Įkraunama...
Įkraunama...

Geriau nei tikėjausi -lengvas gimdymas

o as labai bijojau gimdyti... g.gif buvau girdejusi ivairiausiu istoriju su ivairiausiomis pabaigomis ir svarsciau kaip baigsis man.gimdziau pirma karta ir tik 3.5 val thumbup.gif po tokio lengvo ir paprasto gimdymo pasiryzau pagimdyti dar ne viena vaikuti wub.gif wub.gif nestuke.gif gal ir jums taip buvo? smile.gif
Atsakyti
o man taip ir neteko patirti kas yra gimdymas,nes darė cezario pjūvį,šiaip aš irgi žiauriai bijojau natūraliai gimdyti\, bet jei būtų reikėję būčiau iškentėjus.
Atsakyti
aurra* manau bijoti neverta,svarbiausia psichologiskai nusiteikti,pasiruosti ir viskas bus gerai.as irgi save nuteikinejau ir matai kaip gerai gavosi biggrin.gif ir as labiau bijojau kad netektu daryti cezario pjuvio.labai norejau patirti ka tai reiskia biggrin.gif
Atsakyti
Aš kažkaip visai nebijojau gimdyti, nes buvau įsitiknusi, kad pagimdysiu greitai ir neskausmingai. nu nežinau, kodėl aš taip prisigalvojau, gal kad būtų smagiau laukti gimdymo biggrin.gif ir gimdžiau 14 val ir nepasakyčiau, kad neskausmingai blink.gif . Bet tas laikas laaaabai greitai bėga, o skausmas laaaabai greitai pasimiršta, tai sakau, kad gimdžiau neilgai ir neskausmingai. Nu dabar man taip atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
Ash irgi gimdziau 14 val. Ir tai normalu. mane gasdino bene visi, kaip bus baisu, kaip labai skaudes. Net mano gydytoja sake, jog gimdymo skausmas - pats stipriausias skausmas, koki zmogus (moteris:)) gali ishtverti. ir ka?? Ogi nieko... Patikek, ishtveriama. kai zhinai, kad bus labai baisu, to lauki... Tachiau dazhniausiai fantazija dirba virshvalandzhius. Visos mirtume, jei neishtvertume...
Man gimdymas praejo kaip kelios minutes. Tiesiog zhinojau, kad tai vis tiek kada nors BAIGSIS...
Atsakyti
as gimdykloj praleidau 17 valandu, bet taip pat gimdziau pakankamai lengvai, manau jei tokie gimdymai butu visi, tai galeciau gimdyti ir gimdyti nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
rolleyes.gif o man neteko ilgai gimdykloj gulinet.. 9:20 dar tvarkiausi dokumentus atvaziavusi i ligonine, o 11:24 jau jauciau savo aukseli gulinti ant krutines thumbup.gif
Atsakyti
Manau,svarbiausia nebijot gimdyt, ir but ramiai.
Gimdyt vaziavau ramai nusiteikusi, per saremius leido nuskausminancius (epidurine nejautra) taigi buvo visai pakenciama, o kai reikejo gimdyt svarbiausia daryt ir klausyt ka daktarai sako, ir labai stipriai "kakoti", vaika isgimdizu per kelis saremius, mazdaug per 15min.nekirpo ir neplysau, tiesa kaklelis siek tiek itruko,tai 2siulem sukabaino. Zinoma paskutinis saremis buvo begalo skausmingas, bet tik jis vienintelis... o veliau uzeina nerelus palengvejimas.
taig visos kurios ruosiates gimdyt nebijokit,ir bukit ramios.As buvau labai siauru klubu,tai man daug kas prognozavo sunku gimdyma, bet zinokit visa tai nesamone. Sekmes visom,kurioms arteja toji diena smile.gif
Atsakyti
Važiavau nusiteikusi,kad visos pagimdo,pagimdysiu ir aš ax.gif .Ir po gimdymo vyrui pasakiau,kad galėčiau pagimdyti dar viena iškarto,negu kad tiek laiko vaikščioti su pilvu. biggrin.gif .Aišku ir su pilvuku nuostabu,bet tuo metu man taip atrodė blush2.gif
Atsakyti
Gimdžiau prieš tris savaites ir tikrai nebuvo taip baisu, kaip buvau prisiskaičiusi ir prisiklausiusi biggrin.gif (gimdžiau be nuskausminamo).
Skaudėt tikrai skauda, bet ne taip baisiai kaip įsivaizdavau, o kai pamatai mažąjį ilgai lauktą žmoguti thumbup.gif tai išvis skausmo lyg nebūta. Ir laaaaabai laaaabai svarbu klausyti ir daryti tai ką liepia gydytoja bei akušerė.
Atsakyti
esu girdejusi kad skausmas vertinamas desimtbaleje sistemoje,desimtoje vietoje nepakeliamas,zudantis skausmas...gimdymo skausmas-astuntoje.prisiskaiciusi tokiu baisybiu as laaabai bijojau gimdyt,maniau kad neistversiu,nes esu itin jautri skausmui... cry.gif
Bet kai atejo TA diena viskas pasirode pššš...gimdziau astuonias valandas,bet jos praejo taip greitai... smile.gif manau buvo lengva,nes palaike vyras kuris visa laika buvo salia ir tas nenumaldomas noras kuo greiciau pamatyti savo mazyle... 4u.gif

taigi mamos,tikekite savim ir nepergyvenkit,viskas bus gerai... thumbup.gif
Atsakyti
as irgi gimdziau be nuskausminimo,norejau patirti,ka tai istikruju reiskia 4u.gif nenusivyliau smile.gif jausmo buvo,ir dar kokio biggrin.gif bet likau patenkinta net ir tuo,bent jau zinau,kad tikrai gimdziau thumbup.gif rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti