Įkraunama...
Įkraunama...

Mano draugas - vienišius

mirksiukas.gif Pasibedavosiu. Mano draugas tikrai saunus zmogus, taciau vienas dalykas mane erzina. Persikeliau i kita miesta pas drauga, mano visi draugai liko kitame mieste (isskyrus 2 drauges). Taigi kai nori kur nors iseiti (o as buvau pripratus su savo draugais susimatyti daznai), tai nera su kuo susimatyti. Draugas neturi draugu cry.gif Ir jei bendraujam - tai tik su maniskiais.
Na jis saunus zmogus, tikrai nuosirdus ir paslaugus, atrodytu viskas saunu bet... Jis teisinasi, kad nedraugiska grupe buvo, su niekuo artimiau nesusibiciuliavo, o likusius artimesnius draugus atkrate jo ex drauge.

Ar kuri nors tai patyrusi? Kaip jus tai priimate? Gal tik as pernelyg imu i galva. Bet mane tai erzina...
Atsakyti
O darboviete? Kaip su kolegom?
Atsakyti
Oi, mano dabartine situacija panasi, jis labai uzsiemes, seni draugai jo irgi..bendraujame su mano :0
Atsakyti
Suprantu, ka turi omeny.Tiesiog stenkis per daug nesureiksmint to, nes tada ir geriausi santykiai gali apkarsti. blink.gif
Mano suzadetinis irgi neturi artimu draugu. Kartais tai nervina.. doh.gif Bet, stengiuosi dabar susirast tokius zmones su kuriais butu gera ir jam ir man.Turi bendradarbi su kuriuo neblogai sutari, tai pati ji skatinu, kad nueitume kartu pasedet kur nors. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 02 24, 12:07)
mirksiukas.gif  Pasibedavosiu. Mano draugas tikrai saunus zmogus, taciau vienas dalykas mane erzina. Persikeliau i kita miesta pas drauga, mano visi draugai liko kitame mieste (isskyrus 2 drauges). Taigi kai nori kur nors iseiti (o as buvau pripratus su savo draugais susimatyti daznai), tai nera su kuo susimatyti. Draugas neturi draugu cry.gif  Ir jei bendraujam - tai tik su maniskiais.
Na jis saunus zmogus, tikrai nuosirdus ir paslaugus, atrodytu viskas saunu bet... Jis teisinasi, kad nedraugiska grupe buvo, su niekuo artimiau nesusibiciuliavo, o likusius artimesnius draugus atkrate jo ex drauge.

Ar kuri nors tai patyrusi? Kaip jus tai priimate? Gal tik as pernelyg imu i galva. Bet mane tai erzina...



ati va - cia mano situacija:) mano draugas turi daug draugu, o as va nelabai..tiksliau nei vieno artimesnio...kartais kai uzsimanau kur nors nuvaryti pabendrauti, tai neturiu su kuo... ajnu tik su draugu ir jo draugais, nes po biski jie ir mano patampa..nesu kokia uzsidarius ar tylene, atvirksciai labai daug plepu visada ir esu tikrai aktyvi, nu bet ka man daryti, nesipirsiu gi i draugus visiems, neskirta man turbut.. as ir nebesinervinu..
gal pakalbink saviski, kad paskambintu savo tiem seniem draugam, atnaujintu rysius ir tau paciai butu idomu..
o siaip tai anokia cia problema, kai pagalvoji..turi artima zmogu, turi draugu ir bukit visi kartu..ir tikrai neverta del to erzintis....
sekmes biggrin.gif

