Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai

Sveikos,
Norim vasario menesi pasidaryti pramoga,save palepinti ir i Druskininkus savaitgaliui nulekti. biggrin.gif Gal kuri buvote ir galite daugiau papasakoti.Kur apsistojot,kiek kainavo,kokios proceduros siulomos?Na ir tai kas butu naudinga. 000189.gif
Atsakyti
Oooo Druskininkai, mano vaikystes atostogu miestas, kiekviena vasara vaziuodavau po pora savaiciu ten pabuti su mama .... thumbup.gif
Na mes budavome ten vasara, bet manau ta pati galima aplankyti ir ziema. Pries ivaziavus i Druskininkus (dar miske) po desine puse: stovi trobele ant vistos kojeles, aplinkui daug skulpturu, yra net voljeruose zvereliu - Girios Aidu tai vadinasi. Labai grazu. Na mes visada pasivaiksciodavome Nemuno pakrante, pro Ratnicele. Vasara plaukia laivas i Liskiava, taip pat labai grazu thumbup.gif Kiek girdejau lyg visokiu navarotu sanatorijose zada padaryti, kaip kazino ar kas bet tada dar nebudavo. Manau ne pro sali isbandyti kokia purvo vonia butu ar masaza sanatorijoje. Ir zinoma, gal kiek i sali, bet tikrai puiku butu uzsukti i Gruto parka ir pasijusti kaip vaikysteje.
Sekmes clap.gif
Atsakyti
labai daug gerų atsiliepimų girdėjau. Sako gamta graži, buvau su klase, bet nieko nepamenu sad.gif . Mes taip pat planuojam vasarą nulėkti. Kai grįšite, būtinai pasidalinkite įspūdžiai rolleyes.gif

linkim gerai praleisti laiką smile.gif
Atsakyti
Man apie Druskininkus reiks straipsni parasyti. O as ten isvis ne karto nebuvus. VA, apie PAlanga kai reikejo rasyt, tai beveik kojos is namu neiskelus parasiau
Atsakyti
www.druskonis.lt galite rasti daug informacijos ir apie nakvynes, ir apie lankytinas vietas.
Apsistot galima sanatorijos, kurios pasiulys ir proceduras.
Viesbutis Regina siulo romantiska savaitgali. Naujausias - Violeta- taip pat turetu ka pasiulyt. O siaip, jei apsistosit ne kokioj sanatorijoj, tai yra naujaDruskininku gydykla

Myliu Druskininkus! wub.gif
Atsakyti
www.druskininkai.lt

ash noriu i gydyklas,i nenumaldomas noras,uz 1,5 val apie 50-54 lt unsure.gif ir tave ismasazuoja nuo galvos iki koju:)
Atsakyti
Buvau Druskininkuose si rudeni. Vaziavau su savo mazium ir mama. Buvo tikras rojus. Druskininku gydykloje praleisdavom beveik visa diena. Pakaitom su mama i proceduras eidavom. Viena sedi su mazium. O pasedeti tikrai yra kur: nuostabus holai (su sienomis tekanciu vandeniu, poilsio kambariai su masazinem kedem). O ir pats miestelis labai graziai sutvarkytas. Valgyti geriausia Picerijoje (neatsimenu pavadinimo, bet ju mieste dvi). Jei uzsisakinesit bulviu plokstaini tai nerealiai apsivalgysit!

Viesbuciu kainos 50-70 uz para. O uz visas proceduras per keturias dienas sumokejau 150lt. Butina pasiimti nors viena komplekta, kai tave nuprausia ant marmurinio stalo, istepa medumi, po to murgdaisi baseine su srovemis ir galiausiai relaxacinis masazas. Hmmmmmmmm, iseini kaip ant sparnu!
Atsakyti
Aš buvau Afroditėje. Kaina 50 lt 1,5 val. Tave išprausia, išputina, ištepa medumi, nueini į pirtį, tada įbaseiną, jacuzzi ir tada masažas, paskui vaistažolių arbata, mineralinis arba sultys. Relaxas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Mes vasara vienai dienai ten buvom nuvaziave.Labai fainas sutvarkytas miestelis.Na tokia ramuma,o ir tie gelinai....Ratniceles kaskadose prisimaudeme,siaip pasivaiksciojom,suraus vandens atsigerem biggrin.gif Zodziu labai geri atsiminimai.Dabar taip pat uzsimaneme pasilepinti.Kiek domejausi,tai Egleje priimtiniausios kainos ir uz tai daugiausiai paslaugu siulo.Kiek ir Goda gyre ir sake,kad ten fainiausia.Bet vasario 14 jau vietu nebera sad.gif O kazko panasaus tai neradau.Teks veliasniam laikui atideti.O taip norisi kuo greiciau.
Atsakyti
QUOTE (Lisa @ 2004 01 14, 14:20)
Aš buvau Afroditėje. Kaina 50 lt 1,5 val. Tave išprausia, išputina, ištepa medumi, nueini į pirtį, tada įbaseiną, jacuzzi ir tada masažas, paskui vaistažolių arbata, mineralinis arba sultys. Relaxas nerealus thumbup.gif

Gal galima butu tikslesne info gauti: kur atliko ta procedura (kurioj gydykloj ar sanatorijoj);kur teko gyventi:viesbutyje ar pacioje sanatorijoje ir kodel?Ar galima pasiimti vaikuti 3.5 metuku, ar butu ten ka jai veikti.Gal irgi kokias nors proceduras siulo ar kokiu atrakciju?
Atsakyti
Na va ,pasidomejau kada Egleje butu greiciausiai vietos,tai tik vasario pabaigoje.Bet suskubo pradziuginti,kad ir kainos pasikeite.Vietoje 100 savaitgaliui 150 sad.gif Klausiu,tai ka gal proceduru padauges?Na gal ir dasides,bet va pirtys bus geresnes.Koks man skirtumas,jei as nei karto nebuvau ir net neisivaizduoju kokios pries tai jos buvo.Na sunrvino ir visus planus sugriove.Bet gal reikes vyra dar pakalbinti ir kokiam savaitgaliukui nulekti biggrin.gif
Atsakyti
Na aš kai skambinau dėl tų procedūrų komplekso tai atnaujintose gydyklose pigiau nei afroditėje. Ir į afroditę iš principo nevažiusiu nes kai paskambinau tai labai nemandagiai kalbėjo(po švenčių turbūt nesveika buvo).O gydyklose tai labai maloniai smulkiai išaiškono ką siūlo. Tai ir mes komplektuojam mompaniją padrūžkių ir lėksim. O pietauti lėksim į "skliautus'', nebuvus, bet sakė faina.
Atsakyti