Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmagimio Tomuko netektis

Atrodo du su puse metų - ilgas laiko tarpas dėja viskas atrodo,kad vyko vakar.Pradėsiu viska nuo pradžių.....

Buvome jauni man 20 vyrui 22 išvažiavom į užsienį laimės ieškoti.Geras darbas daug draugų begalinė meilė....Vieną vakarą vyras sako ar nenorėtum leliuko?sakau gal dar biški per anksti gal dar palaukiam,o širdi toks sąmišis, kad noriu noriu nusprendėm pabandyti...Pirmas mėnuo nieko,antras-nieko,trečias nėra mmm ,o pas mane jos būdavo kaip laikrodukas reguliaros jaučiu kad bus užkibe dar biški palaukiau pasidariau testa dvi juostelės po savaitės nusprendžiau dar karta pasidaryti ir isitikinti ar mažiukas nepabego nea jis čia užkibo....

Nuėjus pas daktare ji patvirtino ,kad laukiuosi thumbup.gif pirmas ultragarsas vyko 12sav.patikrino viskas idealu ,o aš jaučiausi lyg nesilaukdama jokių rytinių pykinimų jokių galvos svaigimų,nieko budama 4men su draugėm važiavom i klubą kitas ultragarsas buvo 25sav nuvažiavom kartu su vyru daktarė pasakė kad laukiuosi sveiko -nemažo BERNIUKO.Vyras ir aš buvom lyg ant sparnų wub.gif
Kol po kelų dienų keistai pradejo skaudėt pilvą g.gif nusprendžiau pagulėt lyg ir praėjo unsure.gif kitą dieną dar skaudžiau pradėjo skaudėt unsure.gif nusprendėm nuvažiuot į ligoninę.Priėmime pralaukėm 3val per tą laika buvo užėja dar skaudžiau skaudėt.Pagaliau mūsų eilė daktarės reziume ''čia tau pienligė'' imk šias žvakutes ir važiuok namo unsure.gif aš sakau bet man labai skauda o ji sako, dėl to kad pienligė nu gerai pagalvojau,kad ji geriau žino ,nuvažiavom namo puse nakties nemiegojau.Išauso rytas lyg ir mažiau skauda vyras išvažiavo i parduotuve aš likau lovoj ,atejo vakaras vėl pradėjo žiauriai skaudėt vėl išvažiavom i ligoninę o ten ji tą patį ,kad čia nieko nėra schmoll.gif ir turi būti skausmai nes gimda ruošiasi gimdymui kadangi pilvas didėja ir gimda tempiasi nu gerai paklausiau ir vėl išvažiavom namo .Vėl naktis be miego ,nes skauda kas 20min prakentėjau ,nes galvoju vistiek išvarys ir sakys ko čia atvažiavai...Dėja kitą dieną išėjau i kiemą grynu oru pakvepuot ir tik šliukšt kažkas bėga ir vėl bėga ir dar bėga rėkiu vyrui vandenys nubėgo unsure.gif vyras kaip tai nubego greitai i ligoninę nuvažiavom pralaukėm 3val vėl priimamajame kol priimė.Niekas nieko man nesako kas čia vyksta pastate lašelinę i kitą ranką kitą ir i palatą blink.gif skausmai kas 5min nebežinau kas darosi rėkiu vyrui eik ieškot konors ateina sesutė sako tuoj ateis daktarė apžiūrėti bet aš jau rėkiu is skausmo ir sesutė nusprendė vežt į gimdyklą.Subėgo gal 20 personalo ir visi laksto kaip pašėle ir niekas man nieko nesako kas darosi unsure.gif Kol vyras pradėjo rėkt ir sakyt kas čia yra o viena atsakė kas kas gimdom blink.gif aš išgirdusi ką ji pasakė pradėjau verkt ir rėkt kad dar ne laikas dar nėra nė 26sav dar nelaikas jaučiu,kad be galo be krašto skauda ir vis sakau kad man dar nelaikas unsure.gif Dėja jaučiu kad kad noriu stumti dakatė sako susikaupk ir stumk iš visų jėgų ...stumiu skauda rėkiu o ji nerėk visas jėgas sugadini berėkdama sako reikia kuo skubiau stumt iš visų jėgu stumiu jaučiu kazkas išlindo.bet nieko nematau bijau pramerkt akis ....ir vis mintyse man dar nelaikas,atmerkiu matau mažą mažą varliuką ..man jo net neparodė bet girdžiu jo balseli silpna,bet girdžiu... atidavė mano vaiką i kita skyriu,tik dabar supratau kad viskas mano vaikas jau gimė verysad.gif aš verkiu vyras verkia stoja slogi tyla o kas dabar....
Košmaras tęsiasi reikia išgimdyti placenta kuri yra stipriai prikibusi dar dvi lašelinės skatinamųjų bet nieks nepadeda sako kvepuok dujų o aš bandysiu išimt .Kvepuoju jaučiu sukišo rankas ir kažką plešia aš rekiu o ji mane drasko iš vidaus dėja nieks neišsiima sako palaukiam kol sulašės visi vaistai ir bandysim dar o jei ne operacija unsure.gif ir vėl ji atėjo ir išplėsė placentą baisiai nukraujavau išvežė mane i palatą klausiu kur mano vaikas ar gyvas unsure.gif sako gyvas bet labai silpnas pirmos 24val yra kritinės sakau kad noriu pamatyti sako tikrai ne šiandie nes daug nukraujavai paliko mane palatoj ir vyrui leido nueit ...likau viena viskas vaizdas sukasi ir aš verkiu verkiu negaliu sustot širdį drasko gryžta vyras sakau kaip jis mažiukas ,labai mažiukas gimė 800g bet panasus i mane, daktarai duoda 50 ant 50 kad išgyvens verysad.gif liepia man miegot ..nu aš rėkiu kad noriu pas savo vaiką ateina seselė kažko suleido ..man taip gera jokio skausmo nieko nejaučiu miegu .Pramerkiu akis vyras šalia čiupt už pilvo nėra verysad.gif dėja čia buvo ne košmaras...
Stumia mane su vežimuku kadangi nukraujavau eit neleido iveža į tą palatą kur mano sunytis nereikia net sakyti jaučiu kuris jų ten apie 5 priveža žiuriu ir jaučiu gumulas gerklėm skauda viska skauda jo tarp laidu beveik nesimato ..
Košmaras tęsesi ...pirma diena reikia pieno bent lašo traukiu atnešu pieno.matau laidai ...visada pypsintis aparatas kuris sako kad nustojo kvepuot,reikia pajudinti, inkubatorius ..antra diena tas pats trečia...tas pats viena diena geriau kita prasciau betjau moka pats kvepuoti gaunam komplimenta kad stiprus vaikiukas,praejo savaitė sako šiandie Tomukas jaučiasi blogai verysad.gif širdis jaučia nelaimę sedžiu visą dieną glostau šneku prašau nepalikt. ir buti stipriam jis labai laukiamas visu...išleido namo kadangi nėra vietų reikia gimdančiom užleist gerai kad iki namų 5min 8vakaro liepia eit namo nenoriu noriu but su savo mažiuku ...išėjau namo skambinu nakti kas dvi val pasiteiraut gal kas naujo nes sirdis kuzda nelaime,7ryto skambutis i mob sesutė sako kai bus lankymo valandos ateikit ir koks jūsu tikėjimas verysad.gif reikia kunigo...jaučiu kad dingo žemė nieko nematau negirdžiu tamsu pramerkiu akis vyras sako reikia važiuoti o aš sakau nenoriu nenoriu žinau kas bus nueinam i ligoninę sako dėja bet mažiukui paskutine minutes cray.gif kunigas pakrikštyjo ,pašventino,leido mum su juo atsisveikinti ,nelabai prisimenu kaip kas vyko nes nieko nemačiau nieko negirdėjau tik žinau kad ta dieną mano širdis mirė su mano sūnum.........
Vis dar matau sako vaiką ,girdžiu tuos aparatus ,kas karta nuejus miegot galvoju koks jis butu,ka moketu,kaip elgtusi,dabar jau turiu nuostabia dukryte kuri yra mano svajone ,mano viltis ,mano jėgos .......o ji turi savo angeliuka broliuka kuris ja saugo nuo ligu bei pavoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 21 birželio 2008 - 12:43
apsiverkiau...uzjauciu 4u.gif zinau,kad skauda,bet kiti vaikuciai palengvins sia netekti
Atsakyti
cry.gif cry.gif cry.gif vaje kiek tau teko iskentet console.gif tikiuosi,kad laikas bent kiek apgyde zaizdas
Atsakyti
Tiesiog truksta zodziu, siaubas. verysad.gif
Atsakyti
aciu visom uz grazius zodzius laikas tikrai uzgydo zaizdas bet deja skaudziu prisiminimu neistrina jei pamatau inkubatoriu ar maziuka lekiuka viskas nesulaikau nei asaru nei prisiminimu cray.gif svarbiausia dabar turiu ta apie ka senai svajojau wub.gif savo dukryte wub.gif
Atsakyti
Neturiu žodžių... cray.gif
Atsakyti
Edita, aš irgi verkiu, net negaliu pagalvot, kokį siaubą turėjot išgyvent verysad.gif , bet dabar jau turi dukrytę wub.gif ir turi dėl ko gyvent. Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Nuosirdi uzuojauta jums....