Atsakyti
Na, tikrai, kad tokios tik problemos tebutu... Siaip musu su vyru seni draugai issivazinejo, kas po uzsienius, kas po kitus miestus, bet nauju susirasti tikrai ne problema. Nebutinai tai turi buti "sielos draugai", tiesiog geri pazistami, kad smagiai laika praleisti. Mes bendraujam ir su kaimynais, ir su bendradarbiais, ir su bedraminciais is klubo, kuri kartu su vyru lankome. Visada atsiras zmoniu su kuriais malonu bendrauti, kuriu pomegiai ir interesai sutampa su jusu. Patys pasikvieskit i svecius, nueikit pasilinksminti kartu - savime is pazistamu paskui tampama draugais.
Atsakyti
Aš nemanau, kad dėl to reikėtų pergyventi. Mano vyras - išvis neturi draugų, na, bendravo anksčiau su šeima viena, bet jie į angliją išvažiavo. Su mano draugais mes nebendraujam, nes pati vos kelias drauges turiu, o jos mano amžiaus, neturi šeimų, tai mūsų kaip ir interesai skiriasi. Aš tai dėl to nepergyvenu, mes bendraujam su mano broliais, sesėm. Kol kas kažkaip nereikia man tų draugų, aišku, smagu būtų bendraut su kokia jauna šeima, kaip mes.
Atsakyti
Su kolegomis kaip ir normaliai viskas, bet darbiniai santykiai is darbo isejus ir pasibaigia. Kazkada kai jo kolega mano drauge kabino, tada visur kartu, o paskui uzsibaige.
Bandau save itikinti, kad nieko blogo, kad su mano draugais galim bendrauti, bet as visai noreciau, kad ir jo bent pora draugu butu. Na nera jis uzdaras ar nemokantis bendrauti. Taciau kazkaip keista, kad tu draugu nera...
Vat as sakyciau esu bjauresne ir charakteriu, ir nepakanti, bet vistiek yra zmoniu, kurie mane pakencia ir bendrauja g.gif
Atsakyti
Ir aš neturiu draugų... O kažkieno patarimas, tipo, turi savo meilę ir džiaukis, yra labai klaidingas. Šiandien jis yra, o rytoj gal nebebus. Ir liksit taip kaip aš - viena be draugų, tarp keturių sienų katės kompanijoj... Ir kas tada? Užknisa bendraut tik su savim.
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2005 02 24, 13:22)
Ir aš neturiu draugų... O kažkieno patarimas, tipo, turi savo meilę ir džiaukis, yra labai klaidingas. Šiandien jis yra, o rytoj gal nebebus. Ir liksit taip kaip aš - viena be draugų, tarp keturių sienų katės kompanijoj... Ir kas tada? Užknisa bendraut tik su savim.


As pilnai su tavimi sutinku. Nesinori buti vienai. O vienuma manes slegia. Butinai turiu su kuo nors pakalbeti, megstu pas save kviestis draugus.

Alvyda, o tu is kurio miesto? Ar tu megsti vienatve, ar nera draugu, su kuriais noretum bendrauti? Vat idomu pozicija zmogaus is kitos barikadu puses.

Atsakyti
pries astuonis su virsum metus ir mums buvo tokia situacija. vienui vieni, tik mano studentiski rysiai kurie nelabai skubinosi megztis. Paskui susibendravau su studentem is savo krasto, su kai kuriu seimom po siai dienai bendraujam. Is savo grupes kelios grupiokes dabar seimom bendraujam, vyro buve kolegos su seimom bendraujam. Ilgainiui su draugu draugais susikukavom ir kai pagalvoji paverzem kazkam draugus, bet mes ne specialiai, jie patys smile.gif mus pasirinko ir t.t. Buna metas kada norisi nieko nesusitikt kad niekas net labas nepasakytu...Prisikaupe tu rysiu, kad net neapsidirbam kiek gimtadieniu, o kiekvienoje seimoje minimum po 3 asmenis,apsikeitimu vizitais. Grieztai ribojam nauju draugu atsiradima biggrin.gif bet sunkiai sekasi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ginija, mano galva draugai tai toks reiskinys, uz kurio buvima reikia susimoketi laiku. Bendrauti juk reikia ne tik tada, kai tau norisi, bet ir tada, kai norisi tavo draugam. Gal tavo draugui paprasciausiai nesinori investuoti savo laika i toki reiskini, gal jis turi kitu dusiai mielu uzsiemimu arba gali buti, kad jis megsta 'visa pasauli' matyti zmoguje salia saves (anksciau tai buvo jo ex, dabar tu). Na jei tai paskutinis atvejis, tai tau belieka tik dziaugtis - nejau tau butu geriau, jei lakstytu su savo draugeliais futiko spardyti, po to pirteleje su aluciu vyriskoje kompanijoje sedeti doh.gif
Atsakyti