Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia patarimo

sveiki, kadangi dabar vežiojamės dvi auto kėdutes biggrin.gif susidūriau su tokia problema. Mano (mažesnėje) mašinoje pačios paprasčiausios kėdutės 0-13kg negaliu prisegti, nes per trumpas automobilio diržas. gal kas žinote kur galima būtų nusipirkti jo ilgintuvą? esu mačiusi tokius lėktuve g.gif

o gal galite ką patarti?
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2007 10 08, 16:58)
sveiki, kadangi dabar vežiojamės dvi auto kėdutes  biggrin.gif susidūriau su tokia problema. Mano (mažesnėje) mašinoje pačios paprasčiausios kėdutės 0-13kg negaliu prisegti, nes per trumpas automobilio diržas. gal kas žinote kur galima būtų nusipirkti jo ilgintuvą? esu mačiusi tokius lėktuve  g.gif

o gal galite ką patarti?


Laba diena! aš taip pat vairuoju dvidurę mašinyte - tad atitraukiu iki galo kede (priekine) ir trupučiuka ją atlošiu - tuomet diržo užtenka. Gal tiks ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanas @ 2007 10 08, 19:03)
Laba diena! aš taip pat vairuoju dvidurę mašinyte - tad atitraukiu iki galo kede (priekine) ir trupučiuka ją atlošiu - tuomet diržo užtenka. Gal tiks ir jums  4u.gif


schmoll.gif mano 4 durų, bet jei tesingai, taip kaip nurodyta, diržu apkabini kėdutę, jo neužtenka verysad.gif Aš kėdutę dedu ant galinės sėdynės, Jūs kaip supratau ant priekinės 4u.gif

sakau lėktuvuose esu mačiusi tokį įrenginį, kad diržą įsegi į jį, ir jau tada tą įrenginį segi į diržo vietą, nemoku paaiškinti , o ir internete nerandu blush2.gif
Atsakyti
pas mus tokia pati beda. tai taip ir vazinejame gale kedute istate - neprisisege.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Barshkuole @ 2007 10 12, 12:14)
pas mus tokia pati beda. tai taip ir vazinejame gale kedute istate - neprisisege.... verysad.gif


bet tada iš jos juk jokios naudos 4u.gif Aš dabar statau kėdutę į padą, tik labai stačiai gaunasi, bet geriau nei neprisegta ax.gif
Atsakyti