Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus vandenys

Po paskutines echoskopijos, daktare pasake, kad daugoka vandenu.Bt is kart puole raminti, kad vaikutis nemazas tai jam ir daugiau vandenu reikia, bet ka blogo gali rodyti, jei ju per daug taip ir nepaaiskino. Matyt, nenorejo, kad nervuociausi, bet man dabar visokie klausimai kyla.Gal kas zinot ar tai tikrai nerodo nieko blogo.Ir dar gimdos dugnas per aukstai nei norma, bet ir del to jokiu paaiskinimu negavau.Nuraminkit kas nors mane, nes daktarai man visai nebekelia pasitikejimo. schmoll.gif
Atsakyti
Mano varijantas buvo atvirkstinis - vaisiaus vandenu turejom mzokai, o sunus didokas buvo, bet gydytoja nuramino, jog vienos daugiau turi, kitos maziau ir jog nieko tame blogo. As nesu megeja skysciu vartot, tad l. pergyvenau, kad kudikiui mazesnis kiekis vandenu neitakotu, bet gime tik rankytem ir pedutem posausem, odyte l. greitai nusilupo..tad manau tikrai nera tau del ko pergyventi, juk gydytoja butu paaiskinusi jei kas blogo grestu wink.gif Kartais tas gydytoju nemokejimas ar nenorejimas paaiskinti savo komentaru sunkiai suprantamas..
Atsakyti
Nesinervink 4u.gif Man su dviem nėštumais taip buvo. Kai trečio vaiko laukiausi, papuoliau pas labai gerą gydytoją tai viską paaiškino. O buvo taip -
kai padarė echo (36 nėštumo savaitė), pasakė, kad laaabai daug vandenų. Gydytoja irgi patikino, kad vaikis didelis tai ir vandenų gali būt daugiau. Kita gydytoja pasiūlė atsigulti į ligoninę tyrimams. Norma buvo nuo 8 iki 20, o pas mane buvo 22,4. Atsiguliau į RK ir tikrai nesigailiu. Pakartotinai atlikus echosk.patikino, kad vandenų tikrai per daug, tačiau iš karto paaiškino ir priežastis, kurios galėjo tai sukelti (net į dienoraštį užsirašiau, kad nepamiršti biggrin.gif ).
1 - nėščia moteris gali turėti kokį uždegimą (tai parodo kraujo, šlapimo tyrimai, kurie pas mane buvo puikūs)
2 - problemos su gliukozės įsisavinimu kraujyje (kai ima kraujo tyrimą nevalgius, po to įkali stiklinę gliukozės ir po 2 val vėl paima tyrimą - irgi rezultatus puikius parodė)
3 - 30 procentų moterų priežasčių visai nerandama (aš buvau tame tarpe biggrin.gif )
Tad jei lieps gultis į ligoninę ir nenorėsi, paprašyk, kad atliktų šiuos tyrimus ir viskas bus aišku. Beje, dar kas savaitę reikėjo tirtis dopteriu (ar kaip jis ten), tipo kur echoskopu galima nustatyti kaip kraujas cirkuliuoja virkštele. Paprastu aparatu to nesimato, o Vilniuje tokį turi tik Antakalnio ligoninė ir RK. Todėl ir guliausi, nes RK tuos tyrimus daro tik gulinčioms ligoninėj, kitų šiaip nekonsultuoja. O Antakalnyje eilės - reikėtų savaitę laukt.
Atsakyti
Man lygiai kaip ir Mandalinai - atliko visus tyrimus (isskyrus Doplerio ar kaip ten ta apytakos tyrima), nes i pabaiga buvo daug vandenu ir vaikis didelis. Ir viskas ok. Taip kad svarbiausia pasidaryk siuos tyrimus ir bus ramu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramirami: 26 vasario 2005 - 16:58
Aciu merginos wub.gif Man tikrai daug ramiau pasidare, nes kraujo ir glukozes tyrimus pasidariau pries pora savaiciu{turiu pasakyt savo iniacityva}jie visi puikus tongue.gif .Tad pagal Mandalinos sarasa priskirsiu save treciam variantui ir toliau sau puskuosiu.O virksteles tyrimo tai pas savo gydytoja tai nelabai prisiparsysiu.Bet tikesiu, kad viskas bus gerai ir apsieisiu be jo 4u.gif Dar karta aciu.
Atsakyti
Labai šaunu, kad apsiraminai 4u.gif Gero ir lengvo tau gimdymo ax.gif
Atsakyti
o man parašė, kad vaisiaus vandenų - 112. Tai čia kiek skaitosi? Daug, mažai ar norma?
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2005 03 07, 12:50)
o man parašė, kad vaisiaus vandenų - 112. Tai čia kiek skaitosi? Daug, mažai ar norma?

