Įkraunama...
Įkraunama...

Kvalifikacijos kėlimo kursai

Norėčiau sužinoti kur organizuojami kvalifikacijos kėlimo kursai siuvimo technologams.Taip pat gal žinot kur būtų galima išmokti dirbti su kompiuterinėmis drabužių konstravimo programomis Lectra, Gerber, Comtense
Atsakyti
QUOTE(mizeris @ 2007 09 20, 14:03)
Norėčiau sužinoti kur organizuojami kvalifikacijos kėlimo kursai siuvimo technologams.Taip pat gal žinot kur būtų galima išmokti dirbti su kompiuterinėmis drabužių konstravimo programomis Lectra, Gerber, Comtense

Kazkaip neteko apie tokius girdeti g.gif O ka noretum ismokti su Gerber programa- konstravima, isklotiniu daryma, digitalizavima? Manau, kad su programom arba privaciai reikia mokytis dirbti, arba apmoko firmos, parduodancios programas. Mane su Gerberiu ismoke dirbti koleges, bet procesas netrumpas ax.gif
Atsakyti
Šiaip ir aš norėčiau pasitobulinti ax.gif Girdėjau kad kažką panašaus organizuoja Kaune. Tik jokios tikslesnės informacijos nerandu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2008 02 06, 19:29)
Šiaip ir aš norėčiau pasitobulinti  ax.gif  Girdėjau kad kažką panašaus organizuoja Kaune. Tik jokios tikslesnės informacijos nerandu  schmoll.gif

Ko gero kursai organizuojami KTU Dizaino ir technologijų fakultete. g.gif Reikės paieškoti konkretesnės info.,nes mane tai taip pat domina.Jei ką sužinosi-parašyk. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MEDINILĖ @ 2008 02 24, 15:05)
Ko gero kursai organizuojami KTU Dizaino ir technologijų fakultete. g.gif Reikės paieškoti konkretesnės info.,nes mane tai taip pat domina.Jei ką sužinosi-parašyk. biggrin.gif


Tai va, merginos, baigus aš tą Dizaino fakultetą ir būtent siuvinių dizaino bei technologijų specialybę. Ką galiu pasakyti g.gif :labai jau myzernai mokino dirbti su Gerberiu, labai.. Praktiškai darėm tokius laboratorinius darbus+bakalauro darbo brėžinių dalį paskutiniame kurse. Viskas paskubomis, nes auditorijos paklausa didelė, tad stovinčių eilė už nugaros irgi nemaža..
Nežinau, galbūt imdami pinigus (kiek žinau yra rūsyje įsikūrusi kažkokia mokama studija..) išmokins geriau, galbūt bent jau bus galima reikalauti daugiau dėmesio, aiškinimų ir t.t., nes programa nėra lengva ir, mano manymu, tik pastoviai darbant su ja, t.y. kokioje nors įmonėje, duotų gerų rezultatų 4u.gif
Atsakyti
viva modus atrodo apmokina dirbti su comtense programa 4u.gif , ir dar paskui darbą suranda thumbup.gif , kam įdomu tai čia kaune
Atsakyti
O "Viva modus" tie kursai yra Kaune?
Atsakyti