Įkraunama...
Įkraunama...

Kulinariniai anekdotai

Neradau tokios temos, tad gal prigis ši "Kulinariniai Anekdotai"

Mano vyras prijaučiantis kulinaras (kieno vyrai ne tokie - prašau nepavydėti laugh.gif ).
Žodžiu, lengvai pailsėjęs (" padaręs") nusprendė pavaišinti nauju kulinariniu šedevru... Tik žmogus nelabai suprato ką įdėjo, mat paskambinęs į darbą paklausė, kas ten šaldytuve su ŪSAIS, aš jam juokais atsakiau "PELYTĖ", o jis- raudona? lotuliukas.gif Pamįslijau ir supratau, kad seniau pirktos krevetės, bet jau buvo per vėlu... Namo grįžusi radau patiekalą "Krevetės su lukštais keptų bulvių- svogūnų padaže " blink.gif Viskas būtų buvę visai nieko, jei ne krevečių ūsai atitrūkę ir įsimaišę po visą patiekalą lotuliukas.gif Teko šiukšlių dėžei paragauti šio gurmaniško patiekalo doh.gif

Kadangi mano vyras nenuilstantis naujų "šedevrų" ieškotojas, tai tuo dar nesibaigė... Iš gydytojos nugirdo, kad vištos auginamos "ant hormonų" uždraudė pirkti ne namines (vištas), ir pats pas medžiotojus užsakė laukinių gyvūnų mėsytės doh.gif Ir ką gi -gavo stirnienos ax.gif Naujo "anekdotinio šedevro" tęsinio greičiausiai neilgai reiks laukti, nes vyrioks pasiskaitė "Supermamos" psl apie stirnieną ir trims dienoms paliko marinuotis..... (po tiek laiko ir gali būti tęsinys... laugh.gif )



Jei ir jums kada panašiai nutiko- pasidalinkite patirtimi, smagiai pasijuoksime wink.gif
Atsakyti
Ar niekam nebuvo nutikę panašių kulinarinių nuotykių mastau.gif (tik mūsų Adamsų šeimynėlėje... blush2.gif)
Atsakyti
Man teko patirt greiciau kulinarini kosmara...
Uzejom i svecius pas svogere, kuri kaip tik baiginejo ruosti vakariene. Vaikai taip graziai susede aplink stala tusciomis lekstemis laukia, kol ipils sriubos. Taip skaniai kvepejo, kad neatsispyrus pagundai, zvilgterejau i puodo turini. Ten plaukiojo neaiskios kilmes paukstiena: nematytos formos ir keista spalva... Aisku, uzklausiau, kas cia per padaras. Sako... BALANDIS blink.gif Man net silpna pasidare. Taip taip, toks balandis, kaip kad LIEtuvoje ju pilna. Tik atseit narvelyje jo uosvio uzaugintas (idomu, kaip ten atsidure). Siule pasilikt ta vakara pas juos vakarieniaut, ale sakem kad galbut kita karta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 10 15, 15:45)
Man teko patirt greiciau kulinarini kosmara...
Uzejom i svecius pas svogere, kuri kaip tik baiginejo ruosti vakariene. Vaikai taip graziai susede aplink stala tusciomis lekstemis laukia, kol ipils sriubos. Taip skaniai kvepejo, kad neatsispyrus pagundai, zvilgterejau i puodo turini. Ten plaukiojo neaiskios kilmes paukstiena: nematytos formos ir keista spalva... Aisku, uzklausiau, kas cia per padaras. Sako... BALANDIS  blink.gif Man net silpna pasidare. Taip taip, toks balandis, kaip kad LIEtuvoje ju pilna. Tik atseit narvelyje jo uosvio uzaugintas (idomu, kaip ten atsidure). Siule pasilikt ta vakara pas juos vakarieniaut, ale sakem kad galbut kita karta  lotuliukas.gif


