Įkraunama...
Įkraunama...

Malos gimdymo isorija


TRECIADIENIO RYTAS. Prausiuosi ir mastau: “Siandien vel pas gydytoja. Ryt jau sueina terminas . Na ir kada gi as gimdysiu. Gal kaklelis bent kiek daugiau atsivere, gal suminkstejo? Na, gydytoja apziures pasakys. Anakart pries savaite sake, kad kaklelis dar kietokas ir atsiveres tik koki 1 cm ir 1 cm ilgio.” Mintys padrikos kaip ir visu nesciuju - svajojanciu, belaukianciu…
Papusryciavus, apsitvarkius susiruosiau pas gydytoja. Sedau i savo mashiniuka ir isrukau. “Visos pazystamos nesciosios minejo, kad pries nestumo pabaiga buna sunku nesioti pilvuka. Na, mano galas turi ateiti rytoj, bet jauciuosi sauniai – reiskia pabaiga dar negreit.”
Pora avariniu situaciju ir as jau pas gydytoja. Ji pasitinka su sypsena: “Na paziuresim kaip sekasi”. Po apziuros gydytojos verdiktas nekoks: “Gimdysi negreit, situacija kaip ir pries savaite. Matyt pirmadieni reiks su daiktais atvykti i klinikas. Tik nenusiminkit visko pasitaiko – gal ir anksciau atvyksit J”
Na negimdysiu reiskia – negimdysiu. Tai vadinasi ryt su vyru vaziuosim pa jo tevelius i svecius: tecio gimtadieni svesti.
Gryztant namo uzsuku i parduotuve, pas vyra i darba ir visa seimynele 18 val jau vakarieniavom.
Po vakrienes kazkokie keisti pilvo skausmeliai prasidejo. Na, galvoju paruosiamieji saremiai. Po valndos skausmas truputeli truputeli padideja. Su busimuoju teveliu nusprendziam kad einam gult (siaip ar taip jau buvo 21 val.) ir pabandom skaiciuoti kas kiek laiko man skauda – cia tipo treniruote bus pries tikruosius saremius J Skausmas trukdavo po 40 – 60 sekundziu, kas 5-8 min. - nereguliariai
Po valandos skausmas paastrejo tik liko toks pats retas ir nereguliarus.
Susirinkom daiktus ir issiruosem i klinikas: mano gydytoja budi, apziures ir jei viskas gerai grysim namo. Takart namo gryzau tik sekmadieni.

Isedus i masina nubego vandenys ir tada jau prasidejo tikrieji SKAUSMAI. Kad ir kaip vyrelis skubejo, apvazinejo kiekviena gatves duobele, ramino (gerai kad jau buvo puse vienuolikos vakaro ir masinu praktiskai nebebuvo), vistiek man neitiko.

Gydytoja mane vel pasitiko su sypsena: “Tai ka gimdysim”. Slauge paruose mane gimdymui ir po valandeles as jau gulejau ant gimdymo stalo. Prasiau, kad gydytoja atsiustu anesteziologa, “nes tuoj numirsiu”. Gydytoja tik svelniai nusisypsojo ir paprase, kad palaukciau kol kaklelis atsivers iki 4 cm, iki tol nuskausminti negalima. Vyrelis sedejo salia tryne nugara, silde kojas (nes is skausmo ir susijaudinimo, kad arteja TA akimirka man salo kojos – gerai kad turejau siltas kojines) ir pyko, ko cia as aimanuoju, taip turi buti – “susitaikyk”. Po tokiu zodziu buvo “pasiustas velniop”. Koridoriuj girdejosi gimdancios  moters aimanos. Visa kuna persmelkdavo saltis ir baime. Nejau ir manes tai laukia.

KETVIRTADIENIO RYTAS. Antra valanda nakties mane nuskausmino – va cia tai fantastika. Jokio skausmo tik jauti, kad susitraukia gimda ir tiek. Kaklelis atsidarinejo pakankamai greit J Puse penkiu pajutau, kad mano lialka belziasi ir noretu pasimatyt.
Pasisaukem gydytoja. Akusere pasiruose gimdymui. Vyras nusprende mums nesimaisyt ir didziojo ivykio palaukt uz duru.
Vykdziau gydytojos isakymus nuosekliai ir kaip imanoma tiksliau. Girdejau kaip kitoj gimdykloj moteris irgi gimdo. Uz duru isgirdau kudikio riksma. O maniske vis negalejo islyst. Po 10 min kankinimosi maniske caiziu riksmu pareiske pasauliui, kad ji jau CIA. Placiom akim stebejo palata ir vis reke. Buvo keista jausti siltuteli kudikeli ant savo pilvo (o ne pilve). Tetis uzejes pasisveikino. Virkstele atsisake kirpti, jei medikai pradejo si darba, tegu ir pabaigia.
Kai gydytoja mane “sutvarke”, dukryte gavo kruti. Tetis pridejes prie kruties ja laike ant ranku, o ji trauke priespieni ir savo tamsiom placiom akim stebejo mane…

Stai taip musu seimynele priaugo penkiasdesimcia procentu


Atsakyti
Graziai priaugo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
tikrai graziai  ;D saunuole!  ;)
Atsakyti
GRAŽU  :D
Atsakyti
toks siltas pasakojimas!
Atsakyti
kaip grazu smile.gif
Atsakyti
Net susigraudinau :'( Labai grazu smile.gif
Atsakyti
[smiley=vo.gif]
Atsakyti
Net sirdele suspaude...
Atsakyti
Nesigraudinkit mielosios.
Net nesitikejau tokio efekto: rasiau surasiau, kad nestukems paskaicius butu drasiau gimdyt, o se kad nori pasakojimas pasirodo dar ir grazus gavosi smile.gif
Atsakyti
nu tikrai labai grazus pasakojimas smile.gif
Atsakyti
Labai smagu skaityti istorijas, kurios taip sėkmingai baigiasi bigsmile.gif 4u.gif Linkiu jums augt gerutems ir grazutems biggrin.gif tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti