Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo asociacija - visa informacija apie ją

Norėdamos įstoti į Asociaciją turite parašyti prašymą. Prašymo formą galite gauti pas mane rašydamos adresu vaisingumas@takas.lt arba kreipkitės į klubų pirmininkes:


Šiauliuose - Malleną - Kariną adresu karinule@one.lt

Klaipėdoje - Natali adresu natalja.istomina@ku.lt

Kiti miestai dėl bendros tvarkos kolkas rašykite bendru adresu tiesiai man vaisingumas@takas.lt

Prašymus svarsto Asociacijos valdyba ir jos sprendimu priimami nauji nariai.
Stojamasis mokestis - 50 Lt. Stojamasis mokestis užskaitomas ir už pirmuosius narystės metus. Stojamąjį mokestį galima sumokėti per du kartus.
Po metų jau mokamas metinis nario mokestis - 25 Lt.

Aiškumo dėlei pasakysiu, kad šitos įmokos bus panaudotos steigimo išlaidoms padengti (kolkas jas dengiu iš asmeninių lėšų) ir galbūt bus kažkokių būtinų einamųjų išlaidų. Apie visas šias išlaidas gausite detalią ataskaitą.
Įmokas bus galima sumokėti, kai atidarysiu sąskaitą banke. Tuomet bus galima sumokėti arba pavedimu arba grynais - kaip patogiau. Mums patogiau - pavedimu smile.gif Informuosiu, kai tai bus galima padaryti.

Labai noriu paprašyti dviejų dalykų:

1. Nebijokite stoti į Asociaciją. Jūsų iš esmės niekuo tai neįpareigoja, atvirkščiai galbūt jums tai bus naudinga. Esant kokiam nors finansavimui Asociacija be abejo, finansuos tik asociacijos narius. Bet kokios akcijos, nukreiptos pinigų ar nuolaidų paieškai, bus organizuojamos tik Asociacijos nariams.

2. Vis dėlto stodami į Asociaciją įvertinkite tai, kad privalėsite dalyvauti Asociacijos visuotiniuose narių susirinkimuose. Negalėdami dalyvauti dėl pateisinamų priežasčių galite raštu įgalioti kitą narį balsuoti už jus. Priešingu atveju Asociacijai gali būti keblu priimti kai kuriuos sprendimus, kuriuos pagal įstatymus galima priimti tik visuotinio narių susirinkimo sprendimu.

Asociacijos nariais gali tapti visi norintys - ne tik nevaisingi žmonės, bet ir prijaučiantys ir pasiryžę mums padėti.

Tiesa, visoms stojančioms į Asociaciją privalomai reikės pildyti sociologinės apklausos anketą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 26 kovo 2007 - 22:06
kaip daznai bus organizuojami visuotiniai asociacijos susirinkimai?
Atsakyti
Pagal įstatus privaloma kartą į metus.
Atsakyti
Vaisingumo asociacija jau pradėjo savo veiklą. Šitame skyrelyje informuosime apie nuolaidas, akcijas, kurios skirtos tikriesiems Asociacijos nariams (kaip jais tapti yra parašyta temoje pačiame viršuje "Kaip įstoti į Asociaciją").

Nuolaidas klinikose ir kt. gausite tuomet, kai pateiksite Asociacijos nario pažymėjimą. Kol tų pažymėjimų nėra, eidami į kliniką paprašykite, kad aš arba Viltis tiesiog paskambintų į kliniką ir patvirtintų, kad jūs esate Asociacijos narys.

Taigi

VAISINGUMO KLINIKA visiems Asociacijos nariams iš karto taiko 20 proc. nuolaidą IVF ir IUI.

Artimiausiu metu patikslinsim, kokias nuolaidas gausite EUGENIJOS GINEKOLOGIJOS KLINIKOJE ir kitose, kai tik jas aplankysime.
Atsakyti
Jau turime sąskaitą - LT747044060004746916, banko kodas 70440, AB Vilniaus bankas.

Vaisingumo asociacija, įm.k. 300080280, M.Marcinkevičiaus g.13-16, Vilnius.
Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite - stojamasis įnašas. Jei pavedimą darysite ne iš savo sąskaitos, mokėjimo paskirtyje dar nurodykite savo vardą ir pavardę.

Kas negalite mokėti pavedimu, galite grynais, tačiau reikės rasti būdą, kaip tuos pinigus gauti ir užpajamuoti.

Taip pat labai prašau, kas dar neapsisprendę, parašyti prašymus Mokesčių inspekcijai dėl 2% pajamų mokesčio pervedimo Asociacijai. Užpildytą formą artimiausiomis dienomis įdėsime į mūsų svetainę www.vaisingumas.ku.lt

Taip pat laukiame jūsų pasiūlymų el.paštu vaisingumas@takas.lt (ypač iš kitų miestų), kur reikia Asociacijos pagalbos tarpininkaujant dėl nuolaidų.
Atsakyti
Aš jau turiu Magi paruoštą užpildytą formą. Joje kiekviena turi
irasyti savo asmeninius duomenis, pasirasyti ir
issiusti VMI. Adresas vilnietems: Sermuksniu g. 4,
01509 Vilnius.
Kolkas rašykite man vaisingumas@takas.lt, aš persiųsiu, paskui įdėsiu į svetainę.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 02 23, 10:05)
Aš irgi norėčiau paskirti asociacijai 2 proc.

