Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

2 dalis
diskutuojam toliau. mirksiukas.gif
Atsakyti
ejau pirkti KZ i norfos vaistine, tai manes jau parase recepto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2007 09 30, 23:45)
ejau pirkti KZ i norfos vaistine, tai manes jau parase recepto  doh.gif


Ir nepardave?
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2007 10 01, 15:41)
Ir nepardave?


Pasake, kad nebeturi KZ ir be to reikia jiems jau recepto doh.gif tai ir nezinau ar nenorejo parduoti be recepto ar is tikruju nebeturejo g.gif
Atsakyti
O jums nebuvo pirmus menesius bloga, galvos neskaudejo? Nes jauciu kad man sitas kontraceptikas netinka, nes kas antra diena vis geriu vaistus nuo skausmo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 10 02, 15:03)
O jums nebuvo pirmus menesius bloga, galvos neskaudejo? Nes jauciu kad man sitas kontraceptikas netinka, nes kas antra diena vis geriu vaistus nuo skausmo sad.gif

Labas mergaites,
Stebukle, man nuo ziedo tai rytais bloga budavo, vos i darba nuvaziuodavau. taip negera budavo. Matyt irgi netiko. Nustojau naudot-dingo blogumas ryte.
Atsakyti
sveikos, niu va ir man įsiūlė ginekologė žiedą, nors aš gal labiau linkus buvau i tabletes, nes jau esu vartojus ir man visai tiko ir plius dar noriu, kad ir nuo spuogučių padėtų, bet ji mane įtikinėjo, kad ir žiedas padės ir kox jis nuostabus (čia man jau pakvipo reklama kaip reikiant g.gif ) o kaip jum, ar turi kokios įtakos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minute_ @ 2007 10 03, 10:46)
sveikos, niu va ir man įsiūlė ginekologė žiedą, nors aš gal labiau linkus buvau i tabletes, nes jau esu vartojus ir man visai tiko ir plius dar  noriu, kad ir nuo spuogučių padėtų, bet ji mane įtikinėjo, kad ir žiedas padės ir kox jis nuostabus (čia man jau pakvipo reklama kaip reikiant g.gif ) o kaip jum, ar turi kokios įtakos?  ax.gif


Na man oda niekada nekėlė didelių problemų, bet kai turiu žiedą tai išvis jų nėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Plesnevskaja @ 2007 10 02, 16:21)
Labas mergaites,
Stebukle, man nuo ziedo tai rytais bloga budavo, vos i darba nuvaziuodavau. taip negera budavo. Matyt irgi netiko. Nustojau naudot-dingo blogumas ryte.


4u.gif
man rytais irgi bloga. savijauta kaip nestuke.gif doh.gif nu dar si menesi kentesiu unsure.gif
QUOTE(minute_ @ 2007 10 03, 11:46)
sveikos, niu va ir man įsiūlė ginekologė žiedą, nors aš gal labiau linkus buvau i tabletes, nes jau esu vartojus ir man visai tiko ir plius dar  noriu, kad ir nuo spuogučių padėtų, bet ji mane įtikinėjo, kad ir žiedas padės ir kox jis nuostabus (čia man jau pakvipo reklama kaip reikiant g.gif ) o kaip jum, ar turi kokios įtakos?  ax.gif

man atsirado ant veido berimas, ko gyvenime nebuvo blink.gif
Atsakyti
man atsirado ant veido berimas, ko gyvenime nebuvo blink.gif
[/quote]

na ir neapsisprendžiu dėl to žiedo, nes jei ir nuo jo dar bėrimų padaugės doh.gif ir taip jau užtenka.. nors ir receptą išrašė, bet dar reikia pasidomėt kaip ir kas smile.gif
Atsakyti
[quote=minute_,2007 10 03, 23:00]
man atsirado ant veido berimas, ko gyvenime nebuvo blink.gif
[/quote]

na ir neapsisprendžiu dėl to žiedo, nes jei ir nuo jo dar bėrimų padaugės doh.gif ir taip jau užtenka.. nors ir receptą išrašė, bet dar reikia pasidomėt kaip ir kas smile.gif
[/quote]
cia manau nuo organizmo priklauso. jei nepabandysi, nesuzinosi, kaip tavo organizmas i ji reaguoja. 4u.gif
Atsakyti
Nu, o as atkentejus visa men tepliojima, kai issiemiau, maniau, kad net nesuprasiu kada bus mmm, bet "plaukiau" kaip reikiant doh.gif Dabar kolkas ramu, siand deduosi kita, ziuresiu ar vis dar teplios ar nebe doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 04 spalio 2007 - 07:44