Įkraunama...
Įkraunama...

Bėga pienas

Sakykit mamos,

per kiek laiko jums susireguliavo pieno pasiula ir paklausa? unsure.gif

Vat jau beveik trys savaites kaip maitinu krutimi, o is ju kaip teka pienas kada panorejes, taip ir teka ...
Atsakyti
as manau, kad dar tik trys savaites.
Su pirmu vaiku tik po triju men susireguliavo.si kart greiciau.-per men
Atsakyti
As maitinu lele jau ketvirtas menuo clap.gif , o pienas kaip bego taip bega. Viena diena daugiau kita maziau, nors gal kazkiek labiau susireguliavo nei pirmais menesiais. As tik supratau, kad sugeriantys tamponeliai man per brangu, nes labai jau daug ju reikes, tai nusipirkau Aventis surinkejus, labai patenkinta. Buna kad per diena ketvertuka nuo majonezo surenku. O nakti miegu su merliuku, kad pailsetu krutine nuo surinkejo, tai ir pataline pienuota buna mad.gif Dziaukis kad turi tiek pienuko clap.gif , jis labai vertingas biggrin.gif
Atsakyti
Man viskas susitvarke mazdaug antra menesi,bet mano jau antras lelius,tai gal greiciau.O jei per brangu naudot specialius ideklus,galima Alwaysus kirpt per puse ir isidet. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (astulka @ 2004 01 10, 14:55)
Man viskas susitvarke mazdaug antra menesi,bet mano jau antras lelius,tai gal greiciau.O jei per brangu naudot specialius ideklus,galima Alwaysus kirpt per puse ir isidet. wink.gif

as tai discreet kerpu pusiau - pigiau, ir ploniau negu tie spec., nors jei labai jau teka, tai gal ir per plona
Atsakyti
QUOTE (astulka @ 2004 01 10, 14:55)
O jei per brangu naudot specialius ideklus,galima Alwaysus kirpt per puse ir isidet. wink.gif

Va čia tai visai nebloga idėja, ačiū! thumbup.gif
Atsakyti
galu gale man nustojo teketi dienos metu. nebereikia tu kamsalu (iklotu) nesioti laugh.gif o nakti buna,kad teka, tai priklauso nuo mazes apetito ir kiek kartu ji teikiasi prabusti. neretai prabundu baloje laugh.gif
Atsakyti
O man labai patiko Canpol, jei teisingai parasiau, specialus iklotai i liemenele, ir pigesni, ir tikrai puikus, nes per sesis menesius vos ne visas rusis isbandziau. O peinas susireguliavo, kai supratot tik sesta menesi.....
Atsakyti
niu man tai isvis nebego wink.gif , vis isidedavau tuos medziaginius idekliukus eidama is namu, galvodavau , kad tik nepradetu begti, bet tfu tfu tfu..... Pienas bego tik leliui paliepus, man panorejus.... smile.gif Taip buvo su pirmu lialia, na, ziuresim , kaip su antru seksis.... O turejau medziaginius - tokius fainus apvalius ir skalbiamus, na tipo daugkartiniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikitikitaki: 10 sausio 2004 - 18:33
Aciu jums uz patarimus. Reikes gal ir tuos surinkiklius isbandyti, tik nelabai isivaizduoju koks ten jaus laugh.gif mas dar kazka ant krutu uzsidejus nesioti cool.gif

Tik vat mintis, kad taip galiu teketi sesis menesius tai nelabai dziugina sad.gif Na, bet geriau daugiau pienuko, nei per mazai ...
Atsakyti
QUOTE (ciackiene @ 2004 01 12, 10:34)
Aciu jums uz patarimus. Reikes gal ir tuos surinkiklius isbandyti, tik nelabai isivaizduoju koks ten jaus laugh.gif mas dar kazka ant krutu uzsidejus nesioti cool.gif

Nieko ten nejauti. Manau tas pats ar surinktuvus desiesi ar tamponelius, ar perkirptus paketus nieko nejausi. Tik su surinkejais tai kai prilieti tai jie juk kieti, tai jautiesi kaip su apsauga ant krutines biggrin.gif
Atsakyti
Pirma menesi maniau bankrutuosim - tiek iklotu reikejo. Po to nusipirkau AVENT plaunamus - labai patogus, 6 vnt. kainuoja apie 30 Lt. Tik tiek, kad pastoviai reikia skalbti, nes (bent jau man ) tiek dienai ne visada uztekdavo. Dabar trys menesiai ir pagaliau vaikstau beveik sausa. Net naktimis atsibundu nebe baloje smile.gif
Atsakyti