Įkraunama...
Įkraunama...

Alternatyvūs miomos gydymo būdai

Sveikos!

Man nustate 1.5 cm mioma submukozine (augancia gimdoje) ir rekomenduoja operuoti. sad.gif Esu dar negimdziusi ir planuoju.
Ar esate kuri susidurusi su tokia operacija? Ir kitas klausimas- ar zinote kokiu alternatyviu budu kaip sumazinti mioma? Gal parekomenduotumete koki gydytoja, kuris nerekomendavo daryti operacijos panasiu atveju smile.gif

ACIU LABAI uz Jusu pagalba atsakant.

Mairune.
Atsakyti
Apie miomas daug esu skaičiusi ir domėjausi. Nežinau kokio pavojingumo yra tavo mioma.Kadangi aplamai esu nusistačiusi prieš bet kokias operacijas,tai pirmiausiai siūlau tau pasikonsultuoti dar su keliais gydytojais ginekologais,patartina privačiuose kabinetuose. Skaičiau straipsnį,kad dabar geriausias gydytojas Šveicarijoje laikomas ne tas,kuris siūlo kuo greičiau operuotis,bet tas,kuris randa alternatyvų būdą tą ligą išgydyti be peilio. O paguodai galiu pasakyti,kad beskaitant visokią informaciją ,ypač apie miomas ,išskaičiau,kad visas ligas gimdoje išgydo gimdymai. Po gimdymo nebelieka jokių miomų. Sėkmės.
Atsakyti
Na turiu siokios tokios patirties ir as siuo klausimu... Pries kelis metus isoperavo man mioma, buvo ji pakitus ir kaip supratau galejo buti ir supiktybejus (kas miomu atveju nutinka labai retai). Na ji buvo gana didele, apie 4 cm. Pries tai gyde mane ilgai ir nuobodziai hormoniniais vaistais, be teigiamu rezultatu. Dabar vel turiu ta "dziaugsma", bet jau nepasitikiu tradicine medicina ir gydausi kitais budais. Siuo metu gydausi pas homeopate, o dar papildomai kartais pageriu Balvociutes zoleles. Na matysim kuo visa tai baigsis smile.gif
Kas del gimdymo, tai tiesa, organizmas is tiesu issivalo, bet jeigu mioma didesne, tai gali buti problemu su kudikio isnesiojimu.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, Deimute ir Raminte.
Is tiesu musu gydytojai skuba is karto griebtis peilio. Mioma man nustate privaciame kabinete, is kur gavau siuntima i Antakalnio moteru klinikas konsultacijai. Ten kazkaip "teko laime" patekti pas pikta ginekologe, kuri labai grubiai isreze: "Operuotis ir viskas. Jei nesioperuosi, tai paskui mioma augs ir teks pjauti visa gimda." O laukti ji pasake, jog nera ko, nes pastoti man arba nepavyks, arba bus persileidimas po keliu menesiu. Zodziu- baisu ir rizikuoti, jei tokia perspektyva sad.gif
Liudna tai, kad musu medikai neiesko priezasciu, kodel tai atsiranda, ir net nebando (ir ko gero nenori) siulyti kazko kito. .. sad.gif
Internete prisiskaiciau daug straipsniu ta tema (lietuvisku, zinoma, beveik nera). Ir teko rasti ir alternatyvius gydymosi budus - maisto raciono keitimas, fitoterapija. Tik Lietuvoje tu preparatu kazkaip kol kas nerandu...
Raminte, o kur tas arbatas galima butu gauti? Ir ar jos kiek padeda?

ACIU.
Atsakyti
Balvociutes zoliu galima gauti vaistineje priesais Operos ir baleto teatra, berods Vienuolio gatve (as cia kalbu apie Vilniu, nepasiziurejau kur gyveni), dar galima gauti skyrelyje su arbatomis Iki parduotuveje, Jasinskio gatveje. O siaip tai pries kelias savaites buvo tema Supermamoje apie Balvociutes zoles, ten rasi daugiau informacijos.
Kas del padejimo tai nezinau, nes geriu dar tik kelis menesius, o rezultatu turbut taip greitai nesimato. Kiek zinau reikia gerti 3 menesius, o veliau daryti pertrauka, na vaistineje gal ka nors daugiau pasakis.
Atsakyti
QUOTE(Mairune @ 2007 09 24, 19:31)
Ten kazkaip "teko laime" patekti pas pikta ginekologe, kuri labai grubiai isreze: "Operuotis ir viskas. Jei nesioperuosi, tai paskui mioma augs ir teks pjauti visa gimda." O laukti ji pasake, jog nera ko, nes pastoti man arba nepavyks, arba bus persileidimas po keliu menesiu.

Nesu pernelyg tolerantiška, todėl tokius gydytojus man norisi pasiųsti laaabai toli.

Turėjau. Atsisakiau gydymo. Išsigydžiau demėtąja mauda.
Atsakyti
QUOTE(Raminte @ 2007 09 24, 18:46)
Balvociutes zoliu galima gauti vaistineje priesais Operos ir baleto teatra, berods Vienuolio gatve (as cia kalbu apie Vilniu, nepasiziurejau kur gyveni), dar galima gauti skyrelyje su arbatomis Iki parduotuveje, Jasinskio gatveje. O siaip tai pries kelias savaites buvo tema Supermamoje apie Balvociutes zoles, ten rasi daugiau informacijos.
Kas del padejimo tai nezinau, nes geriu dar tik kelis menesius, o rezultatu turbut taip greitai nesimato. Kiek zinau reikia gerti 3 menesius, o veliau daryti pertrauka, na vaistineje gal ka nors daugiau pasakis.


