Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas pilvo srityje

sveikos. jau pora metu kankina celiulitas, ypac pilvo srity. tai prasidejo kai priaugai truputi svorio. gal kas zinot efektyvu buda kaip sumazinti?operacijos darytis tikrai nenoreciau. o sportas nepadeda. man 23 metai, todel net nezinau kaip atrodysiu kai sulauksiu 40-ies! blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2007 10 10, 21:58)
sveikos. jau pora metu kankina celiulitas, ypac pilvo srity. tai prasidejo kai priaugai truputi svorio. gal kas zinot efektyvu buda kaip sumazinti?operacijos darytis tikrai nenoreciau. o sportas nepadeda. man 23 metai, todel net nezinau kaip atrodysiu kai sulauksiu 40-ies! blush2.gif  unsure.gif



Ko gero pasikartosiu bet pats geriausias (ir kas svarbiausia gryzimas i pradines formas nuo kuriu begama maziausias) yra masazai. geriausia kad tokio tipo masazus atliktu profesionali masaziste. Man labiausiai patiko Livadijos specialste. www.livadija.lt (tikiuosi nepalaikys to reklama:)
Atsakyti
QUOTE(Brendi @ 2007 10 11, 12:30)
Ko gero pasikartosiu bet pats geriausias (ir kas svarbiausia gryzimas i pradines formas nuo kuriu begama maziausias) yra masazai. geriausia kad tokio tipo masazus atliktu profesionali masaziste. Man labiausiai patiko Livadijos specialste. www.livadija.lt (tikiuosi nepalaikys to reklama:)

labai aciu:)
Atsakyti
Pas tą pačią ir aš lankausi nuo pavasario. Rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 11, 22:18)
Pas tą pačią ir aš lankausi nuo pavasario. Rekomenduoju.



Man turbut irgi reiks ieskotis masazisto, nes ta pacia problema isigijau, kai priaugau svorio (apie 5 kg). Atrodo tiek nedaug, o ir norejau priaugti, nes visa gyvenima sveriau per mazai, o dabar se tau, kad nori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 12 spalio 2007 - 03:15
Reikia sportuoti ir mesti svorį, pas mane irgi buvo atsiradęs, nors priaugau tik kokius 4 kg., bet dabar kaip ir gerai. Joks masažas nepadės, jei ten lašiakai, tai ir celiulitas.Reikia mažiau ėsti ir nereikės pinigų masažams mėtyti. thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2007 10 12, 18:37)
Reikia sportuoti ir mesti svorį, pas mane irgi buvo atsiradęs, nors priaugau tik  kokius 4 kg., bet dabar kaip ir gerai. Joks masažas nepadės, jei ten lašiakai, tai ir celiulitas.Reikia mažiau ėsti ir nereikės pinigų masažams mėtyti. thumbup.gif  biggrin.gif



Sutinku - sportas labai gerai, ir sveika organizmui, ir energijos pasikrauni, bet niekaip nesutiksiu su tavo pasakymu, kad reikia maziau "esti", jei as visa laika stengiausi priaugti svorio, nes jis man butinas, kad sverciau bent normaliai (visa gyvenima sveriau per mazai), tai kazkaip nelogiska, stengiuosi priaugti svorio, priaugu per ilga laika 5 kg, ir man dabar ji numest doh.gif
O va, kad sportuot (plaukiot pvz) butu gerai, tai sutinku, ir masazai manau padetu. Tiesiog gal kai as kuda, per greit tie 5 kg mano svoriui, nors ir toliau telpu i xs dydzio rubus, tiesiog oda nebestangri. Apie ta mes ir kalbam, o ne apie lasinius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brendi @ 2007 10 11, 12:30)
Ko gero pasikartosiu bet pats geriausias (ir kas svarbiausia gryzimas i pradines formas nuo kuriu begama maziausias) yra masazai. geriausia kad tokio tipo masazus atliktu profesionali masaziste. Man labiausiai patiko Livadijos specialste. www.livadija.lt (tikiuosi nepalaikys to reklama:)

O kurį masažą geriau rinktis? Ar tą vadinamąjį anticeliulitinį, ar kur apimtis mažina blush2.gif ? Po kelių masažų jau galima pamatyti rezultatą?
Atsakyti
Kaip masažuotoja, pasakysiu: nebūkit naivios- jei norit tikro rezultato, nesitikėkit jo po kelių masažų...Jei yra celiulitas ant pilvo, reikia ir masažo, ir pilingo su jūros druska, ir įvyniojimų...Kuo daugiau visokių priemonių, kuo daugiau masažų, tuo geresnis rezultatas.
Atsakyti
Turiu ta pacia problema, buvau priaugus 5 kg vasara, paskui 4 vargais negalais numeciau, bet celiulitas ne tik ant koju, bet ir ant pilvo atsirado. man lb bjauru, nzn unsure.gif
Kasdien darau atsilenkimus, ziuriu ka valgau, tepu stangrinamuoju kremu, bet vis tiek..Pilvukas lyg ir lygus, raumenukai ryskeja (nes anksciau daug sportavau), bet oda vis tiek kaip apelsinas verysad.gif Reiks su kavos tirsciais pamasazuot, veiksminga sako.
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2007 10 12, 17:37)
Reikia sportuoti ir mesti svorį, pas mane irgi buvo atsiradęs, nors priaugau tik  kokius 4 kg., bet dabar kaip ir gerai. Joks masažas nepadės, jei ten lašiakai, tai ir celiulitas.Reikia mažiau ėsti ir nereikės pinigų masažams mėtyti. thumbup.gif  biggrin.gif

Sutinku smile.gif
Masazai duotu tik laikiną efektą. Celiulitas atsiranda esant silpnam jungiamajam audiniui, jį reikia stiprint. Efektiviausia sportuot ir padidint raumenukų masę.
Atsakyti
pries einant i karstoka vonia, labai gerai ismankstinkit, o dar geriau isznaibykit riebaliuku sankaupas(tik be melyniu) ir nerkit:))) tai suaktyvins apykaita, o celiulitas ir atsiranda del deguonies stygiaus:)
Atsakyti