Įkraunama...
Įkraunama...

Delti Maly Podronik ar Coneco Zenith?

Aplaksčius Klaipėdos parduotuves, nieko tinkamo iš kėdučių neradau( nuo 9kg) - kad tiktų ir kaina ir pati kėdutė. unsure.gif Mano sūnelis ne iš mažųjų(dabar jau 11kg ir 75cm), tad reikia ne siauros kėdutės. Pažiūrėjus į www. vaikams .eu kėdutes užstrigo Delti Mažasis keliautojas, Coneco Zenith ir dar Coneco Comet. Būčiau laaaabai dėkinga, kad pasidalintumėt žiniomis apie šias kėdutes - gal kas turite, kaip naudojasi, ar patogios ir panašiai. Iš anksto dėkoju pasisisakiusiems 4u.gif
Atsakyti
Negi niekas su jomis nėra susidūręs? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Galiu pakomentuoti nes net dvi tavo išvardintas kėdutes turėjau ir turiu dabar.

Delti Mažasis keliautojas

Labai puiki ir funkcionali kėdutė, tikrai labai labai wub.gif ir kaina jos gera. Mano sūnus taip pat iš "burbulių", storuliukas, tai žiemą su storu kombinzonu toje kėdutėje jam vietos ne per daugiausia...

Darbar turime Coneco Zenith, ji platesnė už Mažąjį keliautoją, bet mums daug patogesnė. Irgi labai labai wub.gif

Geriausia nusivežti vaikiuką į vietą ir pabandyti jį pasodinti tiek į vieną tiek į kitą iš karto pati pamatysi bendrą vaizdą.4u.gif

Atsakyti
Ačiū labai už informaciją. 4u.gif Suprantu, kad nuvažiuoti ir pamatuoti būtų geriausia. Tačiau man būtų ne itin lengva iš Klaipėdos į Vilnių nuvažiuoti unsure.gif Tik man užstrigo - juk Delti Mažasis keliautojas skirtas net 3 amžiaus grupėms ir jis siauresnis už Coneco Zenith, nors ši kėdutė iki 25kg?
"Susibalamūtijau", nes širdis labiau linko į Mažąjį keliautoją g.gif blink.gif
Atsakyti
o kaip del saugumo tiek vienos, tiek kitos kedutes? Delti turi metalini pagrinda, tai gal kiek patvaresne (avarijos atveju), nes kita su plasmasiniu padu.
Ir kuria lengviau prisegti masinos dirzais?
Ir dar... Kurios vidiniai dirzai sunkiau segami, kad vaikas pats neatsisegtu?
Atsakyti
Beveik prarandu viltį, kad dar kas nors yra susidūręs su tom kėdutėm unsure.gif paskaičius juratijos žinutę dar daugiau galva susisuko Kaip toj dainoj - ką daryt, jei... g.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(bela @ 2007 10 11, 21:42)
Ačiū labai už informaciją. 4u.gif Suprantu, kad nuvažiuoti ir pamatuoti būtų geriausia. Tačiau man būtų ne itin lengva iš Klaipėdos į Vilnių nuvažiuoti unsure.gif Tik man užstrigo - juk Delti Mažasis keliautojas skirtas net 3 amžiaus grupėms ir jis siauresnis už Coneco Zenith, nors ši kėdutė iki 25kg?
"Susibalamūtijau", nes širdis labiau  linko į Mažąjį keliautoją g.gif  blink.gif

Nežinau dėl ko taip yra, tačiau tikrai Zenith platesnė už Mažąjį Keliautoją unsure.gif


QUOTE(juratija @ 2007 10 14, 14:22)
o kaip del saugumo tiek vienos, tiek kitos kedutes? Delti turi metalini pagrinda, tai gal kiek patvaresne (avarijos atveju), nes kita su plasmasiniu padu.
Ir kuria lengviau prisegti masinos dirzais?
Ir dar... Kurios vidiniai dirzai sunkiau segami, kad vaikas pats neatsisegtu?

