Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų per mėn. išleidžiate savo augintiniams

Apklausa: Kiek pinigų per mėnesį išleidžiate savo augintiniams? (113 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Paskaičiuokime kartu 4u.gif
Atsakyti
Pas mane jau 2 zirgai, tai cia tokio ir skaiciaus dar nera, kiek jiems isleidziu kas menesi wink.gif
Atsakyti
Savo šuniui ir trims šinšiloms per mėnesį išleidžiu apie 300Lt.
Atsakyti
savo juros kiaulytei per men. isleidziu ~20lt, bet jei iskaicuoti narveli ir kitas priemones tai vidurkis butu iki 50lt smile.gif
Atsakyti
atrodo gyvūnų nedaug: šuniukas, vėžliukas, akvariumas, šinšila, smilpelė, bet stengiuosi pirkti patikimų firmų pašarus ("vitakraftas", "Hillsas"....) o kur dar gardėsiai, mineralai, šuniukui jautiena.... nu tai į mėnesi išeina apie 300lt... į kainą neįtraukiu narvelio ir visokio inventoriaus kurį vis po biškį keičiu, nes nebūtų graužikai, jeigu negrauštų tai ko nederėtų graušti... biggrin.gif
Atsakyti
Jei skaičiuočiau tik maistą, tai mano abiems šunims susidarytų apie 300 lt per mėnesį. O jei pradėčiau skaičiuot parodas, keliones, dresūrą... Tokio skaičiaus šioj apklausoj nėra biggrin.gif
Atsakyti
na va, pasirodo pora sunu yra daug brangiau, uz nesportui laikoma zirga biggrin.gif As zirgui isleidziu apie 300 lt/men. Iranga visokia brangi, bet nebutina jos pirkti - visko yra arklidese. Kadangi nesportuoju, varzyboms nesiruosiam, treneriu nesamdom - tai pagrindines islaidos - vien pasarui, papildams, vaistams, kalviui.

Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 10 13, 13:01)
Kadangi nesportuoju, varzyboms nesiruosiam, treneriu nesamdom - tai pagrindines islaidos - vien pasarui, papildams, vaistams, kalviui.

Na tai jei po parodas nevažinėtume, į dresūrą neitume, tai irgi daug pigiau viskas kainuotų smile.gif O ir šunys pas mane ne iš mažųjų.
Atsakyti
as ant savo visu gyvunu isleidziu apie 300lt. neskaitant vitaminu ir veterinaro paslaugu... ax.gif
Atsakyti
as ant savo suns isleidziu apie 300lt per men.
Atsakyti
Turiu kate ir triusi, tai per menesi isleidziu iki 150 Lt, be veterinaro paslaugu.
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2007 10 13, 10:47)
Jei skaičiuočiau tik maistą, tai mano abiems šunims susidarytų apie 300 lt per mėnesį. O jei pradėčiau skaičiuot parodas, keliones, dresūrą... Tokio skaičiaus šioj apklausoj nėra biggrin.gif

Vistiek parasyk kokia suma gaunasi,labai idomu ax.gif
Atsakyti