Įkraunama...
Įkraunama...

Gabrielius

sveikos 4u.gif
man visad buvo grazus berniukui vardas Gabrielius ax.gif
ka jus manot?ar aplink jus daug berniuku tokiu vardu? ar daznai pasitaiko , kad vadina gabriu ir panasiai? visoms busiu dekinga uz issakyta savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
man gražus smile.gif bendradarbės gal 11 metų sūnus ir armoškaitės su šemberu. o daugiau Gabrielių neteko sutikti smile.gif
Atsakyti
Labai gražus ir priešingai negu kad Gabrielė mergaitei, berniuko Gabrielius man atrodo retas vardas smile.gif Dar labai patinka jo reikšmė 4u.gif
Atsakyti
labai grazus, bet dar labiau atsibodes vardas. po tomo, manau kone populiariausias vardas ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif super
Atsakyti
Gal ir prajuokinsiu, bet man vardas Gabriele/Gabrielius asocijuojasi su garbnele Gabrielius -garbanelius. Tai mergickai gal ir tinka, bet berniukui rinkciau ka nors vyriskesnio ir tvirtesnio. Be to, labai jau pabodes vardas, turbut keikvienam kieme po 4 bus.
Atsakyti
MB brolio vardas toks. tai jį vadina visi sutrumpintai - Gabriu. Tik aš turbųt viena šaukiu pilnu vardu.
Atsakyti
tikrai labai fainas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carolle @ 2007 10 16, 17:14)
sveikos 4u.gif
man visad buvo grazus berniukui vardas Gabrielius ax.gif
ka jus manot?ar aplink jus daug berniuku tokiu vardu? ar daznai pasitaiko , kad vadina gabriu ir panasiai? visoms busiu dekinga uz issakyta savo nuomone 4u.gif

Man gražus. rolleyes.gif Nežinau kiek populiarus tarp dabartinių tarkime darželinukų, bet aš tik vieną žmogų tokiu vardu pažįstu ir tas pats - pusamžis vyriškis (tai Gabriu jo niekas nevadina biggrin.gif ).

Be to, ir reikšmė graži. mastau.gif
Atsakyti
Draugų sūnus vardu Gabrielius. Tai trumpinam į Garbriuką. Kol ne tėvų neperaugo, dar gerai. O ką po to darysim, nežinau. Gal tiesiog nebetrumpinsim. g.gif
Atsakyti
nezinau ar labai populiarus, bet viena drauga tokiu vardu turiu wink.gif
man grazu wub.gif
Atsakyti
sesers sūnaus vardas Gabrielius, vadiname Gabriuku, man gražus vardukas smile.gif
Atsakyti