Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas kartu su broliu

[SIZE=7]Pas mane tokia situacija, kad jau baigiu išprotėti. Prieš tris metus, kai neturėjom su vyru kur gyventi mano tėvai nupirko mums butą. Pagyvenom labai laimingai kol...pas mus atsikraustė gyventi mano brolis. Nes atvažiavo studijuoti. Mano tėvai gyvena ne Kaune. Nedrįsau mamai priekaištauti,nes butas jos. Nors ir mes dalį savo pinigų įdėjom. Vyras iškart buvo nepatenkintas. Kai mano brolio nėra sutariame kuo puikiausiai. Jis tai jis bandom ištverti, bet šiemet atvažiavo studijuoti jo mergina į Kauną. Ir ką jūs manot? Apsigyveno pas mus. Kai pasakiau mamai,kad jos nenoriu ji pasakė broliui,kad tegu prisideda nors kažkiek,kai reikia mokėti mokesčius. Bet mum to nereikia mes norim paprasčiausiai gyventi vieni, ramiai. Visa laimė,kad studijuoja neakivaizdžiai tai rečiau ją matysim. Brolis dabar dirba ir neakivaizdžiai mokosi. Grįžta amžinai pavargęs vis miega arba prie kompo sėdi, žodžiu man nieko nepadeda. Jei paprašau nueiti iki parduotuvės tingi, o mano vyras dirba dviejuose darbuose,kad tik mum nieko netrūktų ir jam nebūna sunku jei parašau ką nors padaryti,bet jis labai pyksta,kad pas mus gyvena mano brolis ir dar tą atsitempia. Nežinau ką daryti tokioje situacijoje kaip juos iškraustyti. Patarkit,nes man jau stogas važiuoja.
Atsakyti
Sveika 4u.gif Na jei kaip sakai jūs prie buto prisidėjot turit teisė prieštarauti, brolis liks broliu ir su jo iškraustymu kažin ar pavyks kol kas, o jo mergina tai netūrėtų gyventi pas jus ir galite tam prieštarauti, čia mano nuomonė, nes aš to neleisčiau schmoll.gif
Atsakyti
o tai kodel brolis su mergina negali issinuomoti kito buto?
Atsakyti
Manu, jų logika tokia "kam nomuoti, jei gali gyventi nemokamai", o ir merga gudri, jei ji mokosi tam mieste kam jai nomuoti butą jei gali gyventi pas berną, kuris neprašo pinigų už vietą.
Atsakyti
Pas mane panasi situacija, tik su mumis gyvena ne mano, o MB brolis. Taciau priemem delto, kad jis tuo metu atsikrauste i si miesta, neturejo nei pinigu, nei darbo, zodziu i gatve gi neismesi, vis delto brolis, reikia padeti. Taciau mes susitarem, kad kai tik uzsidirbs pinigeliu ir gales issinuomoti buta is musu issikraustys smile.gif
Bet jei jis gyventu pas mus bent keleta metu tikriausiai isproteciau doh.gif , jau ir taip kyla pakankamai nesutarimu, bet bent jau susitvarko ir padaro viska ko paprasom. As siulyciau tau paciai pasikalbeti su broliu, o ne su mama, juk sakei, kad jis dirba, tai manau ir pinigeliu uzsidirba, o jei dar nori gyventi su panele, tai puiku, dviems bus zymiai lengviau pragyventi, issinuomoti buta ir t.t. Pabandyk jam uzsiminti, apie buto nuoma, paziuresi kokia reakcija. Juk turi suprast, kad visa gyvenima su jumis negyvens, kad jums kartais trukdo ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano credo:jokių brolių,seserų,uošvienių,dėdžių,švogerių,tetų,draugų ir tt. mano namuose ilgiau negu dvi paros...net nesvarbu,kokie geri ir švelnūs jie bebūtų...sako visos ligos nuo nervų...na nenoriu sirgt aš,nei kad maniškiai sirgtų...
Šunims ir katėms draudimas negalioja!...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GalBut: 17 spalio 2007 - 17:11
Sveikos, jis pats kalbėjo dar vasaros pradžioje, kad reikėtų nuomotis butą. Kai prieš pat rugsėjo 1 paklausiau kodėl nesiieškai? Atsakė kur aš dabar rasiu tokiu metu.Aš galvoju,kad ta merga jam ir prikalbėjo neik juk ir tau priklausyti turi dalis buto. Aš dar suprasčiau,kad būtų 4 kambarių butas, o čia bendrabučio tipo 2 kambariai ir dar didžiajame kambaryje pasidarėm virtuvę,kad nereikėtų naudotis bendra su kitais kaimynais. Tai tos vietos taip maža.
Atsakyti
QUOTE(vilega @ 2007 10 17, 19:31)
Sveikos, jis pats kalbėjo dar vasaros pradžioje, kad reikėtų nuomotis butą. Kai prieš pat rugsėjo 1 paklausiau kodėl nesiieškai? Atsakė kur aš dabar rasiu tokiu metu.Aš galvoju,kad ta merga jam ir prikalbėjo neik juk ir tau priklausyti turi dalis buto. Aš dar suprasčiau,kad būtų 4 kambarių butas, o čia bendrabučio tipo 2 kambariai ir dar didžiajame kambaryje pasidarėm virtuvę,kad nereikėtų naudotis bendra su kitais kaimynais. Tai tos vietos taip maža.

Vilega, iš tikrųjų buto neįmanoma rasti Kaune vasaros pabaigoje/rudens pradžioje. Bet dabar jau pats laikas ieškotis ax.gif Reiktų vėl užvesti tą poklabį ir nustatyti terminą, iki kada brolis išsikraustis cool.gif Mėnesio, sakyčiau, tikrai pakanka rasti butą, kambarį dar greičiau 4u.gif
Atsakyti
Vilega,
Nepavydziu tau.. Nieko nera baisiau, nei isipainioti i giminystes pinkles... isties net nezinau, kokia butu iseitis - gal tada tu pasakyk mamai, kad tavo vyras yra nepatenkintas, ir kad dabar tokia situacija, jog arba jis ruosiasi issikraustyti, arba brolis turi issikraustyti. Ir pasiulyk ta dali pinigu, kuria tau dave mama, jai grazinti...
Na bet kokiu atveju, mama ant taves supyks, brolis lis nepatenkintas ir t.t.
Pati zinau, kokie kartais gimines buna nagli... ir niekaip ju suvaldyti negali sad.gif ..
O jie apsimeta, kad nesupranta, jog lipa ant galvos...
Atsakyti
Brolis lieka broliu, manau suseskit ,pasikalbekit, duok termina tegu jieskosi buto, taigi suauges diedas ne mazas vaikas, o epie ta mergse negali ne kalbos schmoll.gif
nesuprantu,kaip dar ji nesivarzo,gyvent pas jus,svetimus zmones g.gif
Atsakyti
Jau kaip as tave suprantu... Tai turbut net neisivaizduoji doh.gif ( tik buvo ne brolis, bet gimine) Patarimas - nekentek, - niekas tavo kanciu nevertins . Imkis kad ir drastisku priemoniu. Man teko kenteti beveik 4 metus verysad.gif Ir vis tiek su skandalais issikele verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamitele @ 2007 10 22, 10:03)
o epie ta mergse negali ne kalbos schmoll.gif
nesuprantu,kaip dar ji nesivarzo,gyvent pas jus,svetimus zmones g.gif


Patikek, dar ir kaip zmones nesivarzo. verysad.gif Pas mane i buta eidavo mano psbr pana, su manim nesiskaitydavo, nesisveikindavo, galu gale apsigyveno MANO bute. Kai galu gale neapsikentus absoliucios nepagarbos man pasakiau, kad viskas daugiau nenoriu, kad cia net lankytusi, nusijuoke i veida ir toliau sau laimingai viespatavo pas mane. Nezinau kiek nervu as tada palaidojau ir kiek asaru praliejau verysad.gif nes tevai tiesiog neleido man is buto iskraustyti psbr su puske. Tipo padet reikia kol mokslus univere baigs verysad.gif O tuo metu mano butas buvo tiesiog barakas, kas norejo ejo, kas norejo nakvojo ir niekam mano nuomone svarbi nebuvo. Dar ir dabar prisiminus asaros akyse kaupiasi cray.gif O tevam atrode, kad as viska gerokai perdedu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chenelle: 22 spalio 2007 - 12:55