Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiška Raki

Kaip vartoti Raki, gal koki kokteiliuka galima is jos pasidaryt ar gal dar ka nors? g.gif Stovi namie butelis Rakes ir neisivaizduoju, kaip ja vartoti, o siaip viena tai ji nekas nekas... schmoll.gif Taigi, gal kas turite kokiu patarimu apie ja g.gif
Atsakyti
Oi niam niam, pats mylimiausias alkoholinis gerimas wub.gif Siaip paprastai ji yra skiedziama vandeniu su ledukais smile.gif
Atsakyti
Šitas gėrimukas turi vieną ypatingą kraštutinę savybę - jis arba labai patinka arba labai nepatinka. Aš priklausau antrajai kategorijai. Dar nei vienas alkoholinis gėrimas pas mus namie dar nebuvo vartojamas taip ilgai, kaip raki. Net per mėgstančių pabalavot bendradarbių šis gėrimas neturėjo paklausos - niekaip didžiausia chebra nesugebėjo 0,3 l talpos buteliuko išvanot per vakarą.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 02 23, 14:25)
Šitas gėrimukas turi vieną ypatingą kraštutinę savybę - jis arba labai patinka arba labai nepatinka. Aš priklausau antrajai kategorijai. Dar nei vienas alkoholinis gėrimas pas mus namie dar nebuvo vartojamas taip ilgai, kaip raki. Net per mėgstančių pabalavot bendradarbių šis gėrimas neturėjo paklausos - niekaip didžiausia chebra nesugebėjo 0,3 l talpos buteliuko išvanot per vakarą.

Tai vadinasi, gali buti taip kad pas mus tas butelis gali ir uzsiguleti biggrin.gif nes kol kas tikrai niekas kas ragavo, didelio susizavejimo neparode. O su tuo vandeniuku ir ledukais, tai jis nelabai kaip ir atrodo, pabala ir tiek... Reiks pabandyt dar karta kada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sirduze @ 2005 02 23, 17:39)
Tai vadinasi, gali buti taip kad pas mus tas butelis gali ir uzsiguleti  biggrin.gif  nes kol kas tikrai niekas kas ragavo, didelio susizavejimo neparode. O su tuo vandeniuku ir ledukais, tai jis nelabai kaip ir atrodo, pabala ir tiek... Reiks pabandyt dar karta kada  mirksiukas.gif

Uzsiguleti?Niu negerai taip blush2.gif Ir ko jus taip nemegstat raki doh.gif
Atsakyti
O tu, Smurka, Shalimar i svecius pasikviesk ir nebeteks su Raki kamuotis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 02 23, 19:34)
O tu, Smurka, Shalimar i svecius pasikviesk ir nebeteks su Raki kamuotis  drinks_cheers.gif

Tai kad pas Smurka jau nebeliko raki kaip supratau doh.gif O as radau ja Maximoj, keliasdesimt litu uz buteli blink.gif ,nebeprisimenu tiksliai, bet nieko, verta to alc.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 23 vasario 2005 - 19:42
Labai mėgstu RAKI-kaip Shalimar ir minėjo, skaniausia ji su ledukais ir vandeniu blush2.gif
Atsakyti
rake aisku reiketu praskiesti, kad pabaltu. bet man svarbiausia, kad salia butu melionas. rake reikia uzkasti melionu, tada palieka gaivus gaivus skonis burnoj. dar galima riebaus balto surio. musu varskes suris nelabai tam tinka sakyciau.
o dar vienas svarbus priedas geriant rake - vaizdas i Bosfora ax.gif
Atsakyti
negaliu pakesti anyzines degtines schmoll.gif darbe kolege parveze lauktuviu visoms pavaisinti tai teik prisivaisinom, kad 20 zoniu negalejo iveikti tos bonkes biggrin.gif , dar ir dabar stovi (jau gal 2 menesiai)
Atsakyti
pas mane namuose irgi stovi truputi nugertas buteliukas 0.35 l ... nesugebejom net per vyro jubilieju suvartot doh.gif
as ne turke, geriau gert gryna biggrin.gif nes su vandeniu praskiedus is vis kazkoks marazmas gaunasi blink.gif brudas blink.gif
Atsakyti
Mes syki su padruzke buvom sveciuos pas turkus,tai jau jie ir vaisino ta bjaurybe notworthy.gif Sakes,as NEGALIU pakesti to skonio,nei is tolo.O padare didziausia stikla ,o vaizdelis ir nekoks,kai su vandeniu sumaise.Nu vienu zodziu kankinaus ilgai,ne gi sakysi,kad nemegsti,gi taip parodytum nemeandaguma...bet po to tai pyliau viska i gerkle,kad tas bjaurus skonis dingtu is mano burnos doh.gif
Atsakyti