Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai ir nevardai

Taigi tęsiame diskusijas apie retus ir keistus vardus.
Merginos, tik nebekalbam apie Fekalijas - tikrai dažnas vardas Lietuvoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Registruojuos naujoj temoj 4u.gif

Visi vardai su -utis(-ė) gan juokingai skamba kai žmogus jau solidaus amžiaus, tarkim koks 70metis Skaistutis hihihi.gif
Atsakyti
Šiandien savo įstaigoj gavau dokumentus, kuriuose minima Jeva. Pavardė slaviška unsure.gif
Atsakyti
O va aš savaitgalį buvau baliuj, tai buvo svečiai: Mama - Laisvė (apie 60 metų) o dukroms dviem apie 40 - tai viena Eglė, o kita Indiana... (Bet gi tada filmo apie Indiana Johnes dar nebuvo)... bet šiaip skamba tai gražiai. 4u.gif
Atsakyti
O man labai be ryšio, kai vienam vaikui duoda normalų lietuvišką vardą, o kitam kokį serialinį ar šiaip mandrą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Murielė @ 2007 10 09, 09:16)
O man labai be ryšio, kai vienam vaikui duoda normalų lietuvišką vardą, o kitam kokį serialinį ar šiaip mandrą schmoll.gif

mano vaikų vardai labai skiriasi,bet nematau tame nieko blogo schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Ir mudvieju su sese vardai labai skirtingi - mano super retas, jos hyper daznas. Mano ilgas, jos trumpas. Bet nieko blogo tame neiziuriu. Gal sese ir butu gavusi reta varda. Bet ji gime labai silpnute, o mama kazkur perskaite, kad seses dabartinis vardas reiskia gyvybes medi. Tai ir paliko jai tai vardeli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 10 09, 09:52)
Ir mudvieju su sese vardai labai skirtingi - mano super retas, jos hyper daznas. Mano ilgas, jos trumpas. Bet nieko blogo tame neiziuriu. Gal sese ir butu gavusi reta varda. Bet ji gime labai silpnute, o mama kazkur perskaite, kad seses dabartinis vardas reiskia gyvybes medi. Tai ir paliko jai tai vardeli cool.gif


o sesė neburba tėvams dėl super dažno ir trumpo vardo?
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 10 08, 19:15)
Šiandien savo įstaigoj gavau dokumentus, kuriuose minima Jeva. Pavardė slaviška unsure.gif

gerai dar kad ne Java biggrin.gif

QUOTE(MrsRAT @ 2007 10 08, 19:31)
O va aš savaitgalį buvau baliuj, tai buvo svečiai: Mama - Laisvė (apie 60 metų) o dukroms dviem apie 40 - tai viena Eglė, o kita Indiana... (Bet gi tada filmo apie Indiana Johnes dar nebuvo)... bet šiaip skamba tai gražiai.  4u.gif

Laisvė - labai gražus vardas thumbup.gif
o ta Indiana g.gif , nus savotiškas toks. bet nepasakyčiau, kad labai jau nepatinka man. visai egzotiškas toks, net pačiai keista, bet man visai nieko. tik kažkiap gal truputį juokingas biggrin.gif

QUOTE(rytoj @ 2007 10 09, 09:52)
Ir mudvieju su sese vardai labai skirtingi - mano super retas, jos hyper daznas. Mano ilgas, jos trumpas. Bet nieko blogo tame neiziuriu. Gal sese ir butu gavusi reta varda. Bet ji gime labai silpnute, o mama kazkur perskaite, kad seses dabartinis vardas reiskia gyvybes medi. Tai ir paliko jai tai vardeli cool.gif


na mano vaikų taip pat - 1 labai dažnas, 2 super retas. bet taip todėl, kad 1 vaikui vardą išrinko mano ex vyras, aš būčiau davus retesnį. man patinka reti vardai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 10 09, 09:55)
o sesė neburba tėvams dėl super dažno ir trumpo vardo?

tiesą sakant, paauglystėj nebuvo labai patenkinta, kad tokių ant kas antro kampo po keletą mirksiukas.gif Nes visąlaik išsskirtine būt nori. Tai mokyklos laikais tik mokytojai ją vardu tevadino. Visi kiti - pravarde. O aš ją išvis Broliu vadinu cool.gif Bet jau pradedu po truputį vardu vadint hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 10 09, 09:55)
o sesė neburba tėvams dėl super dažno ir trumpo vardo?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano Karolis burbėdavo vienu metu, kad aš jo nepavadinau Luku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 10 09, 12:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mano Karolis burbėdavo vienu metu, kad aš jo nepavadinau Luku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


doh.gif
o mano ir vardas, ir pavardė labai reti buvo, tai visada buvau tuo labai patenkinta didis.gif
Atsakyti