Jei forma bus patalpinta svetainėje, tai tikrai bus aiškiau.

Bet aš prie žioplesnių, tai noriu paklausti: ar kas nors keičiasi, jei pernai tuos du procentus buvau paskyrusi kitai organizacijai? Ar iš jos atims automatiškai?  g.gif

Visai nesvarbu, kam buvai paskyrus 2% praėjusiais metais mirksiukas.gif Kiekvienais metais vis pildai naują formą ir iš naujo renkiesi, kam skirti pinigėlius.

Trumpas paaiškinimas/patikslinimas: 2% yra nuo gyventojų pajamų mokesčio, kuris buvo sumokėtas už jus 2004 metais. Mokesčių inspekcija per 2004 metus gavo pinigus iš jūsųs darbdavių, o dabar nuo tų gautų pinigų 2% perves tai organizacijai, kurią jūs nurodysite. Darbdavys nieko apie tai nežino ir jam žinoti nepriklauso. Teisingai rašė JustaZ - tai tik jūsų asmeninis reikalas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magi: 23 vasario 2005 - 10:18
QUOTE(paiduke @ 2005 02 23, 22:29)
na uzpildziau ta forma,vyro vardu ir kur man ja siusti nelabai suprantu i mokesciu inspekcija,ar ja siusti emailu,ar atsiprintint,ar kaip,nes ten parasa reikia padeti??

Ir jeigu dabar sutvarkyciau viska,tai kada pinigeliai pateks i asociacijos saskaita??


Paiduke,

paprastai e'meil tu negali sitos deklaracijos nusiusti i VMI. Yra kitas budas internetu nusiusti forma - tik, jeigu tu arba vyras turi priejima prie VB interneto - ten yra VMI deklaravimas (ar kazkas panasaus), uzpildai kazkokius formalumus ir tik tada ta sistema forma issiunti. Po kik laiko gauni patvirtinima, kad forma sekmingai VMI gauta. Sitas budas yra patikimesnis negu antrasis, kuri dabar aprasysiu.
Antras budas-atspausdinti, pasirasyti ir nusiusti pastu arba imesti i atitinkama deze, skirta sitom deklaracijom, pacioje VMI.
Geriausias budas pirmasis.
Dar smulkmena - deklaracija apie 2% -tu turi pristatyti VMI pagal deklaruota gyvenama vieta, t.y. miesta ar rajona.
Kuo greiciau uzpildysi forma ir pateiksi VMI, jeigu bus visi duomenys teisingi, tuo greiciau VA pinigelius gaus.
Atsakyti
Formoje kiekviena turi
irasyti savo asmeninius duomenis, pasirasyti ir
issiusti VMI. Adresas vilnietems: Sermuksniu g. 4,
01509 Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 04 04, 20:40)
O kur internetu rasti?



Įdedu nuorodą VMI puslapyje yra informacija kaip pildyti.
Mes pildėm deklaracijas ir prašymus pervesti 2 proc. Kam nereikia pildyti, gali užpildyti tik prašymą 2 proc nuo GPM ir isiųsti internetu.
Taip pat galima įeiti iš savo internetinio banko ir pildyti ten (VB ar HANSA).


http://deklaravimas....Pages.aspx?ID=0
Atsakyti
Keli atsakymai:

Jeigu deklaracijoje nenurodėte adreso, nieko tokio. Pinigus vis tiek asociacija gaus mirksiukas.gif Ir apskritai, dabar VMI deklaracijoje nori matyti tik paramos gavėjo kodą smile.gif

Deklaracijas galima siųsti paštu, nešti į VMI arba siųsti internetu.

Dėl banko pavadinimo, sąskaitos, banko kodo NEPILDYMO - iš tiesų formoje nurodyta, kad tų laukelių pildyti nereikia, bet jeigu kuri jau išsiuntė su užpildytais laukeliais, irgi gerai. Aš dar šiandien paskambinsiu VMI ir paklausiu, ką jie šitu klausimu galvoja, bet esu įsitikinusi, kad nieko keisti nereiks.
Atsakyti
Informuoju, kad šiuo metu Vaisingumo asociacijoje yra 39 nariai.

Taip pat primenu apie nuolaidas Asociacijos nariams:

"Vaisingumo klinika" - nepriklausomai kokiame mieste - 20 proc. nuolaida IVF ir ICSI procedūroms.
"Motinos ir vaiko" klinika - 20 proc. nuolaida IUI ir nemokamas embrionų užšaldymas po IVF.

Artimiausiu metu informuosime apie nuolaidas kitose įstaigose.

Kaip tapti nariu ieškokite www.vaisingumas.ku.lt
Atsakyti