Įkraunama...
Įkraunama...

trukčiojantis,uzgestantis automobilis

gal kas esat susidure su tokiu gedimu? autoservise neranda priezasties,tai vis kazka keist liepia,o automobilis taip ir trukcioja ir uzgesta kai jam norisi-gali50km pravaziuot idealiai,o gali kas 1km stoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(miracleforever @ 2007 10 09, 17:04)
gal kas esat susidure su tokiu gedimu? autoservise neranda priezasties,tai vis kazka keist liepia,o automobilis taip ir trukcioja ir uzgesta kai jam norisi-gali50km pravaziuot idealiai,o gali kas 1km stoti unsure.gif

Gal auto su dujom?
Atsakyti
Gal siurblys? O gal kompas psichuoja?
Atsakyti
Acacija-ne,benzas..
denaxa-visko gali but..rytoj vel i servisa varysim
Atsakyti
Na visu pirma tai reiketu nuvaryt masina i rimta variklio diagnostika, va ten ir pasakys, ka keisti, ka reguliuoti smile.gif
Atsakyti
Koks auto? (markė, metai, variklis ir tt. ir pan...)
Kokiose situacijose pasireiškia? (kai drėgna, šaltas variklis, karštas variklis)
Kaip apsukos ant laivų stabilios ar šokinėja, ant kiek laikosi?
Kaip su dūminimu?
Kaip su galia ar nesijaučia traukos sumažėjimo?
Kaip reaguoja į gazą?
Kada daryta apžiūra? ( filtrai, tepalai)
Ar buvo atlikta kokių remontų, po kurių pasireiškė toki dalykai?
Va kai bent tiek surašysi tai dar pasiklausinėsim ir bandysim ką nors burt smile.gif
Atsakyti
Man irgi panasiai buna.. Pas mane automobilis su automatine pavaru deze, tai kazkaip pergyvenu, kad gali buti jos beda..
Buna taip, sustoji prie sakryzos, pradeda trukcioti, apsukos nukrenta.. spaudi gaza, labai sunkiai vaziuoja.. Siandien ryte visai uzgesau (dujos dar lyg sove g.gif )..
taip atsitinka ir kai salta masina, ir kai silta. Dar kartais buna, kad vaziuojant pradeda trukciot... atrodo visai traukos nera..
boze boze, kiek man nervu prigadino.. doh.gif dar yra maza viltis, kad uzteks dujas pareguliuoti smile.gif (bet viena karta taip, lyg ir ant benzo daresi.. g.gif )
Nu va, neraiskiai, bet gal supratot ka norejau pasakyt biggrin.gif
Auto Renault scenic, 1997m, 2.0 variklis..
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivushkina: 10 spalio 2007 - 11:30
daivushkina,
matai mažokai info truputį, bet vistiek nuo dujų pradėt reikėtų. Dar auto su dujom jautrūs elementariems elektros gedimams, reiktų pasitikrint paskirstymo dangtelį, aukštos įtampos laidus ir pasižiūrėt žvakes. Automatinė dėžė tai nemanau, kad kalta. Dar kai šauna dujos, kaikuriose mašinose sulanksto ar suskaldo ten tokią nesamonę ( a va pavadinimo tai nepamenu smile.gif ). Nelabai gaudausi aš reno automobiliuose, o ir dujos niekada nedomino, taip kad info iš serijos "bobutė sakė"
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2007 10 11, 09:24)
daivushkina,
matai mažokai info truputį, bet vistiek nuo dujų pradėt reikėtų. Dar auto su dujom jautrūs elementariems elektros gedimams, reiktų pasitikrint paskirstymo dangtelį, aukštos įtampos laidus ir pasižiūrėt žvakes. Automatinė dėžė tai nemanau, kad kalta. Dar kai šauna dujos, kaikuriose mašinose sulanksto ar suskaldo ten tokią nesamonę ( a va pavadinimo tai nepamenu smile.gif ). Nelabai gaudausi aš reno automobiliuose, o ir dujos niekada nedomino, taip kad info iš serijos "bobutė sakė"


Pakeitem zvakes, ir kazkokius laidus kurie prie zvakiu.. Tikiuosi, kad bedos dujose.. Vis neprieinu sureguliuot dujas, gal bent kiek situacija pasitaisytu..
Nes siandien ryte, tai tragedija, kiek sustoju prie sankryzos, taip masiniukas prie uzgesimo ribos.. verysad.gif Ir sunkiai rieda is pradziu..
Atsakyti
Na, analogiška situacija man išsisprendė sutvarkius aukštos įtampos laidus, bet tik meistras apžiūrėjęs auto gali pasakyti konkrečiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2007 10 11, 15:44)
Na, analogiška situacija man išsisprendė sutvarkius aukštos įtampos laidus, bet tik meistras apžiūrėjęs auto gali pasakyti konkrečiai  4u.gif

Man tai tokia problema išsisprendė pardavus auto lotuliukas.gif
konkrečios priežasties net ir nežinau, jų daug turbūt, nes ten nuo dujų jau visos variklio tarpinės sudegusios buvo ir pan. Žodžiu daug pinigėlių reikėjo investuot.
Nuo tada daugiau - jokių dujų schmoll.gif Bent jau su pigiom dujinėm įrangom.

Tiesa, tą auto pardaviau pažįstamiems, kurie puikiai žinojo, kas jam yra. Atitinkama ir kaina jo buvo. Nieko neapgavau, nepagalvokit biggrin.gif
Atsakyti
Koks auto? (markė, metai, variklis ir tt. ir pan...)---opel zafira,2000'1.8
Kokiose situacijose pasireiškia? (kai drėgna, šaltas variklis, karštas variklis)---net ner priklausomybes,bet daznaiau kai ikaista
Kaip apsukos ant laivų stabilios ar šokinėja, ant kiek laikosi?---mazeja ziauriai
Kaip su dūminimu?--nezinau,katalizatorius nupjautas
Kaip su galia ar nesijaučia traukos sumažėjimo? ---ziauriai sumazeja
Kaip reaguoja į gazą?---tais momentais nereaguoja visiskai
Kada daryta apžiūra? ( filtrai, tepalai)--si men
Ar buvo atlikta kokių remontų, po kurių pasireiškė toki dalykai?---nezinau
Va kai bent tiek surašysi tai dar pasiklausinėsim ir bandysim ką nors burt

kiek zinojau s-surasiau :/.......
galvojo kad droselio sklende,bet ne...
Atsakyti