Įkraunama...
Įkraunama...

Magne B6

sveiki, kaip manote ar galima vartoti nesciajai magne B6--jei yra magnio trukumas,,nes tu magnio milteliu as negaliu gerti, o ant siu tableciu raso, kad reik kreiptis i gyd. g.gif

gal kas zino internete, kur ginekologe konsultuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurila: 01 spalio 2007 - 13:15
QUOTE(aurila @ 2007 10 01, 14:14)
sveiki, kaip manote ar galima vartoti nesciajai magne B6--jei yra magnio trukumas,,nes tu magnio milteliu as negaliu gerti, o ant siu tableciu raso, kad reik kreiptis i gyd.  g.gif

gal kas zino internete, kur ginekologe konsultuoja


Visada geriausia kreiptis i savo gydytoja rolleyes.gif man milteliai nepadejo, tad emiau vartot magni b6 - vaistineje reikia paprashyt specialiai neshciosioms. ir viskas daba super mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
Magne B6 tikrai gali gerti, nes man kaip tik vakar genetike ji skyre del gimdos tonu padidejimo.Liepe gert po 2 tabl. 2 kartus dienoje.
Atsakyti
QUOTE(aurila @ 2007 10 01, 11:14)
sveiki, kaip manote ar galima vartoti nesciajai magne B6--jei yra magnio trukumas,,nes tu magnio milteliu as negaliu gerti, o ant siu tableciu raso, kad reik kreiptis i gyd.  g.gif

Tikrai gali gerti, gali tik alergizuoti vitaminas B6 4u.gif Taip pat gali paleisti vidurius nuo paties magnio 4u.gif Tada reiketu vartojima nutraukti.
Atsakyti
Laba diena. Man taip pat liepe gerti Magni B6, del padidinto gimdos tonuso. Bet as jauciu tempima pilvos apacioje, ir man del to jau labai neramu. Lyg tai sunkus toks pilvas. Gal kam dar tai yra, ir galit mane nuraminti:)
Atsakyti
As tai pries pora menesiu jauciau spaudima pilvo apacioj, irgi sake kad gimdos tonusas padidejes, liepe gert Magnesium diasporal ir dar Spascupreel, tai net nezinau kada pagerejo, dabar jau gerai. Tik matyt kai mazius zemyn spardo kazkur i pusle, tai tada nelabai malonu buna.
Atsakyti
man vakar ginius kaip tik israse Magni B6, nes pasiskundziau, kad labai meslungis vargina ir daznai galva skauda
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
O ar galima magni gerti papildomai,jei ir taip vartoji vitaminus(Pregnancare)?Ju sudetyje yra apie150mg magnio,o nesciom paros doze lygtai 340mg g.gif Ir jei gersiu papildomai,ar nebus per daug?
Atsakyti
QUOTE(*J&J* @ 2007 10 17, 15:07)
Sveikutes 4u.gif
O ar galima magni gerti papildomai,jei ir taip vartoji vitaminus(Pregnancare)?Ju sudetyje yra apie150mg magnio,o nesciom paros doze lygtai 340mg g.gif  Ir jei gersiu papildomai,ar nebus per daug?


magnio per daug nepasisavina, ta ka per daug suvartosi, issiskirs. Bet viduriuot nekoks malonumas. be to reik ziuret koks gryno magnio kiekis. pvz diasporale (milt)jungilio 610mg, gryno 98,6mg.
Atsakyti
QUOTE(nezinia @ 2007 10 07, 21:21)
As tai pries pora menesiu jauciau spaudima pilvo apacioj, irgi sake kad gimdos tonusas padidejes, liepe gert Magnesium diasporal ir dar Spascupreel,  tai net nezinau kada pagerejo, dabar jau gerai. Tik matyt kai mazius zemyn spardo kazkur i pusle, tai tada nelabai malonu buna.


Ir as tuos pacius vaistukus ir papildus geriau nestumo metu. Buvo gresiantis prieslaikinis gimdymas ( nuo 32sav) bet as isnesiojau iki galo - vaikiukas gime sveikas 1diena po termino. Nzn ar cia tie vaistukai padejo ar taip ir turejo buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2007 10 09, 15:58)
man vakar ginius kaip tik israse Magni B6, nes pasiskundziau, kad labai meslungis vargina ir daznai galva skauda




sveikos 4u.gif

as tai Magne 24 geriu ,irgi nuo koju meslungio ir siaip nervinguma mazina thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
sveikos!

as ir Magne 24 vartodavau, tikrai neblogas, meslungio nebudavo nestuke.gif smile.gif ir gimdos susitraukinejima apmalsindavo g.gif
Atsakyti