Įkraunama...
Įkraunama...

DJ vestuvėms

As noriu, kad per mano vestuves grotu DJ. Gal kuri is Jusu sventete vestuves ar organizavote gimtadieni, kuriose grojo DJ? yahoo.gif Pasidalinkite patirtimi ir kontaktais.

Thanx
Atsakyti
QUOTE(Wajda @ 2005 02 23, 00:15)
As noriu, kad per mano vestuves grotu DJ. Gal kuri is Jusu sventete vestuves ar organizavote gimtadieni, kuriose grojo DJ?  yahoo.gif  Pasidalinkite patirtimi ir kontaktais.

Thanx



dalyvavau vestuvese, kur buvo dj. Labai nepatiko. Eilinis balius. Geriau jau tradiciniai muzikantai:)
Atsakyti
jei tik jaunimas thumbup.gif , kitu atveju, bobutes nesupratu.
Atsakyti
QUOTE(deime @ 2005 05 20, 15:13)
dalyvavau vestuvese, kur buvo dj. Labai nepatiko. Eilinis balius. Geriau jau tradiciniai muzikantai:)


Jeigu nėra fantazijos - tada tikrai gali būti eilinis balius.

Pas mus bus renginio organizatorė, kuri pasižymi geru humoro jausmu, tai bus visokių atrakcijų ir linksmybių. Svečiai tikrai turės iš ko pasijuokti, ką prisiminti ir ką veikti thumbup.gif O muzikos nenoriu tokios, nuo kurios pykina, tai kam man tokios klausytis savo vestuvių dieną g.gif

Šiaip ar taip, pasidalinsiu įspūdžiais po visko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wajda @ 2005 05 20, 18:53)
Jeigu nėra fantazijos - tada tikrai gali būti eilinis balius.

Pas mus bus renginio organizatorė, kuri pasižymi geru humoro jausmu, tai bus visokių atrakcijų ir linksmybių. Svečiai tikrai turės iš ko pasijuokti, ką prisiminti ir ką veikti  thumbup.gif  O muzikos nenoriu tokios, nuo kurios pykina, tai kam man tokios klausytis savo vestuvių dieną  g.gif

Šiaip ar taip, pasidalinsiu įspūdžiais po visko  4u.gif


Labai laukiu tavo atsiliepimų
Nes pas mus ir nebus tradicinių muzikantų. Esu griežtai prieš juos nusistačius. schmoll.gif
Todėl labai įdomu kaip pas jus viskas vyks ax.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus bus ir Dj ir muzikantai. Man paciai asmeniskai sirdele linksta prie muzikantu, nes visgi vestuves, o ne eiline tusovke. Jei tektu rinktis viena varianta - rinkciausi muzikantus.
Atsakyti
buvau vestuvėse su DJ. iš pradžių galvojau kad bus be ryšio. dabar nuomonė pasikeitė ir netgi labai teigiamai vertinu tokį pasirinkimą thumbup.gif viskas priklauso nuo muzikos, ar ji visiems patinka, ar yra akcijų atrakcijų. dažnai DJ būna ir vakaro vedėjas. dar linxma karaokė (nors ir neišdrįsau dainuoti) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistele @ 2005 06 01, 14:28)
buvau vestuvėse su DJ. iš pradžių galvojau kad bus be ryšio. dabar nuomonė pasikeitė ir netgi labai teigiamai vertinu tokį pasirinkimą thumbup.gif  viskas priklauso nuo muzikos, ar ji visiems patinka, ar yra akcijų atrakcijų. dažnai DJ būna ir vakaro vedėjas. dar linxma karaokė (nors ir neišdrįsau dainuoti)  ax.gif



Mes irgi nusisamdėm renginio vedeją, kuris labai linksmas ir fainas atrodo. Muziką renku aš pats, taikau kad visiem tiktų - daugiau senesnės žinomos dainos arba senų dainų remiksai. Mes griežtai prieš liaudies muziką taigi turėtų būt faina, o ir svečių dauguma jaunimas arba senimas bet ne senų pažiūrų. turėtų būt faina nes prigalvojom visokių žaidimukų ir atrakcijų.
Atsakyti
viskas praejo nuostabiai. vedejas liux - uzeme svecius visa vakara su ivairiais zaidimukais. muzika buvo mp3 tai irgi ish tikro labai patogu - zinai gera tinkama daina - bac ir uzmeti. labai linksma buvo. thumbup.gif
Atsakyti
bet kur tuos dj rast? g.gif Chia ne vestuvių muzikantai, kur kiekvienam laikrašty mirga koordinatės... doh.gif
Atsakyti
mes tai internete radom tokio vaikinuko koordinates ish vilniaus. pats jis studentas, nematytas negirdetas ir galima sakyt be patirties ves vestuves bet pavyko kuo puikiausiai ir esam juo labai patenkinti
Atsakyti
QUOTE(Flymanas @ 2005 08 17, 10:23)
Mes irgi nusisamdėm renginio vedeją, kuris labai linksmas ir fainas atrodo. Muziką renku aš pats, taikau kad visiem tiktų - daugiau senesnės žinomos dainos arba senų dainų remiksai. Mes griežtai prieš liaudies muziką taigi turėtų būt faina, o ir svečių dauguma jaunimas arba senimas bet ne senų pažiūrų. turėtų būt faina nes prigalvojom visokių žaidimukų ir atrakcijų.



O gal gali jo kordinates duoti? Beje, kada vestuves, butu malonu siek tiek atsiliepimu po renginio isgirsti!
Atsakyti