taip ir neparagavote blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jo,prieš 40 metų,atsimenu,mano senelis irgi valgydavo balandžiukus(buvo balandininkas-augino juos)močiute išvirdavo,ištroškindavo su sviestuku,o senelis net kauliukus nučiulpdavo.Neprisimenu,ar man davė paragaut,maža labai buvau.
Dabar seneliui butu 121 metai.
Gal anų laikų žmonėms tai nebuvo keista.
Atsakyti
dar laukiame- pasidalinkite savo kulinariniais anekdotais... bigsmile.gif
Atsakyti
Na vienas iš tokių geresniu,tai pamenu MB norėjo mane nustebinti savo išvirta sriuba,virė ryžių sriubą su vištiena.Nu ką grįštu iš darbo,sako žinok neišėjo,sakau kodėl?Tai ka pažiūrėjau tai buvo ne sriuba,o košė ryžių doh.gif Sakau kiek dėjau pokelių?Sako 6,nu dabar net juokas ima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Va ir as galiu papasakot atsitikima. Nezinau, ar labai juokingas...
Taigi mano brolis gilioj jaunystej, kai jam buvo kokie 8 metai, po mokyklos gyzes namo kad neruost pamoku sumaste pyraga iskept. Per telika kaip tik rode kulinarine laida. Taigi vaikas pagal ja viska ir dare. Tik dar nelabai gerai mokejo rusu kalba, kuria laidoje buvo snekama. Ir kai pasake, kad reikia 500 gr "muki" (t.y. miltu), brolis nesuprato. Bet nepasimete. Peme metaline dezute, ant kurios kaip tik ir buvo uzrasyta rusiskai "Muka" (na tokiu dezuciu manau visuose namuose buvo), ir supyle jos turini i tesla. Kas ten buvo, atgamint nepavyko, nes brolis iskrate viska iki paskutines kruopeles. Faktas tas, kad pas mus namuose miltai budavo laikomi kitoje talpoje (moliniam inde), taip kad toje metalineje dezuteje miltu but negalejo blink.gif Mama spejo, kad dezutej greiciausiai buvo ... krakmolas. lotuliukas.gif
Tiesa, pyragas gavosi fantastiskas thumbup.gif
Atsakyti
LAUKIAME LINKSMŲ KULINARINIŲ ISTORIJŲ wink.gif
Atsakyti
Vieną dieną grįžusi namo radau pusę kriauklės virtų makaronų. Pasirodo, dukra virė makaronus ir netyčia supylė į puodą visą makaronų pakelį (virė sau ir broliui) ji juos išvirė ir nukošė į kiaurasamtį, kuris yra nedidelis, toks kaip nedidelis bliudelis. Visa tai kas netilpo į tą kiaurasamtį sukrito į kriauklę. Maždaug pusė pakelio virtų makaronų. lotuliukas.gif ji paliko juos kriauklėje, nes nesugalvojo ką su jais padaryti.. lotuliukas.gif
Žinoma buvo labai juokinga, o šuo džiaugėsi gavęs makaronų blink.gif


O kiaurasamtis pas mus yra toks su plokščia rankena, o ne pastatomas. Tai dukra tam, kad jo nedėti į kriauklę, priremia jį su kokiu sunkiu puodu ant spinteles krašto, taip kad kiaurasamtis būtų virš kriauklės. O tada pila puodo turinį lotuliukas.gif
Atsakyti
Gertruda, oho kokia savarankiska mergaite bigsmile.gif Kaip supratau, ji tik 10-mete ? Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 11 10, 19:55)
Gertruda, oho kokia savarankiska mergaite  bigsmile.gif  Kaip supratau, ji tik 10-mete ? Saunuole  thumbup.gif


ax.gif aha, desimtmetė tongue.gif
Pati pasiprašė kad parodyčiau kaip virti makaronus. Išsiverda koldūnų, išsikepa žuvies pirštelių. moka blynus issiplakti ir issikepti vaflinėje keptuvėje. Yra vištieną kepusi, bet tokia nekokia jai gavosi, bet valgoma. blush2.gif
Atsakyti