Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Senoji tema t.y. IV tema čia

Tęsiam toliau biggrin.gif

vakar vakarieniai gaminau omletą su daržovėmis greitai paruošiamas ir lengvas maistas rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien pietums torto likučiai doh.gif (vakar labai tingėjau gaminti kažką normalaus), o vakarienei numatyta kepta žuvis.
Atsakyti
Pietums bulviniai blynai ir uzvakaryksciai barsciai 4u.gif
Atsakyti
ax.gif kepsiu bulvinius bynus. ax.gif
Atsakyti
aš šiandien kepiau žvynabudes ir gaminau morkyčių su česnaku salotas- viskas beveik už dyką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mystical @ 2007 09 24, 14:41)
aš šiandien kepiau žvynabudes ir gaminau morkyčių su česnaku salotas- viskas beveik už dyką  lotuliukas.gif

kaip skanu man žvynabūdės thumbup.gif as viriau grybų sriubą su mesos kukuliais
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 09 24, 15:07)
kaip skanu man žvynabūdės    thumbup.gif  as viriau grybų sriubą su mesos kukuliais

kas tos zvynabudes?zuvys?
pas mus pusryciams arbatele su sureliu,pietums naminiai kijevo kotletai su bulbiu kose(pietavom pas uosvius),vakarienei sriubyte,vyrui dar ryziai su blauzdelemis 4u.gif
Atsakyti
Kiek žinau, žvynabūdės - tai grybai ax.gif

Šiandien valgysim daržovių troškinuką ir nuo savaitgalio likusias keptas vištienos šlauneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 09 24, 18:27)
kas tos zvynabudes?zuvys?
pas mus pusryciams arbatele su sureliu,pietums naminiai kijevo kotletai su bulbiu kose(pietavom pas uosvius),vakarienei sriubyte,vyrui dar ryziai su blauzdelemis 4u.gif

žvynabūdės yra tokie grybai jie auga ant aukšto koto ir kaip lietsargis isiskleidę būna.Oskonis kaip iškepi tai kaip mesos thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
vakar valgėm nuo sekmadienio likusią sriubą su vištiena,kepiau kalafiorą ir virtas namines dešreles,dar padariau morkų,obuolių ir ridikų salotas su majonezu.Tą patį palikau šiandienai pietums ir į darbą įsidėjom,o gryžus kepsiu skorpionžuvės kotletus su bulvių koše ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 09 24, 20:11)
žvynabūdės yra tokie grybai jie auga ant aukšto  koto ir kaip lietsargis isiskleidę būna.Oskonis kaip iškepi tai kaip mesos  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Aprasymas skamba kaip musmiriu lotuliukas.gif

Mes vakar tvarkem lietinius, dar siandien tvarkysim. Dar vyrui du kiausinukus isviriau, tarse su garstyciomis ir majonezu.
O as vakarieniai viriausiai girkiu su sviestuku ir pienu, buvau jau pasiilgusi labai ax.gif
Atsakyti
Pietums vyrui buvo bulviniai blynai, o man uzsilike makaronai su desra, vakarienei nezinau, ka sumastysiu, nes MB isvyko iki savaitgalio rolleyes.gif
Atsakyti