Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas

Sveikos vėlėjėlės


Ar nešalta kojytėm? Jei taip, tai užsidėk veltas tapkutes mirksiukas.gif Neeeeeturi?????? blink.gif

Nuvelk tapkeles savo kojytėm ir sudalyvauk konkurse MANO VELTOS, MIELOS, TAPKUTĖS ir laimėk prizą.
Vienas šūvis, 2 zuikiai mirksiukas.gif

Sąlygos

1. Tapkės skirtos tik suaugusiam.
2. Nufuotografuota ant kojos.
3. Niekur ankščiau nedemonstruotos tapkės .
4. Nuotraukoje negali būti jokių inicialų ar logotipų, pagal kuriuos galima būtų atspėti darbo autorių
5. Siunčiame tik vieną nuotrauką
6. Jei bus nustatyta, jog dalyvis, prisiregistravęs skirtingais nick'ais mėgina dalyvauti konkurse su dviem ar daugiau darbelių , arba "pasiskolina" svetimą nuotrauką iš interneto, pašalinamas iš konkurso.

Konkurso pabaiga 2007 11 11

Nuotraukas siūsti: regina@doseth.com

Prizą įsteigė Veltinio Namai Klaipėda.

Linkiu gražių, stilingų, paslaptingų ir visokiausių, kitokiausių Tapkiukų 4u.gif
Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 30 rugsėjo 2007 - 13:49
Na idomu idomu ax.gif
o idomu koks prizas blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už iniciatyvą. Na ir parako turi, moteriške drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 09 30, 17:49)
Na idomu idomu  ax.gif 
o idomu koks prizas  blush2.gif


Na kas galėtų būti?
Žaliava jūsų darbams mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiūrėk , Diva, kad neatpažintume tavęs lotuliukas.gif
Atsakyti
idomiai, sakyciau.... blink.gif
ideja gal ir grazhi...arba grazhus noras grazhiai ideju prisirinkt biggrin.gif
Bet paprastai, skelbiant konkursa, paskelbiama ir koks prizas bus.... mirksiukas.gif
Ir buna nurodoma kur tos nuotraukos bus publikuotos. Galu gale, kas ishrinks tas grazhiausias tapkutes? g.gif
No offence, bet kazkas cia arba nedagalvota, arba nedasakyta...arba negrazhu g.gif
pamegau taisykles paskutiniu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 03, 13:09)
idomiai, sakyciau.... blink.gif
ideja gal ir grazhi...arba grazhus noras grazhiai ideju prisirinkt  biggrin.gif
Bet paprastai, skelbiant konkursa, paskelbiama ir koks prizas bus....  mirksiukas.gif
Ir buna nurodoma kur tos nuotraukos bus publikuotos. Galu gale, kas ishrinks tas grazhiausias tapkutes? g.gif
No offence, bet kazkas cia arba nedagalvota, arba  nedasakyta...arba negrazhu  g.gif
pamegau taisykles paskutiniu metu  lotuliukas.gif


Taip, taip idėjų pritrūkau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 03 spalio 2007 - 21:09
negali zhinot,- visaip gyvenime atsitinka mirksiukas.gif
siaip, butu idomu zinot ir smulkmenas tongue.gif ar cia tik as tokia nenormali? g.gif
Atsakyti
uups, ne tu viena biggrin.gif tiesiog nenorejau kistis ir kazka rasyti, bo dar mane ne taip supras.
tavo pastabos del trukstamos informacijos teisingos, manau. man irgi tas pirmiausia uzkliuvo.
ideja sveikintina, valio, bet toks jausmas, kad tema uzvesta labai skubant smile.gif

prie visu konkursu paprastai nurodoma, kokia info apie save ar darbeli siusti i konkursa. o cia tai neaisku - pvz siusti reikia emailu, o sako, kad jei kitu niku dalyvis sius dar viena darbeli, bus diskvalifikuotas - reiktu suprast, kad savo nika reiktu nurodyti siunciant, bet to neparasyta wink.gif

ar tos foto bus cia sudetos, ar doseth tiesiog pati atrinks ir ides nugaletoja, irgi neaisku.

del ideju pritrukimo minciu nekilo lotuliukas.gif bet..jei visa informacija bus papunkciui graziai detaliai surasyta, tai turesim saunu konkursiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 10 04, 10:55)
uups, ne tu viena  biggrin.gif tiesiog nenorejau kistis ir kazka rasyti, bo dar mane ne taip supras.
tavo pastabos del trukstamos informacijos teisingos, manau. man irgi tas pirmiausia uzkliuvo.
ideja sveikintina, valio, bet toks jausmas, kad tema uzvesta labai skubant smile.gif

prie visu konkursu paprastai nurodoma, kokia info apie save ar darbeli siusti i konkursa. o cia tai neaisku - pvz siusti reikia emailu, o sako, kad jei kitu niku dalyvis sius dar viena darbeli, bus diskvalifikuotas - reiktu suprast, kad savo nika reiktu nurodyti siunciant, bet to neparasyta wink.gif

ar tos foto bus cia sudetos, ar doseth tiesiog pati atrinks ir ides nugaletoja, irgi neaisku.

del ideju pritrukimo minciu nekilo  lotuliukas.gif bet..jei visa informacija bus papunkciui graziai detaliai surasyta, tai turesim saunu konkursiuka  mirksiukas.gif

Šeip aš žaidžiu sąžiningai mirksiukas.gif jei rašau ar sakau jokių meilikavimų, tuo labiau nerašinėju prisidengus kitais nikais. Tai kad rinktičiau nugalėtoją tikrai būtų nesąžininga mirksiukas.gif
Pakuoreguosim informaciją,jei taip neaišku kai kuriom.
Nors man atrodo kad visai kitur šuo pakastas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 04 spalio 2007 - 10:10
lotuliukas.gif kaip sakiau, taip ir yra, parasai zmogus irgi saziningai, noredamas padeti susisteminti informacija, o cia pakastu sunu iesko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu nei man gaila to tavo konkurso, nei ka. bet kad reikalavimai padriki, tai faktas.

va kai sukelsi susisteminta info, tai ir bus kita sneka tongue.gif

noru tavo niekas cia nepeike, bet racionalias pastabas galetum ir racionaliau priimti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 10 04, 08:08)
Šeip aš žaidžiu sąžiningai mirksiukas.gif jei rašau ar sakau jokių meilikavimų, tuo labiau nerašinėju prisidengus kitais nikais. Tai kad rinktičiau nugalėtoją tikrai būtų nesąžininga mirksiukas.gif
Pakuoreguosim informaciją,jei taip neaišku kai kuriom.
Nors man atrodo kad visai kitur šuo pakastas biggrin.gif

nu vo,- lauksim pakoreguotos info thumbup.gif
isivaizduoju, kad nebaisiai ir laiko turi biggrin.gif , nzn kaip ten su idejom lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Shunu niekur nekasineju. meilikaut irgi ne itin megeja tongue.gif
Atsakyti