Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažasis laimės kūdikis

Kol mano mažas stebukliukas miega, nusprendžiau ir aš papasakoti savo istoriją...
Vaikelio laukėm ilgai, po metų nusprendžiau ieškoti priežasčių, kodėl niekaip nepavyksta prisišaukti mažiuko...
Manęs laukė daug tyrimų, laporoskopija, vaistai... Kai jau buvom praradę viltį, kad pavyks natūraliai tapt nestuke.gif , pagaliau yvyko stebuklas wub.gif
Kaip dabar prisimenu, buvo gruodžio 3 diena, su vyru grįžom iš kaimo, ir aš pristojau, kad eitų nupirkti testą, jis sakė jog nebenori matyt mano ašarų, bet vistiek nusileido įkalbinėjimam... Kai pasidariau testą, ir pamačiau II, negalėjau patikėti, verkėm iš laimės abu apsikabinę...Gydytojas patvirtino, jog aš tikrai laukiuosi...
Taip prasidėjo laukimo mėnesiai, per kuriuos teko porą kartų ligoninėj pagulėti, bet paskui viskas buvo gerai, ir mes nekantriai laukėm savoo stebukliuko...
Buvo nustatyta, jog gimdysiu rugpjūčio 5 dieną, su nekantrumu laukėm TOS dienos. Kai ji atėjo, nerimo buvo dar daugiau, bet kaip niekas nevyko, taip nevyko... Gydytoja vis pajuokaudavo, kad mano leliui ir pas mane gerai, nes tyrimai puikūs, ir jis jaučiasi gerai
Ber nusprendė mane guldyti į patologinį, kad stebėtų mažiuko būklę. Važiavau į ligoninę pakilios nuotaikos, nes jau žinojau, kad viena nebegrįšiu į namus Ligoninėj praleidau visą savaitgalį, buvo nuspresta, kad mane skatins antradienį. Tuop metu ligoninėj buvo dar keliosSM darugės, tai aplankydavom viena kitą, dvi jau džiaugėsi savo stebukliukais, o į jas pažiūrėjus, žinojau, kad ir aš jau tuoj būsiu tokia pat laiminga thumbup.gif
Pirmadienį vakare,mane pasikvietė palatos gydytoja, ir į gimdos kaklelį įdėjo tabletę, atsidarymas buvo 1 cm ax.gif
Atsiguliau labai laiminga, kad jau rytoj turėčiau pamatyt savo stebukliuką, stengiausi save raminti,. kad viskas bus gerai, ir reikia pailsėti prieš didįjį darbą... val nubudau nuo keisto maudimo, lipant iš lovos, man išėjo kamštis thumbup.gif Iš to džiaugsmo, parašiau sms vyrui, kad jau tikrai kažkas vyksta, jis paskambino, ir pasiūlė dar pailsėti .Bet man jau nebe tas rūoėjo... Nors ir maudeno , gulėjau visa laiminga, ir laukiau didesnio veiksmo .Apie 8 apžiūrėjo gydytoja mane, ir pasakė, jog tikrai jau vyksta kažkas, atsidarymas 2 cm, dar įdėjo vieną tabletę.
Vėl paskambinau vyrui apsigirti .
Skausmas vis stiprėjo ir ilgėjo...
9.30 val man nubėgo vandenys, skausmas ir jaudulys vis stiprėjo.
Atvažiavo vyras, ir jau abu laukėm , kas bus toliau wub.gif Apžiūrėjus gydytoja pasakė, jog nubėgo šoniniai vandenys, liepė pasimatuot dar toniukus ir kraustytis į gimdyklą .
Taip ir padarėm, nuėjau dar po dušu, ir su vyru iškeliavom į kitą koridoriaus galą thumbup.gif kaip tik tą dienq, budėjo mano gydytoja, pas kurią lankiausi visą nėštumą, ir su kuria tariausi dėl gimdymo. Ji mane apžiūrėjo, prakirpo vandenis, bet nuliūdino pasakius, jog kaklelis dar labai kietas, ir vis dar tie patys 2 cm. Dar paklausė, ar jei reikės, norėsiu epidūro, nes gali būt, kad procesas bus ilgas ir skausmingas... ax.gif
Ysipatoginom su vyru gimdykloj, aš šokinėjau ant kamuolio, jis juokavo, ir laukėm kas bus toliau.
Apei 14 val, mane vėl apžiūrėjo gydytoja, ir pasakė, kad niekas nepasistūmėjo, ir kažin ar nereikės cezario, nes negali lesiti ilhai vaikiukui būt be vandenų...
man jau buvo pastatyta skatinamoji lašelinė, tai skausmas buvo daug stipresnis , o aparatas rodė, kad visai nedidelis... verysad.gif
Gydytoja akušerei liepė suleisti vaistų, kurie nuima skausmą ir minkština kaklelį.