O kas buvo, kad ivyko prieslaikinis gimdymas? g.gif Kodel jums tada skaudejo?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 28, 17:25)
Nuosirdi uzuojauta jums....

O kas buvo, kad ivyko prieslaikinis gimdymas? g.gif Kodel jums tada skaudejo?

aciu unsure.gif kaip jie man poto pasake kad pienlige issauke prieslaikini gimdyma bet as juos kaltinu kad jie turejo stabdyt o ne isleist namo verysad.gif o skaudet pradejo uztai kad buvo prasidejusi gimdymo veikla o jie man aiskino kad cia tik paruosiamieji saremiai doh.gif buciau as dabar tai akis isdraskyciau bet kadangi pirmas kartas nieko nenusimanau ir patikejau bet dabar jau nieko nepadarysiu tik dziaugtis reikia kad turim aukseli nuostabiausia dukryte kuri atejo net neplanavus wub.gif
Atsakyti
net nezinau ka Tau parasyti verysad.gif taip skaudu, kad musu,mamyciu, netekusiu savo angeleliu tiek daug...
gerai, kad nutarei parasyti, pasipasakoti..man tai padeda, cia jauciu parama galiu issakyti savo mintis ir baimes.
esi labai stipri jau dabar, juk isgyvenai sia didele nelaime ir turi stebukleli - dukryte.
console.gif vaikelio nesugrazinsi, as netekau savo maziukes geguze, dabar vel laukiu vaikiuko ir nuolat galvoju apie savo mazaja princese... ji visada liks gyva mano sirdyje, kaip ir Tavo sunelis Tavojoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edita22 @ 2007 09 28, 17:34)
aciu  unsure.gif kaip jie man poto pasake kad pienlige issauke prieslaikini gimdyma bet as juos kaltinu kad jie turejo stabdyt o ne isleist namo  verysad.gif o skaudet pradejo uztai kad buvo prasidejusi gimdymo veikla o jie man aiskino kad cia tik  paruosiamieji saremiai  doh.gif buciau as dabar tai akis isdraskyciau bet kadangi pirmas kartas nieko nenusimanau ir patikejau bet dabar jau nieko nepadarysiu tik dziaugtis reikia kad turim aukseli nuostabiausia dukryte kuri atejo net neplanavus  wub.gif


Daug isgyvenot. Linkiu, kad tokiu isgyvenimu ateityje butu kuo maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2007 09 28, 17:39)
net nezinau ka Tau parasyti verysad.gif  taip skaudu, kad musu,mamyciu, netekusiu savo angeleliu tiek daug...
gerai, kad nutarei parasyti, pasipasakoti..man tai padeda, cia jauciu parama galiu issakyti savo mintis ir baimes.
esi labai stipri jau dabar, juk isgyvenai sia didele nelaime ir turi stebukleli - dukryte.
  console.gif  vaikelio nesugrazinsi, as netekau savo maziukes geguze, dabar vel laukiu vaikiuko ir nuolat galvoju apie savo mazaja princese... ji visada liks gyva mano sirdyje, kaip ir Tavo sunelis Tavojoje  4u.gif

aciu uz nuostabius zodzius uzuojauta ir tau skaiciau tavo istorija labai yra skaudu kada duoda ir poto atima verysad.gif bet svarbiausia kad gyvenimas tuo nesibaige man dave dukryte kurios dar nesitikejom ir neplanavom bet ji pati atejo tai pat atejo ir pas tave ir si karta pats atejo tai neiseis schmoll.gif sekmes tau kuo didziausios wub.gif

QUOTE(Limcamca @ 2007 09 28, 17:41)
Daug isgyvenot. Linkiu, kad tokiu isgyvenimu ateityje butu kuo maziau  mirksiukas.gif

as tikiuosi kad ne tik man bet ir visom mum nebeteks to patirti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita22: 28 rugsėjo 2007 - 17:00