Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas, Krabi

Si karta isvaziavau i Tailanda "per prievarta" biggrin.gif , nes praeita karta man ten labai nepatiko. Bet vyras ikalbejo pabandyti dar karta. Dziaugiuosi, kad jo paklausiau, nes si karta likau suzaveta viskuo - gamta, zmonemis, ju kultura. Vienu zodziu grizau pilna ispudziu. Bandau ideti nuotrauku, gal pavyks mirksiukas.gif
Papildyta:
Per sitoki nuotrauku dydi nesimato viso ju grozio biggrin.gif . Gal kas zinot, kaip sumazinti nuotraukas cia dedant.
Atsakyti
Aciu smile.gif

Tikrai idesiu daugiau, tik kad baisiai darbais apsikrovusi, o dabar ir mazaja migdyti reikia.
Bet rytoj pasistengsiu susitvarkyt su nuotraukom ir ideti daugiau.
voveriena, as nebandziau traukiniu is Bankoko, mes skridom lektuvu. Skrydis truko apie 1,5 val., tai po 10 val. skrydzio i Bankoka, to skrydzio i Krabi, galima sakyt ne nepajutom biggrin.gif . Traukiniu kiek laiko truktu nezinau, bet autobusu is vieno tailandiecio girdejau, kad nuvaziuojama per mazdaug para (is Bankoko i Krabi, arba atvirksciai).
Siaip tai Krabi, mano nuomone, vienas nuostabiausiu kampeliu pasaulyje. Idesiu nuotrauku, kad irodyciau biggrin.gif .Neapsakomai grazu. Jau laukiu kada vel vaziuosim, t.y. skrisim biggrin.gif
Praeita karta buvom Phuket. Negaliu net pasakyti kodel man ten nepatiko. Tiesiog nepatiko ir tiek. Gal del to, kad kalnu ten nera? bigsmile.gif
Bet Krabi, tai pasaka, nepasigailesi jei nuvyksi... Ryt, kaip minejau, pasistengsiu nuotraukyciu imest...
Atsakyti
Labutis.
bandau dar karta. Cia vaizdas is musu viesbucio kiemo ir varle uzsokusi ant mano vyro alaus stiklines, kai vakarieniavome viename lauko restorane.

Bet daugiau nuotrauku kazkodel nepavyksta ideti verysad.gif o ir laiko neturiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 28 spalio 2007 - 20:32
Labai grazu, manau Phuketas nepatiko, kad ten labai daug turistu, mazai gamtos, pilna KFC ir Mcdonaldu, o juk vaziuojame i Tailanda, pamatyzi grazios, egzotiskos gamtos, kuri Phukete nublanksta.
Atsakyti