Gal 11,2 ? Tada norma, nes nuo 8 iki 20 yra normalios ribos biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galit patarti kokios priemones padeda ar bent jau kazkaip sustabdo perdideli vaisiaus vandenu kieki?
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2005 12 24, 00:07)
Gal kas galit patarti kokios priemones padeda ar bent jau kazkaip sustabdo perdideli vaisiaus vandenu kieki?



tik ligoninej
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 02 24, 22:59)
Nesinervink  4u.gif  Man su dviem nėštumais taip buvo. Kai trečio vaiko laukiausi, papuoliau pas labai gerą gydytoją tai viską paaiškino. O buvo taip -
kai padarė echo (36 nėštumo savaitė), pasakė, kad laaabai daug vandenų. Gydytoja irgi patikino, kad vaikis didelis tai ir vandenų gali būt daugiau. Kita gydytoja pasiūlė atsigulti į ligoninę tyrimams. Norma buvo nuo 8 iki 20, o pas mane buvo 22,4. Atsiguliau į RK ir tikrai nesigailiu. Pakartotinai atlikus echosk.patikino, kad vandenų tikrai per daug, tačiau iš karto paaiškino ir priežastis, kurios galėjo tai sukelti (net į dienoraštį užsirašiau, kad nepamiršti  biggrin.gif  ).
1 - nėščia moteris gali turėti kokį uždegimą (tai parodo kraujo, šlapimo tyrimai, kurie pas mane buvo puikūs)
2 - problemos su gliukozės įsisavinimu kraujyje (kai ima kraujo tyrimą nevalgius, po to įkali stiklinę gliukozės ir po 2 val vėl paima tyrimą - irgi rezultatus puikius parodė)
3 - 30 procentų moterų priežasčių visai nerandama (aš buvau tame tarpe  biggrin.gif  )
Tad jei lieps gultis į ligoninę ir nenorėsi, paprašyk, kad atliktų šiuos tyrimus ir viskas bus aišku. Beje, dar kas savaitę reikėjo tirtis dopteriu (ar kaip jis ten), tipo kur echoskopu galima nustatyti kaip kraujas cirkuliuoja virkštele. Paprastu aparatu to nesimato, o Vilniuje tokį turi tik Antakalnio ligoninė ir RK. Todėl ir guliausi, nes RK tuos tyrimus daro tik gulinčioms ligoninėj, kitų šiaip nekonsultuoja. O Antakalnyje eilės - reikėtų savaitę laukt.



Na aš tikriausiai irgi įeinu į 3 kategoriją, nes anie tyrimai buvo geri.
Bet vistiek baisiai neramu. Kažkaip pati jaučiau kai gydytoja bandė apčiuopti vaikiuką pilvelyje tai sunkokai ją ten pagavo. Nors jau 39 savaitės tai lyg ir neturėtų taip būti. Dabar kiekvieną dieną skaičiuoju minutes, kad tik greičiau, kad tik greičiau.
Atsakyti
Na mano atvejis nebuvo laimingas. Vandenų buvo gerokai per daug, dėl vaisiaus apsigimimo. Jam buvo diafragminė išvarža. Girdėjau kad jų gali per daug būti ir todėl, kad inkstų f-ja sutrikusi, arba todėl kad vaisius yra stambus. Taigi dažniausiai viskas baigiasi gerai smile.gif
Atsakyti