Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai rūbai vaikams

QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 10 18, 12:19)
thumbup.gif o kur tu tokia radai,
wojcek rubeliu kaina visa laika buvo nemaza
pamenu, dar kai seses mergaite buvo vos kokiu 4 metuku jie pirko wojcek, tai sake,kad nepigi, tai buvo 7metus atgal 4u.gif

Kaprizų skrynioje. Buvo tokia pati ir Čipoline beta kaina skyrėsi. Čipoline 261 Lt o aš pirkau už 220 ir dar gavau 10 proc. nuolaidų kortelę. O Gariųnuose Wojcik neradau. Mačiau Amadeo striukių bet negražios man jos - kaina 160 Lt
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 18, 13:16)
Striukė dar biškį didoka bet mažesnė jau buvo tik tik, todėl nutariau pirkt geriau didesnę. Čia jau grynai žieminis variantas, nes ilga, dengia užpakalį:


atrodo tikria siltai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 10 18, 14:22)
Kaprizų skrynioje. Buvo tokia pati ir Čipoline beta kaina skyrėsi. Čipoline 261 Lt o aš pirkau už 220 ir dar gavau 10 proc. nuolaidų kortelę. O Gariųnuose Wojcik neradau. Mačiau Amadeo striukių bet negražios man jos - kaina 160 Lt

aisku, as kaprizu saloj ir maciau labai grazia wojcek striuke, na ten gelejai ir kombinezona susirinkt, tokia smelio spalvos stiukyte ir rudižos kelnes wub.gif kokia ta sriuke grazi man buvo
Atsakyti
Merginos,

o Kaune Urmo bazej ar prekiauja Amadeo ir Wojcek rūbais? Gariunuose tik 1 vietoj radau Amadeo paltuku. Maniske auksta, jos dydzio ne nebuvo , ishskyrus juoda palta. Galvoju nulekti iki Kauno Urmo bazes. Tad noriu kaunieciu mamyciu paklausti, ar verta ten ishvis vaziuoti.
Atsakyti
o kur rasti WOJCIK kombinezonu ziemai Klaipedoje??? pernai maciau daug kur, simat kazkaip dar nesimate??? parasykit i az smile.gif
Papildyta:
ieskau 2 daliu labai silto kombezo 86 -92(jei atsiraito kelnes)
Atsakyti
QUOTE(ingute555 @ 2007 10 18, 13:05)
Merginos,

o Kaune Urmo bazej ar prekiauja Amadeo ir Wojcek rūbais? Gariunuose tik 1 vietoj radau Amadeo paltuku. Maniske auksta, jos dydzio ne nebuvo , ishskyrus juoda palta. Galvoju nulekti iki Kauno Urmo bazes. Tad noriu kaunieciu mamyciu paklausti, ar verta ten ishvis vaziuoti.

prekiauja, tikrai, mačiau keliose vietose 4u.gif
Atsakyti
As tai vakar kaip tik su savo mazaja keliavau i Biga, tai ten yra kazkokia parduotuve Kenvelo.
Tai vaiku rubu pilna ir tokie faini- ryskus.Tai lyg ir nuolaida visiem rubam -20% buvo.Dar pardavejos uzpasakojo kad vaikams slidinejimo kostiumu yra.
Tokiu kaip vaiksytej visi kazkada vaiksciojom: vientisi tokie biggrin.gif
Atsakyti
Nupirkau šiandien dukrai paltą Lenne firmos, nesusilaikiau lotuliukas.gif Pardavėja sakė kas labai šilti ir tinka net kai dideli šalčiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute555 @ 2007 10 18, 14:05)
Merginos,

o Kaune Urmo bazej ar prekiauja Amadeo ir Wojcek rūbais? Gariunuose tik 1 vietoj radau Amadeo paltuku. Maniske auksta, jos dydzio ne nebuvo , ishskyrus juoda palta. Galvoju nulekti iki Kauno Urmo bazes. Tad noriu kaunieciu mamyciu paklausti, ar verta ten ishvis vaziuoti.



Vieną vietą mačiau,kaip tik įvažiuoji ir tiesiai,tam žaliam pasade.Iš kairės pusės ta parduotuvėlė.Ir dar kažkurioj vietoj mačiau,tik neatkuriu kur g.gif
Atsakyti
Wojcek rūbais prekiauja Urmo bazėj parduotuvė APRANGĖLĖ, žaliojoj galerijoj 6salėje smile.gif [SIZE=1]
Atsakyti
siandien istraukiau pernai metu kombinezona, maniau,kad visai jau mazas bus, na bet visai gerai dar po kiema nesiot 4u.gif kelnytes trumpokos, bei kai batai ilgesni tai thumbup.gif ir striukytes rankoves visai ant ribos, bet kai pirstines ilgos, tai ir visai thumbup.gif thumbup.gif prie namu nesiot
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
kaip grazu,as irgi noriu sniego thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti