Įkraunama...
Įkraunama...

Ultragarsinis giluminis veido valymas

Va atradau kazkoki nauja stebukla. Is pirmo zvilgsnio atrodo, kaip optimalus variantas tarp mechaninio ir cheminio odos valymo, bent jau mano nuomone. Bet gal tik atrodo? g.gif Taigi gal kuri nors jau bandet si valyma ir galit pakomentuot? rolleyes.gif

Jei kam idomu stai cia galit daugiau paskaitynet http://www.grozionam...=...=1865&page=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xelA: 11 spalio 2007 - 15:58
As kaip tik apie tai skaitinejau, kad viename Kauno centru daro, tik kaina isivaizduoju kitokia, nes cia daro ir vakuumini masaza ir dar kazka..
http://www.groziocen...0.0.1.0.0.phtml
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2007 10 11, 17:35)
As kaip tik apie tai skaitinejau, kad viename Kauno centru daro, tik kaina isivaizduoju kitokia, nes cia daro ir vakuumini masaza ir dar kazka..
http://www.groziocen...0.0.1.0.0.phtml


Hm. Sitas gal net labiau viliojanciai skamba, tik, deja, as vilniete, o vazinet kas savaite i Kauna butu prabanga smile.gif o ir kainos kazkodel uzsleptos g.gif
Atsakyti
joo as ir neseniai perkaiciau apie sita ultragarsini. tikrai neuzhilgo eisiu isbandyti. Tik man seip logiskai mastant keista, kur tie visi nesvarumai, spuogu visas turinys dingsta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laureena @ 2007 10 19, 21:31)
joo as ir neseniai perkaiciau apie sita ultragarsini. tikrai neuzhilgo eisiu isbandyti. Tik man seip logiskai mastant keista, kur tie visi nesvarumai, spuogu visas turinys dingsta? smile.gif


As tai va kitam sestadieniui uzsirasiau thumbup.gif tikiuos geru rezultatu smile.gif Na, manau, nesvarumai ir pan. i isrore turetu iseit... negi i vidu suvarys... blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O tai butinai parasyk kaip sekesi! smile.gif kokie rezultatai
Atsakyti
Ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai kazka girdejau. vienam forume mergina gyvenanti uzsienyje daresi. sake labai liuks, bet greiciau oda uzsitersia nei po mechaninio valymo.
Atsakyti
Nu ziuresim gal nelabai isvalo? del to ir uzsikemsa greiciau. Tikiuosi poru nepraplecia:/
Atsakyti
ei kur dingote!? ploja.gif tai gal jau isbandete kas ta valyma, nes ir as noreciau.
Atsakyti
As siandien pagaliau isbandziau si valyma! Ir turiu pasakyti, kad super thumbup.gif Isvale tikrai gerai, zinoma, kosmetologe patare apsilankyti dar karta, nes per viena valyma tokios uzterstos odos kaip mano tobulai isvalyti neimanoma ... doh.gif bet jau ir dabar as esu patenkinta rezultatais ir zadu apsilankyti dar ir kita savaite. Pati kosmetologe labai sauni cool.gif ismano savo darba mirksiukas.gif Patare kaip toliau priziureti veida, pasiule pilinga (su juru dumbliais) giliai valanti poras, kuri zadu pirmadieni nusipirkti (is jos), taip pat parinks kosmetika mano odos tipui smile.gif Be to, dar vienas dideeelis pliusas! Is kosmetologes kabineto galejau drasiai eiti i gatve biggrin.gif ko tikrai nesitikejau, kadangi procedura buvo siek tiek skausminga, na bet ir mano oda gan jautri. Bet po kazkokios kaukes visa paraudima kaip ranka nueme, tada dar uztepe kazkokio kremo (labai svelnaus ir drekinancio), kuris dar ir su pegmentacija (bet nepudra, zinoma) mirksiukas.gif Uz viska sumokejau 70 Lt. Bet manau tikrai vertejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xelA @ 2007 10 27, 22:04)
As siandien pagaliau isbandziau si valyma! Ir turiu pasakyti, kad super  thumbup.gif  Isvale tikrai gerai, zinoma, kosmetologe patare apsilankyti dar karta, nes per viena valyma tokios uzterstos odos kaip mano tobulai isvalyti neimanoma ...  doh.gif  bet jau ir dabar as esu patenkinta rezultatais ir zadu apsilankyti dar ir kita savaite. Pati kosmetologe labai sauni  cool.gif  ismano savo darba  mirksiukas.gif  Patare kaip toliau priziureti veida, pasiule pilinga (su juru dumbliais) giliai valanti poras, kuri zadu pirmadieni nusipirkti (is jos), taip pat parinks kosmetika mano odos tipui  smile.gif  Be to, dar vienas dideeelis pliusas! Is kosmetologes kabineto galejau drasiai eiti i gatve biggrin.gif ko tikrai nesitikejau, kadangi procedura buvo siek tiek skausminga, na bet ir mano oda gan jautri. Bet po kazkokios kaukes visa paraudima kaip ranka nueme, tada dar uztepe kazkokio kremo (labai svelnaus ir drekinancio), kuris dar ir su pegmentacija (bet nepudra, zinoma)  mirksiukas.gif  Uz viska sumokejau 70 Lt. Bet manau tikrai vertejo  rolleyes.gif

o gali nuosekliai paaiskinti ka ten dare? as truputi bijau, nes mano oda labai jautri. prisiskaiciau, kad ten po oda iveda kazkokias medziagas, tai ir issigandau alergijos ir, kad veida gali sugadinti. verysad.gif
Atsakyti