Įkraunama...
Įkraunama...

kaip įveikti miego trūkuma?

taip jau nutiko kad visa likusi menesi pamiegoti gausiu daugiausia 5 valandas per para.gal kas turi kokiu naudingu patarimu kaip nenusokt nuo proto ir islikt daugmaz darbingai?kad kava gert pati zinau,gal dar vitaminu kokiu? unsure.gif aciū 4u.gif
Atsakyti
Man ir kelioms pažįstamoms energijos trūkumą tikrai gerai kompensuoja "Vitamax" vitaminai, brangoki jie - 15 tablečių apie 18 lt, bet kažkiek tikrai padeda, tai manau ri miego trūkumą juos vartojant ištvert lengviau būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuo miego trūkumo kava tikrai nepadeda. Ypač kai ilgai to reikia.
Kas padeda - kuo daugiau būti šviesoje, bet tikroje, saulės (arba tinka saulės lempa). Taip pat sportas - kad kai jau gausi pamiegoti, miegotum kuo giliau (dėl to ir kava blogai - kai užmiegi, miegas nepakankamai gilus).
Taip pat svarbu gauti pakankamai skysčių - dažnai nuovargis dėl dehidracijos sustiprėja. Dar svarbu eiti gult ir keltis tuo pat metu - bent mažesnis šokas organizmui.
Atsakyti
kai nepamiegu, kartais geriu toki energetini kokteili: saukstas tirpios kavos, saukstas medaus ir puse citrinos sulciu. Pagal originalu varianta dar eina ir saukstas brendzio, bet sito vengiu, ypac kai energizuojuosi darbui ax.gif

Is patirties zinau, kad uztenka be problemu mazdaug pusei dienos ar pusei nakties. Galva sviesi, mintys deliojasi.

bet vistik patariu tuo nepiktnaudziauti - tik kai jau labai labai reikes paciame nemiegojimo menesio gale 4u.gif
Atsakyti
man zensenis padeda, tabletes. ryte keltis labai lengva + energijos uztenka.
Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti, kad keliolika lašelių ryte Eleoterakoko ekstrakto tikrai pakelia tonusą visai dienai.
Atsakyti
Man padeda gerai išvėdintas kambarys ir žalioji arbata. Kavos negaliu gerti, ypač naktį, širdis pradeda drebėti.
Bet vis tiek neišsimiegoti visą mėnesį negalėčiau. Darbingumas labai į minusą nueitų. Man geriau mažiau laiko turėti, bet būti išsimiegojusiai. Nes kitaip vis tiek mažai padaryčiau.
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 10 15, 12:40)
Nuo miego trūkumo kava tikrai nepadeda. Ypač kai ilgai to reikia.
Kas padeda - kuo daugiau būti šviesoje, bet tikroje, saulės (arba tinka saulės lempa). Taip pat sportas - kad kai jau gausi pamiegoti, miegotum kuo giliau (dėl to ir kava blogai - kai užmiegi, miegas nepakankamai gilus).
Taip pat svarbu gauti pakankamai skysčių - dažnai nuovargis dėl dehidracijos sustiprėja. Dar svarbu eiti gult ir keltis tuo pat metu - bent mažesnis šokas organizmui.

tavo patarimai man gana lengvai igyvendinami,isbandysim drinks_cheers.gif

QUOTE(katutis @ 2007 10 15, 13:12)
kai nepamiegu, kartais geriu toki energetini kokteili: saukstas tirpios kavos, saukstas medaus ir puse citrinos sulciu. Pagal originalu varianta dar eina ir saukstas brendzio, bet sito vengiu, ypac kai energizuojuosi darbui  ax.gif

o paskui vandeniu skiest ar kaip? unsure.gif

QUOTE(Amanika @ 2007 10 15, 14:49)
Iš patirties galiu pasakyti, kad keliolika lašelių ryte Eleoterakoko ekstrakto tikrai pakelia tonusą visai dienai.

kas tai yra?

QUOTE(Prata Vetra @ 2007 10 15, 15:06)
Man padeda gerai išvėdintas kambarys ir žalioji arbata. Kavos negaliu gerti, ypač naktį, širdis pradeda drebėti.
Bet vis tiek neišsimiegoti visą mėnesį negalėčiau. Darbingumas labai į minusą nueitų. Man geriau mažiau laiko turėti, bet būti išsimiegojusiai. Nes kitaip vis tiek mažai padaryčiau.

vat ir man nakti kava nelabai tinka,drebu visa ir seip kazkokia jautri bunu..nebent silpna visai bandyti

o man reikia labai..ir dar darbingumas turi but nes dirbsiu doh.gif
Atsakyti
Eleuterokoku ekstraktas- zolinis uzpilas,mikstura, tikrai geras daiktas, pigus (apie 5lt) ir parduodamas kiekvienoj vaistinej be recepto.
siaip zalia arbata daug geriau "zvalina" uz kava thumbup.gif
Atsakyti
na pati dažnai nemiegu ir su redbull'iais padraugauju ir dar su visokiu velniu, bet geriausia bent jau kartą į savaitę susiplanuot dienotvarkę, kad būtų pakankamai laikopoilsio, nes didelis krūvis, kad ir stengiamasi išlaikyt žvalumą natūraliais būdais, visvien organizmas sekinamas..
o jei moki susikaupt ir susikoncentruot, galima pabandyt meditaciją.. kelios minutės jos gali atstot visos nakties miegą.. Pats paprasčiausias būdas:užsidėt kokią relaksacinę muziką, užsimerkt ir galvot apie kažką malonaus: žalią pievą, čiurlenantį vandenį ar dar ką nors ax.gif žiūrėjau į tai skeptiškai, bet lankydama jogą tą pramokau ir kartais pasinaudoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 10 16, 17:42)
na pati dažnai nemiegu ir su redbull'iais padraugauju ir dar su visokiu velniu, bet geriausia bent jau kartą į savaitę susiplanuot dienotvarkę, kad būtų pakankamai laikopoilsio, nes didelis krūvis, kad ir stengiamasi išlaikyt žvalumą natūraliais būdais, visvien organizmas sekinamas..
o jei moki susikaupt ir susikoncentruot, galima pabandyt meditaciją.. kelios minutės jos gali atstot visos nakties miegą.. Pats paprasčiausias būdas:užsidėt kokią relaksacinę muziką, užsimerkt ir galvot apie kažką malonaus: žalią pievą, čiurlenantį vandenį ar dar ką nors  ax.gif žiūrėjau į tai skeptiškai, bet lankydama jogą tą pramokau ir kartais pasinaudoju  thumbup.gif

Pats paprasčiausias būdas:užsidėt kokią relaksacinę muziką, užsimerkt ir galvot apie kažką.O paskui atsibundi ryte - grotuvas per naktį išsilydė hah.gif
Atsakyti
miego trūkumą gali kompensuot tik miegas. deja kartais tai prabanga.


QUOTE(katutis @ 2007 10 15, 12:12)
kai nepamiegu, kartais geriu toki energetini kokteili: saukstas tirpios kavos, saukstas medaus ir puse citrinos sulciu. Pagal originalu varianta dar eina ir saukstas brendzio, bet sito vengiu, ypac kai energizuojuosi darbui  ax.gif

Is patirties zinau, kad uztenka be problemu mazdaug pusei dienos ar pusei nakties. Galva sviesi, mintys deliojasi.

bet vistik patariu tuo nepiktnaudziauti - tik kai jau labai labai reikes paciame nemiegojimo menesio gale  4u.gif


katutis, dėkavojam už kokteilio receptą 4u.gif aš jaučiu, kad greitu laiku man jo prireiks lotuliukas.gif


smile.gif+2007 10 15, 19:09-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2007 10 15, 19:09)
vat ir man nakti kava nelabai tinka,drebu visa ir seip kazkokia jautri bunu..nebent silpna visai bandyti
o man reikia labai..ir dar darbingumas turi but nes dirbsiu  doh.gif


BOMBONKE, pabandyk keist kavą vitaminais kurie turi kofeino. yra labai liuksiški multivitaminai (gėrimas padaromas) kuriuose yra 50mg kofeino. arba prepratai su ženšeniu.
šiaip labai negerai save dirbtinai tonizuoti bandant tokiu būdu kompensuot miego trūkumą. bo paskui kai baigi tonizuot būna letargo būsena lotuliukas.gif
Atsakyti