Įkraunama...
Įkraunama...

keisti mūsų įpročiai

Tokios temos lyg ir nemačiau 4u.gif Turiu keletą keistų įpročių ir pasidarė įdomu, ar kitos merginos taip pat turi kokių keistenybių.

Atsakyti
turiu tikriausia ir daugiau, bet iskart toptelejo vienas bigsmile.gif man labai nepatinka sedeti nuleidus kojas, visad turiu jas susikelti ant kedes ar sofos cool.gif sveciuose vos vos tvardaus blush2.gif man nejauku jas laikyt ant zemes kazkaip blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 25 kovo 2007 - 23:43
Va va, tai primine man apie dar viena mano keistenybe- niekada nemiegu iskisusi koju is po antklodes! Nesvarbu man, kaip karsta kambaryje buna, kojos visada turi likti uzklotos! Nesamone kazkokia blink.gif
Atsakyti
As tai kai kai miegu, man antklodes krastas turi buti tarp keliu..Nuo vaikystes sitaip ir niekaip kitaip biggrin.gif

Dar as, pavyzdziui, sergu liga jungineti kanalus - kaip beprote kas pora minuciu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2007 03 26, 12:20)
Va va, tai primine man apie dar viena mano keistenybe- niekada nemiegu iskisusi koju is po antklodes! Nesvarbu man, kaip karsta kambaryje buna, kojos visada turi likti uzklotos! Nesamone kazkokia  blink.gif

as ir....ir dar miegu su kojinem ziema vasara bigsmile.gif
Atsakyti
O as tai kojiniu nekenciu, nei ziema nei vasara..As kai po namus su kojinem vaikstau, tai kazkaip automatiskai man jos nusiema, negaliu but su jom, ka jau ten kalbeti miegoti ax.gif
Atsakyti
jei dar prie keistu iprociu.......tai savo kosmetika laikau labai tvarkinga...mane kaip elektra nukrato kai pamatau kieno nors blizgesi, tusa and pan. istepliota aplink krastus blink.gif su servetele nuvalau jei netycia istepu...tas pats su nagu lakais....krastukai grazus...neapdziuve...tas pats su sampunais kaukem ir kitais daikciukais...nezianu ar cia keistenybe...bet pas mane visad turi but gerai ir graziai ten bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 26 kovo 2007 - 13:48
QUOTE(puffy_ @ 2007 03 26, 13:43)
as ir....ir dar miegu su kojinem ziema vasara  bigsmile.gif

O tu gal kartais mano pussesere esi? lotuliukas.gif Ta irgi be kojiniu miegot negali doh.gif
Atsakyti
hah.gif, aš kaip ir pufffy negaliu sėdėt nuleidus kojų. Jei ilgesnė kelionė, tai ir mašinoj susikeliu. O svečiuose tai tikra kančia, kai tenka tvardytis...Brolis sako: "Ant ausų dar susidėk kojas..." blush2.gif Dar turiu keista įprotį viską uostyti. Uostau pardej kosmetiką, maistą, namuose rūbus....viską. Kartais pagalvoju, kad gal keistokai iš šalies atrodau nuolat šniukštinėdama unsure.gif Atrodo, viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 03 26, 15:01)
hah.gif, aš kaip ir pufffy negaliu sėdėt nuleidus kojų. Jei ilgesnė kelionė, tai  ir mašinoj susikeliu. O svečiuose tai tikra kančia, kai tenka tvardytis...Brolis sako: "Ant ausų dar susidėk kojas..."  blush2.gif Dar turiu keista įprotį viską uostyti. Uostau pardej kosmetiką, maistą, namuose rūbus....viską. Kartais pagalvoju, kad gal keistokai iš šalies atrodau nuolat šniukštinėdama  unsure.gif Atrodo, viskas   blush2.gif

geras...priminei dar mano viena iproti bigsmile.gif as taip pat viska uostau ir labai jautri esu kvapams blink.gif bomze niekad negaleciau buti lotuliukas.gif juokas juokais, bet kartais atejus pas zmones i svecius ar pan sunkiai isbunu ju namie, nes kvapai tarkim nepatinka cool.gif vos ne pagal kvapa viska vertinu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 26 kovo 2007 - 15:27
QUOTE(birdie @ 2007 03 25, 20:02)
Miegu su ausu kamstukais. Viskas prasidejo nuo to, kad uzkniso vyro knarkimas. Bet dabar yra jau taip, kad net jei ir miegu be vyro (jis kartais dirba nakti), ausu kamstuku vis tiek reikia. Negaliu uzmigt kitaip  blush2.gif Tad turiu 2 poras: viena pora visada ant naktines spinteles guli, o kita keliauja su manim atostogu  doh.gif

o, gerai kad priminei. man gi reikia nusipirkti..

QUOTE(puffy_ @ 2007 03 26, 00:42)
turiu tikriausia ir daugiau, bet iskart toptelejo vienas  bigsmile.gif man labai nepatinka sedeti nuleidus kojas, visad turiu jas susikelti ant kedes ar sofos  cool.gif sveciuose vos vos tvardaus  blush2.gif  man nejauku jas laikyt ant zemes kazkaip  blink.gif

man tas pats! blink.gif buna net neiskentus sveciuose pasiprasau ar galiu uzsikelti... blush2.gif

dar keistai valgau mandarinus. kai lieka kokie trys (as juos dideliais kiekiais valgau blush2.gif ), nusilupu visus, paragauju po skiltele kiekvieno, issirenku skaniausia ir pasilieku valgymo pabaigai laugh.gif

o siaip sunku iskart taip prisiminti visas savo keistenybes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamia: 26 kovo 2007 - 16:58
Teisingai, kvapai!! doh.gif As net tik susipazinus pirma ispudi is kvapo susidarau- jei zmogus smirdi, as jo taip ir nepamegsiu blush2.gif Zinau, kad cia issidirbinejimas yra, bet niekaip negaliu pakeist to dalyko doh.gif Sako, kad kuproto ir grabas neistiesins ax.gif
Atsakyti