Labai aciu uz informacija, Raminta! smile.gif Bandysiu uzeiti i ta vaistine ir paieskoti.
Papildyta:
QUOTE(Brenda77 @ 2007 09 24, 21:46)
Nesu pernelyg tolerantiška, todėl tokius gydytojus man norisi pasiųsti laaabai toli.

Turėjau. Atsisakiau gydymo. Išsigydžiau demėtąja mauda.


Susiradau info apie dėmėtąją maudą. Pasirodo, labai nuodinga. Ko gero savarankiškai jos rinkti nevertėtų. Ar tai buvo kažkokie homeopatiniai preparatai jos pagrindu?
Ačiū už informaciją, Brenda77 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mairune @ 2007 09 25, 10:34)
Susiradau info apie dėmėtąją maudą. Pasirodo, labai nuodinga. Ko gero savarankiškai jos rinkti nevertėtų. Ar tai buvo kažkokie homeopatiniai preparatai jos pagrindu?
Ačiū už informaciją, Brenda77 smile.gif

Taip, labai nuodinga. Reikia gerti spiritinį užpilą, nuo 2 iki 50 lašų per dieną. Pirkau pas žolininkę.
Homeopatinių preparatų su demėtąja mauda galima įsigyti Homeopatijos vaistinėje Kaune, Rotušės a.
Atsakyti
Brenda77, gal tas homeopatinis preparatas vadinasi Thuja?
Atsakyti
QUOTE(Raminte @ 2007 09 25, 13:45)
Brenda77, gal tas homeopatinis preparatas vadinasi Thuja?

Nežinau. Nevartojau.
Atsakyti
QUOTE(Brenda77 @ 2007 09 25, 12:20)
Taip, labai nuodinga. Reikia gerti spiritinį užpilą, nuo 2 iki 50 lašų per dieną. Pirkau pas žolininkę.
Homeopatinių preparatų su demėtąja mauda galima įsigyti Homeopatijos vaistinėje Kaune, Rotušės a.


Brenda77, o pas kuria zolininke pirkai, jei ne paslaptis? Nes as nelabai isivaizduoju kaip reiktu zolininkiu ieskoti...

As dar internete radau idomia info apie miomu ir kitu augliu gydyma. Vienas ju:
www.anticancer.net. Jie sakosi israde vakcina nuo vezio. Tinka gydyti bet kokio tipo vezi, isskyrus galvos auglius.

Kitas miomu gydymo budas- augaliniais preparatais, reklamuojasi viena kompanija Rusijoje:
www.chinesemc.ru. Pasak atsiliepimu, labai efektyvu. Bet, zinoma, visko galima prirasineti.

Gaila visgi, kad si mano pasiulyta tema netampa diskusiju objektu. Matyt, arba sergamumas miomomis nera taip labai paplites Lietuvoje, arba dauguma skeptiskai ziuri i alternatyvius gydymosi metodus, arba ne visos sergancios ateina i si foruma arba... tiesiog tingi ka nors ir berasyti wink.gif Na, cia as tusciazodziauju:) Vis delto turiu minti, kai prikaupsiu daugiau info apie tai, reiktu sukurti net atskira straipsniuka lietuviskai mums visoms- truksta elementaraus shvietimo:) Ka manote? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mairune @ 2007 09 26, 21:14)
Brenda77, o pas kuria zolininke pirkai, jei ne paslaptis? Nes as nelabai isivaizduoju kaip reiktu zolininkiu ieskoti...

As dar internete radau idomia info apie miomu ir kitu augliu gydyma. Vienas ju:
www.anticancer.net. Jie sakosi israde vakcina nuo vezio. Tinka gydyti bet kokio tipo vezi, isskyrus galvos auglius.

Kitas miomu gydymo budas- augaliniais preparatais, reklamuojasi viena kompanija Rusijoje:
www.chinesemc.ru. Pasak atsiliepimu, labai efektyvu. Bet, zinoma, visko galima prirasineti.

Gaila visgi, kad si mano pasiulyta tema netampa diskusiju objektu. Matyt, arba sergamumas miomomis nera taip labai paplites Lietuvoje, arba dauguma skeptiskai ziuri i alternatyvius gydymosi metodus, arba ne visos sergancios ateina i si foruma arba... tiesiog tingi ka nors ir berasyti wink.gif Na, cia as tusciazodziauju:) Vis delto turiu minti, kai prikaupsiu daugiau info apie tai, reiktu sukurti net atskira straipsniuka lietuviskai mums visoms- truksta elementaraus shvietimo:) Ka manote? wink.gif

Labai pritariu Tavo mintims. 4u.gif Smagu, kad nori padėti žmonėms.

Žolininkė vardu Marija, Vilniuje. Ji pati demėtąja mauda išsigydė vėžį.
Šiuo metu jos nėra Lietuvoje, bet lapkritį turėtų grįžti. Jei Tau dar bus aktualu, galėsiu duoti kontaktus.
Atsakyti