga nuo 37 m. Tai būtų 25 m. stažas. 7 chemijos, 4 švitinimai. Gydyta daug, bet rezultas - nuostabus. Jei man taip, tai ir anūkų sulaukčiau. Po 25 m. būtų beveik laikas į dausas žvalgytis. tongue.gif Tai tokia mano statistika, statistika pagal adis, tegul vienetai, tegul išimtys, bet man jos imponuoja ir patinka.

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif svajone...
Kai sutikau ligonineje panasios patirties moteri (rasiau apie jau cia), tiesiog pagalvojau, kad i ja reikia lygiuotis, o ne i sausos statistikos skaicius unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės,
miela malonu Jus čia paskaityti.Kareen,tu šaunuolė.
Adis,tau ketvirtadienį startas?

Aš šiandien grįžau po antros chemoterapijos. Sužinojau,kas laša-Taxotere.Namie geriu Xeloda ir Deksametazoną.Jaučiuosi normaliai,esu užsisukus darbų karuselej,dienos per maža.Baigsiu diplominį-bus lengviau. Su miegeliu ir man prastai.Ar ne laikas būtų ir pas psichiatrą? Gabija,tu čia patark,a?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti