Įkraunama...
Įkraunama...

Panevežys: l/d "Diemedis"

Sveikos,gal jusu vaikuciai lankė ar lanko darzeli Diemedis.Kokie jusu atsiliepimai,ar patinka kad grupese yra ivairaus amziaus vaiku?
Atsakyti
Nejaugi niekas nelankot g.gif Na mes tuoj pradesim lankyti sita darzeli,tada paradysiu kaip mums ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alionke @ 2007 10 01, 14:16)
Nejaugi niekas nelankot g.gif Na mes tuoj pradesim lankyti sita darzeli,tada paradysiu kaip mums ten smile.gif



mano didysis lanke diemedi, bet mazojo, tai ten nebeleisiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liwijap: 02 spalio 2007 - 08:37
O kodel?Kas jums nepatiko?
Atsakyti
as sausi zadu leisti savo dukra i ta darzeli...
kodel niekas neraso, negi niekas to darzelio nelanko?
Atsakyti
Diemedieciai atsiliepkit bigsmile.gif
Atsakyti
man irgi butu idomu suzinoti placiau apie si darzeli. galetu mamos, vedancios i ji savo vaikucius, daugiau papasakoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes lankom neseniai dar šį darželį. Pradėjom balandžio mėnesį. Mažajai darželis patinka, eina noriai. neverkė nei karto. Mes einam į 1 lopšelio grupę. Auklėtojos 2 Nijolės smile.gif
Abi manau geros.Su vaikais tikrai užsiima, piešia, dainuoja. Rytais būna mankštos. man tas darželis patinka.
Tiesa vasarą tai kazkas baisaus. Auklėtojos eina iš visai kitų darželių dirbti. Vaikų daugiau. tai paskutiniu laiku beveik ištisai sergam. Prie vienos auklėtojos (ne iš diemedžio) kelis kartus iš eilės prikakojo kelnes, nors daugiau nei prie vienos neprikakojo blink.gif Kita gal net ir praktikante, niekas jai nerupi...
tai tikiuosi griš auklėtojos bus geresnė situacija, dabar nekas schmoll.gif
Tiesa dar vienas minusas : darželis dirba tik iki 17 val. 45 min. Man tai labai aktualu, nes vos spėju iš darbo atlėkti...
Atsakyti
sveikos mamytes,mes kaip tik persikelem i "Diemedi",mums ten gerai.teko persikelti, nes mano viena is dvyniu pries tai buvusiame darzelyje jautesi, kaip nesava visada palikdavau zviegiancia verysad.gif .o po triju lankymo savaiciu prasidejo nervinis Tikas.Teko persikelti i kita,ir ziurekit nuo pat pirmos savaites as vaikus palieku be jokiu asaru. thumbup.gif
Atsakyti
Superinis darželis. Labai atsidavusios auklytės. Reikli valdžia. Abu mano vaikai lankė šį darželį. Visuomet rekomenduoju savo draugams ar giminaičiams. Neteko girdėti jokių skundų. Beje, prieš keletą metų buvo darželis / mokykla. Taigi, puikiai žino, ko reikia būsimam pirmokėliui, puikiai paruošia vaikus mokyklai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti