Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus "Genio" pradinė mokykla

Kitais metais i sia mokykla ketinu vesti sunu. Todel noreciau suzinoti kuo daugiau informacijos.


Aciu
Atsakyti
As pati baigiau sia mokykla lotuliukas.gif mokykla gera thumbup.gif draugiskos mokytojos prie kiekvienos klases yra po zaidimu kambary per pertraukas vaikam padukt hihihi.gif yra du mokyklos filialai ax.gif gerai ismoko thumbup.gif seip sauni mokykla visada su mielu noru grystu i ja nors jau 5 metai kaip kitoj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2007 09 23, 20:02)
yra du mokyklos filialai 


Aha, kai eini užsirašinėt, iš karto žiūri, kokias pareigas tėveliai užima, ir suskirsto lotuliukas.gif O jau direktorė tai, rodos, nors prie žaizdos dėk, kai susirinkimuose pašneka, kikimara, ne tas žodis doh.gif Netikėkit jos "gerumu" ir "rūpinimusi vaikais" schmoll.gif
Atsakyti
Yra du filialai: Blindžių ir Miglos g-vėj. Abu darželio patalpose. Miglos g-vėj yra kiekvienoj klasėj asmeninė prailginta grupė, t.y. šalia klasės yra tik tos klasės žaidimų kambarys, ir tai yra puiku, nes beveik visi klasės mokiniai lieka po pamokų, papietauja, paruošia namų ruošą padedami mokytojos (klasėj yra dvi), žaidžia, prižiūrimi mokytojos, lanko būrelius (ir mokykloj ir siūlomus kitur), mokestis papildomas yra už prailgintą ir už pietus (dukra sako, kad skanesnius negu namie doh.gif biggrin.gif ). Pradėjus lankyti mokyklą iš tėvų lėšų sutvarkėm vaikų gi klasę (kurioje jie bus 4 metus! tad ir negaila), suma buvo normali ir vienkartinė. Aš prisiklausiau mitų apie mokyklą, apie rinkliavas ir t.t., apie "turtingus tėvelius" ir pan. ir galiu pasakyti, kad pletkų yra tikrai daug, aš įsitikinau pati, kad mokykla gera. Mano dukra jau dabar gailisi (paskutiniai metai ten) ir mokyklos ir mokytojos.
Blindžių g-vėj irgi gera mokykla, tik ten, mano supratimu prailginta grupė bendra, mokytoja pasikeičia (dėl to, mano galva, vaikams sunkiau). Direktorė normali moteris. Kyšio nenešiau jokio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 13 spalio 2007 - 09:08
QUOTE(Akinomra @ 2007 09 23, 21:02)
As pati baigiau sia mokykla  lotuliukas.gif  mokykla gera thumbup.gif 
draugiskos mokytojos prie kiekvienos klases yra po zaidimu kambary per pertraukas vaikam padukt   hihihi.gif  yra du mokyklos filialai   ax.gif  gerai ismoko  thumbup.gif  seip sauni mokykla visada su mielu noru grystu i ja nors jau 5 metai kaip kitoj verysad.gif

Jūs esta tikra, kad gerai viską išmokot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 13 spalio 2007 - 11:14
kaip man nepatinka kai direktore skirsto mokinius pagal teveliu pareigas,kazkoks absurdas verysad.gif
Atsakyti
Aš baigiau šia mokyklą.Blindžių gatvėje.Mokytoja mano nepamirštama.Kai atejo laikas iš šitos mokyklos pereit į gimnazija visa klasė verkė.Ir bernai ir panos.Labai mylim savo mokytoją wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2007 10 13, 13:13)
Jūs esta tikra, kad gerai viską išmokot  biggrin.gif



Na mokymosi kokybe gan gera (dar daug kas priklauso nuo mokytojos) o siaip ir pati as dabar pazystu dabartiniu mokyniu ir ju teveliu ir broliuku ir sesuciu ir t.t. taj atsiliepimaj geri ir na pakolkas nesu girdejus dideliu nusiskundimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraeva @ 2007 10 13, 14:58)
kaip man nepatinka kai direktore skirsto mokinius pagal teveliu pareigas,kazkoks absurdas verysad.gif

O kas jums sakė, kad šios mokyklos direktorė tai daro? blink.gif (ir baikim klausytis gandų, nueikim ir patys įsitikinkim.) Jokio skirstymo, (nebent jus pati turit kompleksų...)
Atsakyti
Tikrai neskirsto ten niekaip.Sako kad vienoj geriau uždirbantys tėvai kitoj-ne.Pas mus klasėj dauguma buvo kaip ir neblogai uždirbantys,bet buvo ir socialiai remtina mergaitė ir šeip nelabai daug uždirbantys tėveliai.Tikrai nėra jokio skirstymo ten..... doh.gif schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2007 10 13, 10:08)
Mano dukra jau dabar gailisi (paskutiniai metai ten) ir mokyklos ir mokytojos.



Aciu uz info. Gal galite parasyti mokytojos pavarde.
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2007 10 14, 14:26)
Aciu uz info. Gal galite parasyti mokytojos pavarde.

Ar tai bus reklama, ar ne? unsure.gif O vienok, jei noriu pasakyti viešai, kad kokykloj yra gera mokytoja (tikiu, kitos turbūt irgi rolleyes.gif , tiesiog ši moko mano dukrą), kodėl turėčiau nutylėti. Edita Vainorienė 4u.gif
Atsakyti