Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo instruktoriai Klaipėdoje

Prašau parekomenduoti gerą vairavimo instruktorių Klaipėdoje. Po mokyklinių pravažiavimų jaučiu, kad neišlaikysiu egzamino. Ir dar, gal žinote kokiose aikštelese Klaipėdoje (jei tokių yra)galima pasitreniruoti su savo automobiliu. Ačiu
Atsakyti
o cia tai tema thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif seniai tokios reikejo. o kurioj mokykloj mokeisi? as darbo rinkos mokymo centre - ir nieko manes ten neismoke...nes vaziavimai buvo 1-2kartus savaitej, kai visus privalomus pravazinejau, emiau 3 papildomas vingio g - Strizak vairavimo mokykloj ir islaikiua egzamina is pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
baigiau mokykla Laukininku g., susidare toks ispudis, kad instruktoriai suinteresuoti, kad neislaikytume, nes pas juos sugriztame po neislaikyto egzameno. tiesiog tempia guma ;( O koks to instruktoriaus is Strizak mokyklos vardas?
Atsakyti
QUOTE(Slena @ 2007 10 03, 17:54)
baigiau mokykla Laukininku g., susidare toks ispudis, kad instruktoriai suinteresuoti, kad neislaikytume, nes pas juos sugriztame po neislaikyto egzameno. tiesiog tempia guma ;( O koks to instruktoriaus is Strizak mokyklos vardas?

visi to klausia, o as nezinau, nes ejau ne per ta mokykla tartis, o tiesiogiai su juo ir nebuvo reikalo vardo klaust (jis poilgiais garbanotais plaukais, o masinos numeria prasideda KLG raidemis) lotuliukas.gif man svarbiausia buvo,kad egzaminui gerai paruostu, tik ta ju aikstele man pasirode prastoka - turbut ir kalbu gama ten pat moko - uz silo parduotuves... o kai mokiausi darbo rinkos mokymo centre - ten tikrai gerai mane pamoke aikstelej manevruot, nes paskuos ten visa iranga geresne ar kaipt a daikta pavadint... thumbup.gif
Atsakyti
ooo kaip faina bus is pajurio vairuotoju temele drinks_cheers.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke @ 2007 10 03, 19:11)
ooo kaip faina bus is pajurio vairuotoju temele drinks_cheers.gif  thumbup.gif  biggrin.gif

o kur tinginiuke mokesi vairavimo meno? su kokiais instruktoriais teko susidurt? user posted image
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 10 03, 19:03)
o kur tinginiuke mokesi vairavimo meno? su kokiais instruktoriais teko susidurt? user posted image

blush2.gif na man tai teko ti ksu vienu intruktoriu susidurt....tia dabar neturiu nieko blogo pasakyti apie ji....na gal vien pamoka nepatiko kai pasaukdavo..bet poto tia viskas gerai buvo....mokiaus ne visai klaipedoj (kretingoj) 4u.gif bet aisku joje vazinejau biggrin.gif

o tai dabar laukiam ir kitu pasisakymu negtikiu kad mazai tera vairuotoju is pajurio cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinginiuke: 03 spalio 2007 - 18:46
QUOTE(Slena @ 2007 10 03, 16:54)
baigiau mokykla Laukininku g.,

Koks mokyklos pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(Slena @ 2007 10 03, 14:43)
Prašau parekomenduoti gerą vairavimo instruktorių Klaipėdoje. Po mokyklinių pravažiavimų jaučiu, kad neišlaikysiu egzamino. Ir dar, gal žinote kokiose aikštelese Klaipėdoje (jei tokių yra)galima pasitreniruoti su savo automobiliu. Ačiu

Sveiki,aš mokiausi Birutės 11 a,vairuotojų mokimo centre,instruktoriu gavau labai prasta praktiškai nieko su juo neišmokau.Jis beveik nieko neaiškino visada buvo piktas ir prastos nuotaikos,laikėsi tokio principo kad ko daugiau paprakaituosi pati be jo aiškinimų to geriau išmoksi vairuoti.Su juo iš 10 privalomų pravažiavimų tik 4 k.buvau išvažiavusi į miestą.Dabar imu papildomas pamokas pas kitą,labai bijojau kad vėl nepakliutu abejingas savo darbui bet šis pasitaikė visai nieko,aiškina ir moko, na tikrai matosi kad žmogus neabejingas savo darbui.Su savo mašina galima pasitreniruoti aikšteleje netoli Jazaki,įvažiuojant reikia pasukti į dašinę.Jeigu reikės instruktoriaus telefono parašyk man, atsiusiu.
Atsakyti
puikūs instruktoriai dirba Vingio g. 16 esančioje A. Strižak vairavimo mokykloje thumbup.gif galiu tik pagirti ir kiek žinau kas mokėsi važiuoti visi labai labai patenkinti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **SM**: 04 spalio 2007 - 18:46
QUOTE(**SM** @ 2007 10 04, 20:46)
puikūs instruktoriai dirba Vingio g. 16 esančioje A. Strižak vairavimo mokykloje  thumbup.gif  galiu tik pagirti ir kiek žinau kas mokėsi važiuoti visi labai labai patenkinti  biggrin.gif  thumbup.gif

pritariu thumbup.gif ten emiau 3 papildomas, o instruktoriaus vardo ne nezinau doh.gif jis garbanotas poilgiais plaukais 4u.gif
Atsakyti
girdejau nekokiu atsiliepimu apie Linaudre ax.gif (prie pempininku)
Atsakyti