Įkraunama...
Įkraunama...

Kol vyrui pirštu neparodysi-nepadarys

kaip tik turiu toki zmogu salia. na kazkaip daugiau nebegaliu, atsibodo, kaip mazas vaikas, pats tikrai nieko nepadarys kol nepaprasysi, kalbu ir apie namu tvarkyma ir apie vyriskus darbus namuose, tarkim rozetes sutvarkymas. gal kas yra tokioj pat situacijoje? kaip kovojat? gun_bandana.gif abejoju ar toks vyras butu geras seimoje cry.gif
Atsakyti
Teigiama, kad tvarkymosi įgūdžiai vaikui susiformuoja iki septynerių metų. jei iki tol jis nebuvo pratinamas prie tvarkos, tai jau amen. gali tik kelias smulkmenas jo įgūdžiuose pakoreguot, bet iš esmės jau nebepakeisi. Apie suaugusį žmogų išvis patyliu, bergždžias darbas
Atsakyti
AŠ GIRDEJAU KAD VYRAI VISKA SUPRANTA PAŽODŽIUI,JEI SAKAI KAD JIS IŠNEŠTU ŠIUKŠLES JIS IŠNEŠ TAČIAU LAIKRAŠČIO NEITIES NES JAM TAI NEBUVO SAKYTA,MANIŠKIS PAV NIEKADA NAMU NETVARKO TAČIAU,ROZETE KAD SUTVARKYTU NET NEREIKIA SAKYT.TAIGI MOTERIŠKU DARBU IR NELIEPIU DIRBT
Atsakyti
mano EX toks buvo doh.gif ir man truko kantrybe, nes netgi reikejo mokyti kaip prie stalo reikia elgtis doh.gif
Atsakyti
Na, man lengva čia bus blevyzgotis, nes pas mus situacija yra atvirkštinė - diedas tvarkosi, bo negali sulaukt, kada mane pagaus įkvėpimas tongue.gif

Aš galiu tvarkytis ne dažniau, nei kartą savaitėje. Bet mes taip tvarkydavomės ir pas tėvus, kai augom, Tuo tarpu mano diedas, kartu su dar dviem savo broliais turėdavo kiekvieną vakarą plauti grindis, tą lopinėlį, kurį atmatuodavo tėvas. Kiekvieną vakarą blink.gif Aišku, dabar jis kiekvieną vakarą to nedaro, bet jei išsyk pavalgiusi neišsiplaunu lėkštės ar mygom nepakeliu nukritusio daikto, kyla šioks toks skandaliukas
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 02 27, 20:57)
Na, man lengva čia bus blevyzgotis, nes pas mus situacija yra atvirkštinė - diedas tvarkosi, bo negali sulaukt, kada mane pagaus įkvėpimas tongue.gif

Aš galiu tvarkytis ne dažniau, nei kartą savaitėje. Bet mes taip tvarkydavomės ir pas tėvus, kai augom, Tuo tarpu mano diedas, kartu su dar dviem savo broliais turėdavo kiekvieną vakarą plauti grindis, tą lopinėlį, kurį atmatuodavo tėvas. Kiekvieną vakarą blink.gif Aišku, dabar jis kiekvieną vakarą to nedaro, bet jei išsyk pavalgiusi neišsiplaunu lėkštės ar mygom nepakeliu nukritusio daikto, kyla šioks toks skandaliukas

ech... Smurka, pasiseke tau tongue.gif ir as mieliau isklausyciau siokia tokia paskaitele, negu pati ja skaityciau sad.gif
Atsakyti
Nejaugi cia tokia didele problema? Jei pats nesugalvoja, argi sunku pasakyti, kad isnestu siuksles, ar dar kazka padarytu? g.gif
Atsakyti
nusibosta nuolat kartoti sad.gif
Atsakyti
O as savo vyrui vis komaduoju ka jam daryt. Jis nieko nepastebi, jam viskas atrodo tvarkoje, jis nemato problemos del leksciu neplautu, dulkiu, ismetytu rubu ir t.t. Tai kai esam abu namie,as jam is pat ryto susakau jo namu darbus... Ir tyliai laukiu, kol viskas bus nudirbta. Kartais buna prisimenu vakare, jog kazko nepadare, eina ir daro, zino... geriau vulkano nebudinti ax.gif
Be to mes esam sita tema kalbeje, jis aiskiai pasake: sako, tu man tik tark zodeli ka padaryt, as padarysiu... Kartais uzknisa viskas, tada atskaitau morala, koks jis jau didelis ir turetu pats susiprotet ka ir kada namie nudirbt reiktu. "Pamokele" veiksminga buna tik kelias dienas, o po to vel tas pats.
Atsakyti
Hello! O tu ji bandyk kaip shuniuka uz gerai atlikta darba skirk dovanele biggrin.gif . gal paveiks?!?? biggrin.gif
O jei rimtai, sunkus atvejis, gal kokius darbu grafikus kabinkite ant saldytuvo ir uz neatliktus darbus darbu kieki dvigubink. A?..
Atsakyti
Iš tikrųjų gyvenant su tokiu žmogumi per eilę metų išmoksti išsiversti ir be jo pagalbos, nes tikrai atsibosta kalbėti. Tačiau finalas mano atveju, vistiek nelinksmas, nes galų gale išsiskyrėm, bet aaišku ne dėl to, kad nieko nedarė namuose, prisidėjo dar kiti 'geri' dalykai...
Atsakyti
Pas mus irgi tas pats. Maniškis niekada nepuls daryti darbų, kol aš jam dešimt kartų neparodysiu, ką reikia padaryti. Nu niekaip negaliu susitaikyti su tokiu jo elgesiu, mane tai labai nervina bash.gif .Va pvz., namuose jau pusę metų spintelės durelės išlūžusios, o jis net nesiruošia jų taisyti).
Atsakyti