Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo aunate

Sveikutes,
Prasau pasidalinkit patirtim, kuo apaunate, kai einate i lauka, leliukus, kurie jau prakute, bet dar nevaiksto patys siuo saltu rudenisku oru? Ar perkat normalius rudeninius batukus, kurie bus tuoj isaugti ir praktiskai liks nepanaudoti, ar aunate kokiais megztais batukais? Apaviau saviske siandien megztais batukais, po jais dar buvo kojinytes ir pedkelnes, bet kai grizom, maziukes pedutes buvo saltos. doh.gif Galvoju, gal tokiu jau neuztenka ir reikia odiniu batuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2007 10 05, 16:07)
Sveikutes,
Prasau pasidalinkit patirtim, kuo apaunate, kai einate i lauka, leliukus, kurie jau prakute, bet dar nevaiksto patys siuo saltu rudenisku oru? Ar perkat normalius rudeninius batukus, kurie bus tuoj isaugti ir praktiskai liks nepanaudoti, ar aunate kokiais megztais batukais? Apaviau saviske siandien megztais batukais, po jais dar buvo kojinytes ir pedkelnes, bet kai grizom, maziukes pedutes buvo saltos.  doh.gif Galvoju, gal tokiu jau neuztenka ir reikia odiniu batuku?  ax.gif

As eidama i kiema su maziule,uzmaunu pedkelnes,storas kojinytes ir paprastuslengvus abtukus,o ziemajau mausiu normalius batus
Atsakyti
mums 6 men buvo vasara, tai sededavo su kojinytem, rudeni turejom tokius leliukiskus batukus: imitacija keduku, virsus minksta odele, o padas - kazkokia medziagele. zodziu ant zemes su tokiais nepastatysi. bet siandien jau saltoka ir su tikrais batais. itariu pirk kokius batukus kad dar pavasari uztektu. vaiko koja paaugs apie 1 cm manyciau. tai ir dabar butu ir veliau. dar nescia budama buvau nupirkus turguj tipo kailines tapkes- batukai( nezinau kaip pavadint), tokie verstos odos, o viduj kailis. bet mes ju nepritaikem. tai per dideli buvo, tai po to atsilo, taip ir liko nedeveti. gal su tokiais lauke butu galima.arba rudeninis kombinzonas su batukais nusegamais irgi iseitis.
Atsakyti
o mes būtent tokias kailines ir maudavom dukrytei, sūnui dabar maunu nat. vilnos kojines smile.gif ir užkloju dar.
Atsakyti
aš visada žiūriu,kad kojytėm butu šilta.visada vilnonines kojinytes dedame būtinai.ant jų dar batukus 4u.gif
Atsakyti
savo maziukui taip pat dedu vilnones koinytes ir batukus o vezime dar ir uzkloju.
Atsakyti
dėdavau vilnonines kojinytes ir kailinius batukus,žinoma užklodavau
Atsakyti
Mano dukryte vezime budavo su vilnoninem kojinem ir verstos odos bateliais-tapkytemis plius butinai kazkoks siltas pledukas. Niekada kojos nebuvo saltos.
Atsakyti
storos frotinės kojinytės,lengvi gražūs batukai, o vežime sėdi-šiltam bauer vilnoniam vokely smile.gif
Atsakyti
O aš savo mažyliui nupirkau žeminius batukus. Jis dar nevaikšto, tačiau šios avalinės turėtu iki pavasario užtekti ax.gif . O kai vežu jį - užkloju šilta anklode.
Atsakyti
mes dukriukui tik atsalus orams nupirkom zieminukus, kad tilptu su kojinyte (na, kad uztektu iki pavasario),tuo metu ji dar navaiksciojo, o kai pradejo ziema vaikscioti nebereikejo kitu batuku. man atrodo butu geresnis variantas, nei pirkti rudeninius-pavasarinius ir dar zieminius, nes prognozuoti, kad 1cm paaugs kojyte per ziema... g.gif
Atsakyti
Kol nevaikščiojo - batų nepirkau schmoll.gif Moviau šiltas vilnones kojines arba kombinezoną su prisegamais batukais. Kai šalčiau - sėdėdavo šiltame voke. Aš net žiemą batų beveik nepanaudojau, nes dukra miegodavo lauke su kombinezonu ir prisegamais batukais bei šiltame voke. Nors vaikščiot jau mokėjo
Atsakyti