Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos VII

Sveikutės. Na, aš ir toliau atlieku savo pareigą ir atidarau dar vienus namučius. biggrin.gif
Dalinkimės informacija ir sveikim 4u.gif
Senoji tema ČIA
Atsakyti
Šiandien nusiėmiau tvarstį.Visai nieko randas, toks kai suklijuotas.Tik viršutinė dalis dar patinusi ir skausminga.Kaip tik šiandien ir atsakymą gavau, nors jau žynojau rezultatus.Nelabai suprantu kas parašyta, bet to ko ieškojo nerado 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 10 01, 17:40)
Šiandien nusiėmiau tvarstį.Visai nieko randas, toks kai suklijuotas.Tik viršutinė dalis dar patinusi ir skausminga.Kaip tik šiandien ir atsakymą gavau, nors jau žynojau rezultatus.Nelabai suprantu kas parašyta, bet to ko ieškojo nerado 4u.gif

Labai smagu, kad nerado 4u.gif 4u.gif Sėkmės toliau gyti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 10 01, 17:40)
Šiandien nusiėmiau tvarstį.Visai nieko randas, toks kai suklijuotas.Tik viršutinė dalis dar patinusi ir skausminga.Kaip tik šiandien ir atsakymą gavau, nors jau žynojau rezultatus.Nelabai suprantu kas parašyta, bet to ko ieškojo nerado 4u.gif

sveikutes,Fenddi,smagu,kad nerado, o "pokarinė" rolleyes.gif busena praeis,žaizdelės sugis.Tu nieko neberašai apie gerklę,ar viskas gerai?Ar temperatūra nebekyla? Mano tai viena akis kažko pritemo,reiks eit į "taisyklą",nors jau purto visos poliklinikos. unsure.gif
Atsakyti
Labukas.

Vakar dariausi echoskopija, po 3 metu pertraukos ir rezultatas tas, kad mazgeliai per tuos metus, buve skydliaukeje, uzaugo iki nemazu cistu. Sake reikes operuoti. Dar nebuvau pas endokrinologa ir nezinau ar eisiu. Bijau ziauriai sad.gif Ar tai labai baisu? Gal tos cistos issivaiksto?
Atsakyti
sveikos,noreciau informacijos is jusu,dare man echoskopija,rado limfmazgiu,dare kraujo tyrimus,sakykit kaip ten su tais TTH ir TPO,TTH mazesnis uz TPO,jei gerai prisimenu tai nieko blogo,o jei TTH didesnis tai jau negerai,atsakykit merginos,truputi susiveliau. 4u.gif
o kokie dar simptomai budingi sutrikus skydliaukei,man pastoviai karsta,daznai prakaitas ispila,drebulys,papykina,bet va kraujo tyrimai kiba nieko blogo nerodo.
Atsakyti
QUOTE(vapsva @ 2007 10 02, 17:05)
Labukas.

Vakar dariausi echoskopija, po 3 metu pertraukos ir rezultatas tas, kad mazgeliai per tuos metus, buve skydliaukeje, uzaugo iki nemazu cistu. Sake reikes operuoti. Dar nebuvau pas endokrinologa ir nezinau ar eisiu. Bijau ziauriai sad.gif Ar tai labai baisu? Gal tos cistos issivaiksto?


reikia butinai nueiti, nebijok 4u.gif Kaip suprantu, jei matys, kad pas tave skydliauke "durniu" volioja ir hormonas netvarkoj, gal vaistuku skirs ir neprireiks operacijos ax.gif

panasiai buna ir su moteriskom bedom - jei kokie sutrikimai ir atsiranda paprasta cista, vaistais ja geba "nuzudyt" smile.gif

bet daktaru bijoti nereikia smile.gif Jie juk ne del smagumo skalpeli paciupineti nori, o kad tau padetu 4u.gif

papildau: ir as turiu mazgu ir dideli mazga su cistom smile.gif pas mane tyrimai tvarkoj ir gydytojas nieko neskyre, operuotis neliepe. Cia merginos patare valgyti daug juros kopustu - jodo profilaktikai, ta ir darau tikedamasi geriausio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 02 spalio 2007 - 17:21
QUOTE(Rubine @ 2007 10 02, 14:36)
sveikutes,Fenddi,smagu,kad nerado, o "pokarinė" rolleyes.gif busena praeis,žaizdelės sugis.Tu nieko neberašai apie gerklę,ar viskas gerai?Ar temperatūra nebekyla? Mano tai viena akis kažko pritemo,reiks eit į "taisyklą",nors jau purto visos poliklinikos. unsure.gif


