Įkraunama...
Įkraunama...

Max Factor

Ką manote apie šią kosmetiką?Kokiomis priemonėmis likote patenkintos kokiomis nusivylėte?l
Atsakyti
man Maxfator kosmetika thumbup.gif
pati geriausia krempudra maxfactor, lupdaziai,
Atsakyti
Likau labai patenkinta tusais: turejau stretch ir lashfinity, dar turejau seselius akims, kreminius, tokie kaip spirale atrodo, bet nieko ypatingo... i rauksleles susiliejo, bet is pradiu labai graziai atrode smile.gif

Drauge labai nusivyle "laikanciu visa diena" lupdaziu (nusivalge be pedsako, ir labai greitai). schmoll.gif

Siaip jei nori sios kosmetikos, patarciau pirktis uzsienyje, nes pas mus retas geras daiktas pasitaiko, o uzsienyje kokybe zymiai geresne smile.gif

Uzeik i skelbimu lenta, ten merginos renka, kokius kvepaliukus galetu uzsisakyti is amerikos kad parveztu, gal ir tau ka gales parvezti. kaina tikrai ne didesne, nei pas mus. ten viskas pigiau. loreal, maybelline ir kt. taip pat yra, tik lancome nemaciau ten. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 23 vasario 2005 - 17:25
MaxFactor 2000 calorie tusas patiko man visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 02 23, 18:17)
man Maxfator kosmetika  thumbup.gif
pati geriausia krempudra maxfactor, lupdaziai,

Kokia krempudra geriausia, ar bandei color adabt?
Atsakyti
nea, tos nebandziau,
man labai gera tokia senesne,
be pavadinimo, uzrasyta tik maxfactor, make up ir spalvos numeris.
buvau uzsipirkus parveztos is anglijos, po 15lt, nes vogta smile.gif
Atsakyti
As noreciau nusipirkti tusa sios firmos kuri geriau rinktis? Ir beje kokios ju kainos tarkim Sarmoj?
Atsakyti
Kainos sarmoj zveriskos,jei jau nori pirkti lietuvoj tai paziurek droge,man rodos ten buna ir antkainiai zymiai mazesni! mirksiukas.gif
Atsakyti
nagu lakas thumbup.gif
Atsakyti
turiu pudrą max factor bronzinę, bet man ji nelabai schmoll.gif tepa drabužius ir nelygiai kažkaip pasiskirsto doh.gif apie tušus tik teigiamus atsiliepimus esu girdėjusi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 23 vasario 2005 - 18:26
Man labai patinka MaxFactor 2000 calorie tusas, ir ilgai isliekantis lupdazis LIPFINITY everlites thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Maciau, kad virsuj kazkas rase, kad ilgai isliekantis lupdazis nesilaike. Nu as tai tik paneigti galiu, man darbe jis ne tik visa diena laiko ir valgau ir geriu, bet ji dar vakare gramdyt reikia smile.gif Darbe jis man nepakeiciamas, o ir spalvyte buvo sunku issirinkti, visos tokios svelnios, grazios... Nu zodziu man jis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2005 02 23, 17:29)
ar bandei color adabt?

Geresnės už Color adapt nesu naudojus thumbup.gif .
Atsakyti