Mažasis keliautojas saugesnė kėdutė, ne tik dėl metalinio pado, tačiau ji turi 5 taškų sugos diržus, o Zenith mažiau, tik nepamenu kiek... g.gif O šiaip, natūroje, abiejų kėdučių diržai vienodai reguliuojasi ir segasi bei tvirtinasi ax.gif

Vaikas nei vienos kėdutės diržų pats ilgai neatsisegs, nes abiejų diržai segasi vienodai sunkiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bakardi: 16 spalio 2007 - 22:42
Ačiū tau dar kartą Bakardi už informaciją 4u.gif Taip sakant - apsisprendžiau. clap.gif Belieka tik susitarti su pardavėjais ir tada jau rašysiu į skiltį apie aptarnavimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bela @ 2007 10 18, 00:26)
Ačiū tau dar kartą Bakardi už informaciją 4u.gif Taip sakant - apsisprendžiau.  clap.gif Belieka tik susitarti su pardavėjais ir tada jau rašysiu į skiltį apie aptarnavimą wub.gif


Bela, na išbandei kėdutes? Parašyk savo nuomonę. Aš irgi galvoju rinktis iš šių kėdučių. Kainos nesikandžioja, o man dviejų reikia doh.gif . Skaičiau atsiliepimus, kad kėdutė "Mažasis keliautojas" nestabiliai prisitvirtina mašinoje ir slydinėja po galinę sėdynę, ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Jupi @ 2008 01 07, 14:37)
Skaičiau atsiliepimus, kad kėdutė "Mažasis keliautojas" nestabiliai prisitvirtina mašinoje ir slydinėja po galinę sėdynę, ar tai tiesa?

isikysiu su savo nuomone - mums butenet taip buvo su maly podroznik. Ieskojom, rinkomes, nupirkom be mazyles.Atvezem namo o ji mums visai netiko - per siaura o ir lakste po visa sedymne (kiek paskui aiskinausi ne visos medziagos gali ""prilaikyt"" ta metalini pada. Musu automobilio apmusalai gan slydus Teko grazint.
Jums gero pasirinkimo 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkom Zenith - esam labai patenkinti. bigsmile.gif Po galinę sėdynę visai neslydinėja. Patogu viena ranka gulimą padėtį padaryti - tai ypač aktualu važiuojant vienai su vaiku. Ir vaikiukui gulint tikrai nepastebėjau, kad jo galvytė labai maskatuotųsi į šalis. Mažylis mano ne iš menkųjų, bet vietos su žiemine apranga pakanka - dar sugeba ir pasisukinėti smile.gif Be to, kai aš tariausi su pardavėjais, jie pasakė, kad Mažojo keliautojo nebeužsako, nes nepasiteisino, tad pasirinkimas liko vienas ir juo esu patenkinta. Be to, ir svarbiausia - mažius jame jaučiasi taip pat gerai thumbup.gif
Atsakyti
man Coneco Zenith labai patinka. vaikas patogiai sėdi 4u.gif gal ta gulima padėtis nėra labai jau gulsčia, bet nieko mirksiukas.gif daugiau turbūt nė viena kėdutė nepasiguldo.
vaikutis aišku biški prakaituoja, bet visos kėdutės yra sintetinės. todėl vasarą padarom pavėsį, uždengę langą, ir nieko, o žiemą striukę nuvelkam ilgom kelinėm. dar svarbu kad mažyliai telpa su bet kokiais kombinezonais thumbup.gif vietos plačiai yra biggrin.gif
bet šiaip visumoj ji man lux thumbup.gif ir kaina gera. beje jų pavadinimai jau 3 rūšių, baby Royal, ir dar Baby velt-o kėdutės identiškos mirksiukas.gif
dėl saugumo nežinau, EU sertifikatus rodo kad atitinka mirksiukas.gif
antram vaikui nupirkau irgi tokią pačią thumbup.gif
Atsakyti