Negerai dar su gerkle(nerasau, nes nenoriu ikyreti biggrin.gif ) Ir temperatura laikosi apie 37.2.Bet man ziauriai skauda galva.Po kelias tabletes per diena geriu.Penktadieni eisiu pas seimos gydytoja, gal kokiu antibiotiku pagersiu.
Virs pjuvio toks patinimas skausmingas kaip kloste yra.Gal cia taip ir turi buti.
Atrodo ir tyrimai geri, bet nei nuotaikos, nei jegu nera. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabyte00 @ 2007 10 02, 15:08)
sveikos,noreciau informacijos is jusu,dare man echoskopija,rado limfmazgiu,dare kraujo tyrimus,sakykit kaip ten su tais TTH ir TPO,TTH mazesnis uz TPO,jei gerai prisimenu tai nieko blogo,o jei TTH didesnis tai jau negerai,atsakykit merginos,truputi susiveliau. 4u.gif
  o kokie dar simptomai budingi sutrikus skydliaukei,man pastoviai karsta,daznai prakaitas ispila,drebulys,papykina,bet va kraujo tyrimai kiba nieko blogo nerodo.

TTH berods 0.02 oTPO <5,kiek skaiciau tai TTH gerokai per mazas,patarkit merginos ar reik kreiptis i endokrinologa ar ne,kadangi tyrimus dariausi Lietuvoj o gyvenu Londone tai neramu man cia su nekokia mediku prieziura verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vapsva @ 2007 10 02, 15:05)
Labukas.

Vakar dariausi echoskopija, po 3 metu pertraukos ir rezultatas tas, kad mazgeliai per tuos metus, buve skydliaukeje, uzaugo iki nemazu cistu. Sake reikes operuoti. Dar nebuvau pas endokrinologa ir nezinau ar eisiu. Bijau ziauriai sad.gif Ar tai labai baisu? Gal tos cistos issivaiksto?

Man yra cista (ir mazgu, bet desinej pusej viskas), pastoviai punkcijas daro, bet sake lauks kol smarkiai nebloges, nes jei cista ispjaus jos prades daugintis/plisti. O visos striumos is karto nenori pjauti, nes viena puse sveika.
O pasitikrint nueik ir ne pas viena gydytoja, atsisakyti operuotis visada spesi, o kazka praziopsoti negerai blush2.gif

QUOTE(gabyte00 @ 2007 10 02, 16:08)
  o kokie dar simptomai budingi sutrikus skydliaukei,man pastoviai karsta,daznai prakaitas ispila,drebulys,papykina,bet va kraujo tyrimai kiba nieko blogo nerodo.

Dar dreba rankos, apatija, plauku slinkimas.... Daug tu pozymiu yra, bet savi bjauriausi biggrin.gif . As sakiau, kad arba striuma, arba klimaksas, ale kad tos menesines niekaip nesibaigia biggrin.gif
Atsakyti
Koks klimaksas biggrin.gif Mano klimaksiukui mjau keturi metukai lotuliukas.gif
Po op kaip laikrodis kasmenesi...gyvenime to nebuvo. Vaistai sureguliavo viska net per daug ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fatali: 02 spalio 2007 - 21:50
QUOTE(fenddi @ 2007 10 02, 18:29)
Negerai dar su gerkle(nerasau, nes nenoriu ikyreti biggrin.gif ) Ir temperatura laikosi apie 37.2.Bet man ziauriai skauda galva.Po kelias tabletes per diena geriu.Penktadieni eisiu pas seimos gydytoja, gal kokiu antibiotiku pagersiu.
Virs pjuvio toks patinimas skausmingas kaip kloste yra.Gal cia taip ir turi buti.
Atrodo ir tyrimai geri, bet nei nuotaikos, nei jegu nera. verysad.gif


sveika fenddi,
laikykis, gal tau laikosi uždegimas po operacijos, būtinai reikia psirodyt daktarams

man šiandien jau du mėnesiai ir savaitė po operacijos, ir tik tik prieš kokias 3 sav, išnyko klostė virš siūlės,.... vasarą gal buvo šiek tiek geriau operuotis, nes dabar jau pradeda siaust visokie virusai... verysad.gif
gerk vitaminus, gerk daug skysčių drinks_cheers.gif ir sveik!
Atsakyti