taip kankinomės toliau, skausmas jau buvo kas 1 - 1,5 min, ir trūkdavo apie1 min.
Apie 17 val atėjo gydytoja, su kitu gyd, nes jau galvojo apie cezarį. Po apžiūros jis pasakė, kad jau 5 cm, ir dar reikia laukti tolaiu, bent jau iki kokių 19 val. Tuo metu galvojau, kad gun_bandana.gif jį... Liepiau vyrui ieškot gyd, duot pinigus, kad tik darytų man ką nors blush2.gif
Akušerė pradėjo matuoti toniukus, ir iš jos veidi išraiškos pamačiau, kad kažkas netaip. Mattavo vis kitokia padėtim, mačiau, kad mažiuko širdelės darbas šokinėja, rodo tai 100 - tai 200..
Atėjus gydytoja pasakė, jog ilgiau laukti nebegalima, ir reikia skubiai ruoštis operacijai verysad.gif
Tada man pasidarė labai baisu, kad tik viskas būtų gerai verysad.gif
Apei 19 val, mane išvežė į operacinę, ten padarė spinalinę nejautrą, ir pradėjo operaciją.
Gulėjau, ir galvojau, kad jau tuoj tuoj viskas baigsis, ir viskas bus gerai...
Tada tik išgirdau, kaip gydytojai tarpusavy kalba, jog labai baisi virkštelė, ir jei būčiau gimdžiusi pati, tai būtų nebepadėjusi net pompa blink.gif Pasirodo virkštelė buvo su dvigubu, jūreivišku mazgu...
Taigi 19.40 val su pasauliu pasisveikino mūsų sūnelis wub.gif
Seselė man trumpam parodė jį, ir nunešė ant stalo tvarkyti, aš gulėjau, žiūrėjau į savo mažą žmogutį, o skruostais tekėjo laimės ašaros wub.gif Man prinešė mažiuką, leido pabučiuotį į mažą riestą nosiuką, ir išnešė į naujągimių skyrių, kad įvertintų būklę...
Aš gulėjau, ir toliau verkiau, suprasdama, koks neapsakomas džiaugsmas būti mama, ir kiek kartais nedaug trūksta iki nelaimės...
Vėlaiu, visi gydytojai pamatę mūsų dokumentus sakė, jog apie tokią virkštelę skaitė tik vadovėliuose, ir mūsų mažius yra tikras laimės kūdikis wub.gif
Ir dabar, pasižiūriu į savo mažąjį stebukliuką, ir suprantu, jog esu pati laimingiausia pasaulyje wub.gif
O visi skausmai ir vargai buvę prieš tai, iškart pasimiršta
Atsakyti
Visokeriopos Jums sekmes! Tegul Jusu mazyli jo angelas sargas lydi visa gyvenima!
Atsakyti
Labai graži tavo istorija, o apie virkstele su dvigubu mazgu tikrai girdziu pirma karta... Aukit didučiai ir sveikučiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu tapus mamyte..As taip pat esu mamyte - dar tik 2savaites! Myliu savo stebukleli labai labai. Mano gimdymas ir buvo ilgas ir sunkus - o suneliui virkste buvo 2kartus apie kakliuka apsisukusi- bet viskas gerai pasibaige- mes sveiki ir laimingi. Linkiu sveikatos, kantrybes ir meiles 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už gražius žodžius wub.gif
Juso, tai ir gydytojai visi labai nustebę buvo, sakė , jog apsisukusi, tai dažnai būna, bet kad pati su mazgu , tai retai, o dar su dvigubu...
Bet svarbiausia jog viskas laimingai baigėsi wub.gif
Atsakyti
grazi ir laiminga istorija wub.gif
Atsakyti
Daug daug laimės 4u.gif
Atsakyti
Kaip grazu wub.gif Sveikinu sulaukus savo stebukliuko 4u.gif
Atsakyti
Dėkui wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai, jau tikrai isskirtinis vaikiukas tavo, dziugu, kad gydytojai siuo atveju padare viska, ka ir turejo tongue.gif
Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelmė @ 2007 10 10, 11:11)
Sveikinimai, jau tikrai  isskirtinis vaikiukas tavo, dziugu, kad gydytojai siuo atveju padare viska,  ka ir turejo tongue.gif
Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif

Dėkui 4u.gif
Iš tiesų esu be galo dėkinga savo gydytojai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 10 09, 15:38)
  wub.gif Man prinešė mažiuką, leido pabučiuotį į mažą riestą nosiuką,

Kaip graziai cia parasei wub.gif linkiu daug daug svekatytes mazajam pilieciui wub.gif
Atsakyti