Įkraunama...
Įkraunama...

kraitelis


Manau niekas neuzpyks, sena tema iveikta, tai manau reikia naujos.
Ikeliau kas buvo senoj temelej ax.gif Pasidalikit patirtimi ko prireike ko truko ax.gif


Vaikučiui:
+vežimukas
+krepšys vaikučio daiktams - neblogas dalykas, bet nusipirksi vėliau jei atsiras poreikis
+kėdutė automobilinė – pasilik dovanoms. Na o jei jau niekas nepadovanos, tai pati nusipirksi
+lovytė
+apsaugos lovytei – tu apsaugu tau reikes kai vaikas ims vartytis, t.y. nuo 4 men man atrodo, anksciau jos tikrai nera butinos
+čiužinys
+kaldrytė
+adialiukas – gerai kai kaldrytė per šilta arba vežimėlyje apkloti
+pagalvytė – sita tik nuo kokiu 6 men…
užvalkaliukai su paklodytemis ( 2 kompl.) –as pirkau 1, o kita paprašiau kad padovanotų
+ žaisliukas su muzikyte ant lovytės – irgi gali veliau nusipirkti, o dar geriau – uzsiprasyk dovanu, +kubiliukas /vonelė
+ stovas, kad vaiko galvytę prilaikytų vonelėje
+ vaikiškas muiliukas
+ termometras vandeniui
+ švelnus minkštas rankšluostis (2vnt.) – turiu viena ir I valias (didelį), gerai dar keli mažesni užpakaliukui valyti
+vilnonės kojinytės (1 pora)
+paprastos kojnytės (2 poros) – nu situ tai man nereikejo, nes vaikas su slaiusciais buvo, gal vienas ir gali nusipirkti jei uzkepins ziauriai…
+ siaustinukai su pirštinytėmis (2 vnt.)
+smėlinukai – gerai vasarą
+šliaužtinukai (2 vnt. 56 dydžio, 2 vnt. 62 dydžio) – vėliau dasipirksi. Šaltesniu oru labai gerai šlaiužtukai su rankovytėmis
+megstukas (2 vnt.) – ir vieno bus per akis, nusimegzk… vasarą man jo iš vis nereikėjo
+ kelnytės (2 vnt.) – cia tipo ant sliausciu mauti??? 1 vnt per akis…
+ kepurytė (2 vnt., 1 šiltesnė)
+vystymo stalas – nepirkau.. pakeičiu sauskelnes ant skalbimo mašinos 
+ žirklutės – tos bukais galais…
+ termometras – yra neblogų elektroninių (10-20sek), temperatūra matuojasi visur, kaina apie 20 Lt
+ vaikiška kosmetika:
o vatos pagaliukai , nosytei
o +kremukas užpakaliukui – nepirkau.. gali reiketi nuo pašutimų, bet nusipirksi reikalui esant
o jūros vanduo nosytei - nenaudoju
o kriausyte nosytei – paskaityk.. jų nerekomenduoja
o +muiliukas vaikiškas – lietuviska nusipirk…
o dar nusipirk aliejuko I vonia ipilti, nes nereikia visada su muilu bvaiko prausti. Yra geras, bet brangokas. Jis reikelingas tuo met kai vaiko odelė pleiskanoja
 +merliukai
 +sauskelnės
 Palutės – medvilniniai vystikliukai

Bambutės priežiūrai gausi receptus išidama iš ligoninės.

Į ligoninę:
Turek 4 maišiukus:

1. - pasą;
- soc.pazymejima;
- neščiosios lapą.
- Šlepetes (sau ir tėčiui);
- didelį rankšluostį (jei su vandens proceduromis gimdysi);
- negazuoto vandens buteliuka;
- ir svarbiausia – fotiko ar kameros….
- Mobilus telefonas
- Plytelė šokolado tėčiui, nes gali išalkti
- pinigai


2. Dėk į atskirą, kad tėčiui nereikėtų knistis ir ieškoti kai reikes vaikutį rengti:
- vaikui kepurytę ir kojines vilnones;
- Sauskelniu vaikui, dregnu serveleliu (jos ir tau pravers),
- Šliaustiniai su marškinėliais (jei šaltesnis sezonas)
- siaustinukai su pirštinytėmis;

3. po gimdymo – į palatą.
Savo chalata;
Tinklinės kelnaitės; kojinės
Įklotu nemazai
Ranksluosciai
savo visas prausimosi piremones ir higieneines….
Liemenuka ir kelis iklotus kad pienas nevarvetu (jei prireiks)
Man reikėjo vienkartinių servetėlių ir tulikinio
Drabužių nereikėjo, nes apie kelnes net nenorėjau pagalvoti.

4. sukrauk tečiui, kad atneštų ateinant jūsų pasiimti
Kokį adijaliuką
Šiltesnė kepurytė
Drabužiukai vaikui
Drabužiai tau

Dar siūlau nusipirkti Microlax klizmučių. Super važiuojant gimdyti. O paskui ir po gimdymo.

Atsakyti
Turejau per mazai nusipirkus 56 dydzio rubeliu. Ligonineje kiekviena diena reikejo svariu, o mes isbuvome ten 5dienas. Turejau gal 4komplektukus bet neuzteko. Maziukas atpylinejo tai per diena reikedavo keisti jau kelis kartus, o pampersa prasysiojo tai sliauzti slapi palikdavo. O kai liepiau vyrui nupirkti rubeliu tai vietoj 56 dydzio 62 parnese. Mums visi 62 dydzio rubeliai buvo per dideli, nes gime 51cm tai visuose didesniuose rubukuose skendom blink.gif
O po gimdymo - jei siuta tarpviete tai thumbup.gif Octenisept tirpalas purksti- greiciau zaizdos gyja ir komplikaciju profilaktikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 13 spalio 2007 - 14:14
nereikalingi pirkiniai:

sterilizatorius (ligoninej ismokau zinduka ir buteliuka isplaut ir verdanciu vandeniu perpilt), be to, galima ir pavirinti kartas nuo karto.
vaiko kosmetikos rinkinys - prausiames paprastu vaikisku muiliuku ir uzpakali tepam cinko oksidu, tai visi kremukai ir talkai stovi nenaudojami.
dregnos serveteles - uzpakali plaunam po kranu, nors veliau sveciuose ar kur isvykoj manau tikrai pravers.
sliauztinuku komplektas, nes pasirode nepatogus (retos sagytes, tai kojyte is sliauztuku islenda) ir dar gavom drabuzeliu kelis maisus dovanu-palikimo is kitu vaiku smile.gif
sokoladas - man negalima buvo, vyras saldumynu nevalgo.

pritruko:

pientraukio (nors turejau omeny, kad pirksiu).
medvilniniu marskinuku.
klizmuciu.
iklotu (tureti allwaysnight netiko).

super-pirkinys:

vystymo lenta, nes mano skalbimo masina maza, tai vaikutis niekaip netilptu.
Atsakyti
Sveikos nereikalingu daikktu kaip ir neprisipirkau gal su drabuzeliais kiekk paskubejau Ju nemazai gavom nuo paaugusiu draugu ir giminaiciu,bet ir tai nera blogai dabar galiu juos skkalbti tik tada kai prisirenka pilna masina. pritrukau dideliu pakketu ju i ligonine paemiau per mazai. blush2.gif oseip juk ne karo metai viskka galima nusipirkti vos tik prireikus,taip jau geriau nei prisipirkti daiktu kuriuos visai nenaudosi ir pinigelius galesi panaudoti kur kitur biggrin.gif
Atsakyti
O kaip apvilkti mažiuką vežantis namo lapkričio mėn? Mačiau yra tokių nieko vokelių su natūraliu kailiu (būna su rankovytėm ir tik vokeliai); aišku šilta kepurytė. O kaip apvilkti? Juk veliūrinio megztuko ir šliaužtų kaip ir mažoka. Iš kitos pusės pėsčiai juk nereiks neštis? Laukiu patarimų...
Atsakyti
Ausrinka, as isigyjau kombinezona ir turiu dar didesni daikta- miegmaisiuka. Abu su uztrauktukais.Man gimdyti sausio men (jeeezau kaip dar ilgai laukt!) Jei bus labai salta, manau, ivyniosiu i minksta pleduka.
Atsakyti
Gimdziau sausi, tai vaikas is ligonines israsant aprengtas buvo apatiniais marskineliais, sliaustinukais, megztuku ir idetas i vokeli su naturaliu kailiu, dar aisku kepurytes dvi. Iki masinos nesant nesusalo smile.gif.

Siaip ligoninej reikejo savo kepuryciu ir marskineliu, nes ligoninej ziauriai sudriske buvo, be to labai nepatogus uzdeti.
Bepanteno meginuku dave, taip pat ir sudocream.
Gimdziau Antakalny.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avyte: 18 spalio 2007 - 13:51
turiu pora klausimuku blush2.gif kas do daiktas yra Microlax klizmutes? kaip jas naudoti?ir kuo jos padeda?
dar kilo klausimas kas yra siaustinukai? ispradziu maniau kad tai sliaustinukai bet po to supratau kad ne g.gif ax.gif esu lb jauna tai kaikuriu dalyku nesuprantu 4u.gif
ir dar gal galit pasakyt kur galima nusipirkt tu tinkliniu kelnaiciu ir ku jos skiresi nuo paprastu? rolleyes.gif ax.gif
buciau lb dekinga uz pagalba wub.gif
labai pravers man tas sarasiukas thumbup.gif labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmaxxx @ 2007 10 18, 15:05)
turiu pora klausimuku blush2.gif  kas do daiktas yra Microlax klizmutes? kaip jas naudoti?ir kuo jos padeda?
dar kilo klausimas kas yra siaustinukai? ispradziu maniau kad tai sliaustinukai bet po to supratau kad ne  g.gif  ax.gif  esu lb jauna tai kaikuriu dalyku nesuprantu 4u.gif
ir dar gal galit pasakyt kur galima nusipirkt tu tinkliniu kelnaiciu ir ku jos skiresi nuo paprastu? rolleyes.gif  ax.gif
buciau lb dekinga uz pagalba wub.gif
labai pravers man tas sarasiukas thumbup.gif  labai aciu mirksiukas.gif


Microlax klizmutes tai vaistai (tokia nedidele tutele) i uz..... kad issitustintum, to prireikti gali po gimdymo nes sunkoka iseiti i tualta.
Siaustinukai tai apatiniai marskineliai susisiauciantys nugaroje (man asmeniskai jie nepatinka, daug patogiau smelinukai trumpom ar ilgom rankovytem)
Tinklines kelnaites gausi vaistineje, nusipirk pora kad prasiskalbti galetum ir pilnai pakaks nes jos siaip nepigios. Jos patogu, nes atrodo kaip pedkelnes, nespaudzia ir iskalbus greit dziusta.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Siaustinu nenaudojau ir as nors buvau nusipirkusi, bet kazkokie nepraktiski jie, taip ir isaugom nenaudoje. Smelinukai thumbup.gif
Labai reikalingas daiktas iklotai ir kuo daugiau, nes kai ten viskas persti geriau kai dazniau pasikeiti. Galvojau prasisuksiu su always, bet buvo per mazi, siunciau vyra specialiu po gimdymo pirkti.
Microlax klizmutes labai geras daiktas po gimdymo ir veliau. Man antra trecia savaite po gimdymo labai uzkietejo viduriai, tai micrplax buvo issigelbejimas.
Atsakyti
AS GIMDZIAU BIRZELIO MENESI biggrin.gif TAI RUBELIU TUREJAU IVAIRIU, IR SUKNELIU IR SORTUKU, doh.gif KURIU NEI PUSES NESPEJAU PAPUOSTI SAVO soske.gif MERGYTES, NES JI LABAI GREITAI ISAUGO SIUOS RYBELIUS, TEKO ATIDUOTI. SIAIP AS GIMDZIAU ANGLIJOJE, TAI NEI MISINUKU, NEI BUTELIUKU, NEI STERILIZATORIAUS MAN NEREIKEJO LIGONINEJE, NES TEN VISKA DAVE SLAUGES (AS KRUTIMI NEMAITINAU, NES NETUREJAU PIENUKO) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zverelis2 @ 2007 10 18, 18:32)
AS GIMDZIAU BIRZELIO MENESI biggrin.gif TAI RUBELIU TUREJAU IVAIRIU, IR SUKNELIU IR SORTUKU, doh.gif KURIU NEI PUSES NESPEJAU PAPUOSTI SAVO soske.gif MERGYTES, NES JI LABAI GREITAI ISAUGO SIUOS RYBELIUS, TEKO ATIDUOTI. SIAIP AS GIMDZIAU ANGLIJOJE, TAI NEI MISINUKU, NEI BUTELIUKU, NEI STERILIZATORIAUS MAN NEREIKEJO LIGONINEJE, NES TEN VISKA DAVE SLAUGES (AS KRUTIMI NEMAITINAU, NES NETUREJAU PIENUKO)  verysad.gif



Kokioj ligoninej gimdei, as romfordo Queens mirksiukas.gif
Atsakyti