Įkraunama...
Įkraunama...

Megztinis su užtrauktuku

Sveikos mezgėjėlės. Mezgu megztinį, kuris pagal originalą turėtų būti su uztrauktuku. Tik va, prie aprasymo nieko smulkiau neparasyta kaip jį įsiūti doh.gif Gal galit papasakoti kaip darot jūs?
Atsakyti
Sveikos. Karta ir man teko megzti megztuka vaikiska su uztrauktuku. Taigi paprasciausiai isiuvau siuvimo masinele, bet kadangi apykakle buvo su uzlenkimu tai nelabai graziai atrodo nepasleptas. Bet kaip paslepti niekur neradau verysad.gif
Gal kas patartu, nes noriu dar viena panasu numezgt, labai jau patogu, ir grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Stai kai ka radau stai cia
Atsakyti
Siuvant užtrauktuką į megztinį, svarbu neištempti mezginio. O jeigu norite paslėpti, tai reikia numegzti tokias siauras juosteles iš tų pačių siūlų ir užsiūti ant užtrauktuko kraštų išvirkščioje pusėje. Arba galima megzti dvigubą apykaklę ir užtrauktuką paslėpti joje.
Atsakyti
nepykit uz durna klausima, ax.gif bet kokiais siulais isiuti? Tais paciais, is kuriu mezgama, ar siuvimo? Jeigu siuvimo, tai ar jie nesutrukines? Juk megztinis tai vis tik tamposi? blink.gif

P.S. as tai siuvimo masinos neturiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimar: 26 rugsėjo 2007 - 15:17
QUOTE(daimar @ 2007 09 26, 16:08)
nepykit uz durna klausima,  ax.gif  bet kokiais siulais isiuti? Tais paciais, is kuriu mezgama, ar siuvimo? Jeigu siuvimo, tai ar jie nesutrukines? Juk megztinis tai vis tik tamposi?  blink.gif

P.S. as tai siuvimo masinos neturiu...


Siuvimo siulais mirksiukas.gif , bet kazin ar gausis be masineles? g.gif
Atsakyti
as darau taip, kaip patare Radasta. niekaip nesiseka ismokti ikelti nuotrauku tiesiai prie zinutes, tai spauskit link'a zemiau. tikiuosi, iziureti imanoma smile.gif

http://public.fotki....e/uztrauktukas/

p.s. be masineles isisiuva ir rankomis, tik reikia nepatraukti kurios vienos puses, nes gausis kreivai sleivai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chriupike: 26 rugsėjo 2007 - 17:43
QUOTE(radasta_ @ 2007 09 26, 14:08)
O jeigu norite paslėpti, tai reikia numegzti tokias siauras juosteles iš tų pačių siūlų ir užsiūti ant užtrauktuko kraštų išvirkščioje  pusėje. Arba galima megzti dvigubą apykaklę ir užtrauktuką paslėpti joje.


Tai gal mezgant juosteles gal reiketu plonesniu siulu? g.gif Man kazkaip atrodo ar tik nebus per stora prie uztrauktuko g.gif
O kaip mezgama dviguba apykakle? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2007 09 26, 23:21)
Tai gal mezgant juosteles gal reiketu plonesniu siulu? g.gif  Man kazkaip atrodo ar tik nebus per stora prie uztrauktuko  g.gif
O kaip mezgama dviguba apykakle?  blush2.gif

Aš mezgu juosteles iš tų pačių siūlų ir gaunasi visai gerai. biggrin.gif O dvigubą apykaklę mezgiau vyriškam megztiniui paprasčiausiai - numezgi kokio nori dydžio apykalę norimu raštu, tada permezgi eilę išvirkšiosiomis akimis arba dvi akis sumezgi ir darai vieną uždėjimą (kad gautusi lenkimo linija), o toliau vėl numezgi tiek pat apykalės, sulenki ir prisuvi prie kaklo linijos. Tada užtrauktukas pasislepia viduje. Apykaklė gaunasi storesnė, bet prie sportinio tipo megztinių visai gerai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(radasta_ @ 2007 09 27, 09:29)
Aš mezgu juosteles iš tų pačių siūlų ir gaunasi visai gerai. biggrin.gif  O dvigubą apykaklę mezgiau vyriškam megztiniui paprasčiausiai - numezgi kokio nori dydžio apykalę norimu raštu, tada permezgi eilę išvirkšiosiomis akimis arba dvi akis sumezgi ir darai vieną uždėjimą (kad gautusi lenkimo linija), o toliau vėl numezgi tiek pat apykalės, sulenki ir prisuvi prie kaklo linijos. Tada užtrauktukas pasislepia viduje. Apykaklė gaunasi storesnė, bet prie sportinio tipo megztinių visai gerai atrodo  smile.gif


aciuks.gif
Tai cia gaunasi kaip ir dviguba apykakle? g.gif Gal ir visai neblogai, silciau g.gif
reikes pabandyt prie progos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 27 rugsėjo 2007 - 14:55
o man nesigauna įsiųti užtrauktuka į susegama megztinį verysad.gif ,
tiksliau jis įsisiuva ir ištiesu yra viskas gerai bet jei su tuo megztiniu atsisėdi tai užtrauktuko vieta visa susibanguoja ir žiūrisi labai negražiai, nors užrtauktukas plonutis g.gif
Atsakyti