Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimas pas alergologą

Sveikutės, pirmadienį reikia važiuoti pas alergologą.[ytaria bronchine astmą] pulmonologė yspėjo, kad prieš tai 1sav. nevartočiau jokių vaistų.Ką dar reikia žinoti prieš tyrimą? ar galima būti pavalgius? Šeštadienį nusimato baliukas ar nieko baisaus jei padarysiu drinks_cheers.gif ar per parą spės kraujas išsivalyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Goodmother @ 2007 09 28, 19:13)
Sveikutės, pirmadienį reikia važiuoti pas alergologą.[ytaria bronchine astmą]  pulmonologė yspėjo, kad prieš tai 1sav. nevartočiau jokių vaistų.Ką dar reikia žinoti prieš tyrimą? ar galima būti pavalgius? Šeštadienį nusimato baliukas ar nieko baisaus jei padarysiu  drinks_cheers.gif  ar per parą spės kraujas išsivalyti?  blush2.gif

Na tai jei Tamstai tie tyrimai svarbūs, gal ištversi neprigėrus? g.gif Manau, nevartok prieš parą, maža kas, jei paskui viskas šuniui pauodegin.... rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, kaip keista, kad liepė nevartoti to ar ano g.gif man ir įtarė (dabar nustatė) bet tyrimą darė įdomiai, tokią tūbą pučiau ir iš to nustatė, kad man ta bronchinė astma ir dar liepė kraujo tyrimą pasidaryti ir išsiaiškinti kam esu alergiška... g.gif
Ir dar klausimas - jei tau nenustatė bet tik įtaria, tai kokius vaistus tu geri? Nuo astmos dusulio, ar nuo ko?
Atsakyti
Man taip pat pulmonologė davė būst tokia triūba o kompe rodė kažkokias kreives.Sakė tyrimas nėra labai blogas, nieka išsamiau nepaaiškino g.gif sirgau labai stipriu bronchitu gėriau daug antibiotikų ir purškiau ,,salbutamol,, .Jau daugiau antibiotikų gerti negalėjau tai paskyrė kažkokias tabletes nuo alergijos [ pavadinimo nepamenu] ir inchaliuot ,, Mifloline,, kaip suprantu čia nuo astmos vaistai verysad.gif liepė apsilankyt pas alergologus ir sugrįžt pas ją tada viskas bus aiškiau.Dar sakė 2x metuose nueiti į druskų kambarius.Vaistus pabaigiau o naktį mane dusina verysad.gif buvau pasiklausyt plaučius, nieko nerado.Liepė ir vaikus parodyt pulmonologei nes tipo aš visų ligų židinys
Atsakyti