Įkraunama...
Įkraunama...

Merz special dragees

gal kas vartojote, ar vartojete? koki poveiki pajutote?

tai vitaminai odai, plaukams, nagams.
Atsakyti
naudojau pora menesiu,tikrai nieko nepajauciau,kad kas pasikeistu g.gif
Atsakyti
niu, as dar tik svaite vartoju, tai dar nejausciu poveikio, ziuresim kaip toliau bus.
Atsakyti
ilgoka laiko tarpa vartodavau tik juos smile.gif ir plaukam, ir nagam gerai buvo. bet pastoviai vartojant balina oda, ypac veido jutau. esu tamsoka, o veidas tapo toks anemiskas, isbales. tai cia vienintelis minusas buvo, siaip tai tikrai verti demesio vitaminai, mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 01, 16:09)
ilgoka laiko tarpa vartodavau tik juos smile.gif ir plaukam, ir nagam gerai buvo. bet pastoviai vartojant balina oda, ypac veido jutau. esu tamsoka, o veidas tapo toks anemiskas, isbales. tai cia vienintelis minusas buvo, siaip tai tikrai verti demesio vitaminai, mano nuomone  mirksiukas.gif


kiek laiko vartojai?
Atsakyti
QUOTE(eimiuke @ 2007 09 28, 15:03)
gal kas vartojote, ar vartojete? koki poveiki pajutote?

jokio poveikio nepajutau, nors pora kartu esu vartojusi sistemingai (t.y. ne viena menesi)...
Atsakyti
5 dezute jau baigiu (8 dezutes per akcija buvau uzsipirkus, kai po 40Lt 2 dezutes kainavo), tj bent jau plaukam poveikis nulinis-slenka taip pat kaip ir slinko, sausi tokie kaip ir buvo..nagai ir taip stiprus buvo...o del odos net nzn smile.gif daugiau nebepirksiu ju, nes matyt jiem isvien akcijos ir buna, kad nieks neperka kitaip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 01, 19:09)
ilgoka laiko tarpa vartodavau tik juos smile.gif ir plaukam, ir nagam gerai buvo. bet pastoviai vartojant balina oda, ypac veido jutau. esu tamsoka, o veidas tapo toks anemiskas, isbales. tai cia vienintelis minusas buvo, siaip tai tikrai verti demesio vitaminai, mano nuomone  mirksiukas.gif

Man šitie vitaminai patinka, o dėl odos tai pirmą kartą girdžiu, kad jie tokį poveikį turi g.gif Kažkuri mama tokią temelę yra užvedus "noriu turėti baltą odą" (ar kažkas panašaus), ten reiktų parašyt, gall ir jai padės smile.gif
Atsakyti
as bandziau naudoti juos, bet po pirmo menesio nutraukiau.. labai pradejo lyst spuogai (sako, kad taip ir turi buti, neva jie valosi).. bet man geriau be spuogu vaikscioti, nei su jais lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš gėriau du mėnesius, bet stebuklų nepamačiau. Plaukai slinko kaip slinkę, nagai lūžinėjo, o oda irgi nepagarėjo. Neseniai baigiau gerti "Vitakur" vitaminus, tai nežinau, ar čia tik sutapimas, bet nagai sustiprėjo thumbup.gif O gėriau tik vieną mėnesį cool.gif Reikės dar pagert, gal ir plaukai nebeslinks g.gif
Atsakyti
aš labai senai gėriau, bet kiek prisimenu stebūklo jokio neįvyko.
Atsakyti
Esu vartojusi prieš kokius 8 metus juos. Ir tai vieninteliai vitaminai iš visų mano vartotų, kurie man išvis netiko. Išvemdavau po 10 minučių. Teko išmesti.
Atsakyti