Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d/ ''Klevelis''

gal kas lankot ar lanket kleveli klaipedoje.Noreciau uzrasyti vaika.Kokie apie ji atsiliepimai?Kaip aukletojos?Kaip pats darzelis?
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2007 09 25, 20:00)
gal kas lankot ar lanket kleveli klaipedoje.Noreciau uzrasyti vaika.Kokie apie ji atsiliepimai?Kaip aukletojos?Kaip pats darzelis?

na kiek esu girdėjusi,tai neblogas l/d.mano vyro sesers abu vaikai lankė šį l/d. ir tikrai liko patenkinti ir vaikučiai ir teveliai.
Atsakyti
Na negi niekas nieko nezinot apie si darzeli? verysad.gif
Atsakyti
Maniskis ten lopseli lanke. Viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
siandien norejau savo vaika ten uzrasyt - neprieme, nes neber vietos verysad.gif
Atsakyti
jo va ir mes ejom bet sake kad vietu nera
Na nebent atsirastu tik tada kai jau reiketu lankyt darza.sake buna kad lieka tuscios kelios vietos bet tai tik suzinosime tik po trieju metu.
Atsakyti
na patekti tikrai sunku,bet mums pasiseke,esu labai patenkinta.Tikrai geras darzelis,i thumbup.gif thumbup.gif ir su vaikuciais daug dirbama
Atsakyti
Siandien buvau, tai net i eile nerase doh.gif Nu bet as taip nepaliksiu, tam svietimo skyrius yra, kad tvarka padarytu schmoll.gif
o nuejau i Ziogeli- prasom, nuo 2009 sausio mielai thumbup.gif

Taip kad direktore nepatiko, o nuo jos daug kas priklauso
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas77 @ 2008 04 28, 13:50)
Siandien buvau, tai net i eile nerase  doh.gif  Nu bet as taip nepaliksiu, tam svietimo skyrius yra, kad tvarka padarytu  schmoll.gif
o nuejau i Ziogeli- prasom, nuo 2009 sausio mielai  thumbup.gif

Taip kad direktore nepatiko, o nuo jos daug kas priklauso





sauluciuke ar skambinai i svietima ir ka pasake.Mes nuejom mus i eile uzrase bet pasake kad nesitiketume nieko nes tipo tik po 6 vaikus atrinks i grupes tai iki musu net nedaeis.Sauluciuke ar tu atsistojai i eile ka jum sake?Ar zinot ar patekot?
Atsakyti
Jetau, kaip dabar sudėtinga su tais darželiais g.gif Klevelio mamytės, atsiliepkit, kaip ten pas jus situacija, ar neserga jūsų mažyliai??? kokios nuotaikos??
Atsakyti
Sveikos, mes taip pat norime lankyti l/d klevelis, bet ten eilės tai ohoho g.gif Nuėjau vaiką užrašyti, kai šiam buvo 3 mėn. ir norime lankyti kai sueis 2metukai, tačiau direktorė gražia forma nuramino, ir sakė ką gali pasiūlyti, tai anksčiausiai pradėti lankyti tuomet, kai mums sueis 3 metai. Kažkoks absurdas, tai galėtų didinti grupių skaičių ar kažkaip kitaip spęsti šią problemą. Sakė vienoje lopšelinukų grupėje yra 10 daugiausia 15 vaikų, o mes eilėje jau link 40 (tiksliai nebepamenu skaičiaus). Planuojama viena grupė. LAbai jau gaila, kad tokios galimybės schmoll.gif
Atsakyti
As savo mazyle i kleveli uzrasiau kai jai buvo 1men, tai siu metu gimusiuju eileje buvom pirmos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo to-o-ma: 18 liepos 2009 - 16:26