Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie antra santuoką

Ka manote apie antra sansa gyvenimui? siaip, turbut db tai neretas dalykas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(J_Vaida @ 2007 09 20, 12:41)
Ka manote apie antra sansa gyvenimui? siaip, turbut db tai neretas dalykas... g.gif



Svarbu, kad tik jis būtų, tas šansas smile.gif Tuomet galima padaryti tai, ko nepadarei pirmąjį kartą, pasimokyti iš savo klaidų.
Atsakyti
o ka daryti, jei.. pvz jam bus antra santuoka, man pirma.. jis turi dvynukus, kurie auga su mama. as taip noriu vaiko! gal esu per daug savanaudiska, bet noreciau, kad visa demesi skirtu tik jam... o db nusprendziau kad net neverta gimdyt.... o dar ta jo buvusioji nervuoja. skambineja del kiekvieno sh. jam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(J_Vaida @ 2007 09 21, 10:42)
o ka daryti, jei.. pvz jam bus antra santuoka, man pirma.. jis turi dvynukus, kurie auga su mama. as taip noriu vaiko! gal esu per daug savanaudiska, bet noreciau, kad visa demesi skirtu tik jam... o db nusprendziau kad net neverta gimdyt.... o dar ta jo buvusioji nervuoja. skambineja del kiekvieno sh. jam  verysad.gif

norejau daug ka parasyti, bet matau, kad beviltiska kazka rasyti.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 21, 10:49)
norejau daug ka parasyti, bet matau, kad beviltiska kazka rasyti.

Manyčiau, kad taip.
Atsakyti
tai skelkit viska i akis.... niekada gyvenime nekaltinau vaiku.. as juos myliu.... bet vaikuciai dar jauni.. dar tik 4 metukai.... ir gal dar ne taip mastau, bet jis lb jais rupinasi.. kazin ar sugebetu dar ir treciu rupintis.... ir taip jauciuosi nezinomybej
Papildyta:
tiesiog nesupraskite klaidingai, tiesiog domiuosi kitu nuomone... paprasciausiai baisu, kad paaugusiems vaikas reix tetes..... ir truputi nerimauju, kad musu vaikutis galetu but nustumtas i sona... turbut skamba kvailai skaitant ir nesuprantant situacijos smile.gif mat jo buvusioji nuteikineja vaikus pries mane,kad as pikta, jei neklausys musiu juos, sauksiu ir t.t.... bet jei nebus sutarimo tarp vaiku ir manes, tiesiog manau...sunku butu lb
Atsakyti
Tą mes ir norime pasakyti. Jūs netinkate būti pamote. Kuo anksčiau tai suprasite, tuo mažiau skausmo suteiksite visiems istorijos dalyviams.
Atsakyti
o siaip apie antra santuoka kalbant, tai nematau nieko neiprasto, antras sansas gyvenime buti laimingam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J_Vaida @ 2007 09 20, 12:41)
Ka manote apie antra sansa gyvenimui? siaip, turbut db tai neretas dalykas... g.gif




Ateik į Antrosios žmonos/draugės temą, skyrelyje, kai įsimaišo trečias-atsakymų daug rasi...
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 21, 10:49)
norejau daug ka parasyti, bet matau, kad beviltiska kazka rasyti.


Geriau tada isvis patyleti negu tokius postus rasyti.
Atsakyti
QUOTE(J_Vaida @ 2007 09 21, 10:42)
o ka daryti, jei.. pvz jam bus antra santuoka, man pirma.. jis turi dvynukus, kurie auga su mama. as taip noriu vaiko! gal esu per daug savanaudiska, bet noreciau, kad visa demesi skirtu tik jam... o db nusprendziau kad net neverta gimdyt.... o dar ta jo buvusioji nervuoja. skambineja del kiekvieno sh. jam  verysad.gif


Tai yra jo VAIKAI. Jo kūnas ir kraujas. Ir būtų labai neišmintinga su šiuo faktu nesusitaikyti. Dar kvailiau būtų lyginti, kuriuos vaikus - tavo ar pirmosios žmonos - jis labiau myli.

Jei jauti, kad nesugebėsi jo vaikų priimti kaip dalies jo gyvenimo - geriau netekėk už šito žmogaus. Negriauk nei jo, nei savo gyvenimo.
Atsakyti
na, tie vaikuciai gyvena ne su mumis,o su buvusiaja zmona..tik.. nzn ka daryt.. as noreciau tuos vaikucius gal ir pasiimti, nes kiek pastebejau, jie yra amziais musami, dauzomi, nuteikinejami pries senelius, ant ju visada saukiama, todel jie nebemoka normaliai bendraut.. jei jiems ka sakai ramiai, jie nesupranta. turi pakelt balsa.. ant tokiu vaikuciu lb puikiai matosi, kaip jie yra auklejami... tik va... vis dar bijau tokio zingsnio, bet gaila ir juos ten palikt... o jei pabandyt pasiimt juos sau.. nzn ar susitvarkysiu ir kazin ar iseitu pagimdyti savi vaika, bet gaila tu niekuo detu maziuku. ta as ir norejau pasakyti.
Atsakyti