Įkraunama...
Įkraunama...

Verlso bibliotekėle

Matau bent dvi temas apie nuosavą verslą ir jose netrūksta pasisakančiųjų. Esu viena iš tų, kuriai tos mintys sukasi. Bet išsilavinimas mano visiškai su tuom nesusijęs. Tad noriu prieš ko nors imdamasi pasiskaityti, nors pagrindais apsišviesti. Tad pamaniau, kad būtų neblogai tokia tema, kur galėtume rekomenduoti/apžvelgti knygas, kurias būtina/naudinga perskaityti prieš imantis verslo.
Betgi turbūt dar naudingiau būtų nerapsiriboti vien knygomis, juk yra ir įdomių bei vertingų straipsnių internete, spaudoje, gal net ne lietuviškai. Būtų neblogai turėti viską vienoje vietoje. Plius su komentarais bei apžvalgomis, kas padėjo, nepadėjo, gal išvis pasirodė, kad pinigai išmesti į balą. Tikiuosi jūsų dalyvavimo smile.gif


Štai aš užsisakiau ne taip seniai pasirodžiusią knygą Verslo pradžios vadovas.
Tikiuosi, rasti ką nors gero. Ypač aktualu tai, kad dalis jos informacijos pritaikyta būtent Lietuvos aplinkai. O gal kas jau skaitėt ir galit ką gero ar blogo pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2007 10 17, 16:22)
Verslo pradžios vadovas.
Tikiuosi, rasti ką nors gero. Ypač aktualu tai, kad dalis jos informacijos pritaikyta būtent Lietuvos aplinkai. O gal kas jau skaitėt ir galit ką gero ar blogo pasakyt?


bet jau ir kaina swoon.gif .

Siaip ir as galvoju apie versla. O tu knygu yra labai daug doh.gif , bet kuo toliau ju skaitai, tai jos pasidaro vienodos doh.gif .

Man asmeniskai isimine "Milijonieriaus mastymas", mano viena is pirmuju knygu, nes tikrai pakeite mastysena, kad gyvenimas nepriklauso nuo taip kaip tu mokeisi mokykloje, kaip buvo bandoma man 12 m. kalt i galva, o nuo taves pacio ax.gif , tikrai padejo atsikvoset thumbup.gif .

Taip pat Kiyosaki, Bodas Schaferis, Brian Tracey ... ir daug daug kitu, jau nebeprisimenu doh.gif .

Ai, dar "Nuo idejos iki verslo" gera knyga, irgi viena is pirmuju mano skaityta biggrin.gif
Atsakyti
Oi blink.gif tai kaip laiku aš spėjau! Pirkau 'akcijos' metu už 65Lt, plius dar 10 LT nuolaidą buvau sutaupius clap.gif clap.gif clap.gif Dabar tai jau tikrai kad brangu!!!
Na, žiūrėsim, kas ten gero.

Dar iš aprašymų sudomino Verslo mitas. Taip netyčia užklausiu - gal kas yra skaitęs?

Beje, aristokrate, o tu kurią "Nuo idėjos iki verslo skaitei"? mat atradau, kad yra dvi knygos tuo pačiu pavadinimu, bet skirtingų autorių ir LAAABAI skirtingomis kainomis...
Atsakyti
va, radau, kur jos abi šalia. Ta brangesnė labai domina, nes paskaičiau jos aprašymą ir turinį - turėtų būt visai nieko. Bet jau tos verslo knygų kainos... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2007 10 21, 11:07)
va, radau, kur jos abi šalia. Ta brangesnė labai domina, nes paskaičiau jos aprašymą ir turinį - turėtų būt visai nieko. Bet jau tos verslo knygų kainos...  unsure.gif


Ta pigesne, as ja bibliotekoje buvau radus, labai patiko thumbup.gif .

bet nesuprantu, kodel vz, leidzia tokias brangias knygas doh.gif . Nors is pries tai tavo pirkta knyga, su nuolaida bet vis tiek brangi cool.gif

O del Verslo mitu irgi gera, vienam seminare rekomendavo Algirdas Karalius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 22 spalio 2007 - 09:40
na, 55Lt tikrai nėra mažai. Jei gyvenčiau Lietuvoje, kažin ar sau leisčiau. Greičiausiai irgi drožčiau į biblioteką. Juolab, manau, ten galima gal ir per kelias knygas susirankioti tą informaciją, kuri tam verslo pradžios vadove. Tiesiog šiuo metu uždarbiauju užsienyje. Bet tuo pačiu mąstau, ko norėsiu imtis grįžusi. tai vat ir nusprendžiau, kad reikia verslo srity šiek tiek apsišviest, laiką išnaudot, taip sakant. Čia yra nemažai literatūros anglų kalba, bet nieko apie lietuviškus mokesčius, įstatymus ir pan. Todėl ir leidau sau tuos litukus atiduot. Bus matyt, ką už juos gausiu.

o VŽ tai, manrods, labai nerealiai yra susikėlę kainas. Čia gal toks mąstymas, kad jei jau žmogus galvoja apie verslą, tai galės sau leisti... g.gif juk jei level.lt pardavinėjo po 65Lt, jie tikrai nėjo į nuostolį, gavo pelną ir nuo tokios sumos. bet jei yra kas perka už 95Lt, tai kodėl gi nepaėmus smile.gif

Vat čia prieš kurį laiką mačiau knygų komise naudotą Brensono "Losing My Virginity" už kelis eurus. Lietuviškas vertimas apie 90Lt sukasi blink.gif Tada dar mintys ne ten buvo, tai nepirkau. Dabar vėl įdėmiau žvalgausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2007 10 23, 10:45)
Vat čia prieš kurį laiką mačiau knygų komise naudotą Brensono "Losing My Virginity" už kelis eurus. Lietuviškas vertimas apie 90Lt sukasi blink.gif  Tada dar mintys ne ten buvo, tai nepirkau. Dabar vėl įdėmiau žvalgausi smile.gif


Branson'o knygos ir as noriu wub.gif . Pvz. D. Trump'o knygos zymiai pigesnes rolleyes.gif
Atsakyti
o man taip įdomu - mes čia ką, tik dviese teskaitančios? Gaila, kad daugiau balsų nesigirdi. Gal parekomenduotų ką nors gero ar sukritikuotų...


Aristokrate, o tu angliškai skaitai? Aš neseniai pakirtau keletą knygų nebrangiai. ne pačios šviežiausios, bet vis tiek atrodo įdomiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2007 10 23, 22:31)
o man taip įdomu - mes čia ką, tik dviese teskaitančios? Gaila, kad daugiau balsų nesigirdi. Gal parekomenduotų ką nors gero ar sukritikuotų...


manau, kad ne lotuliukas.gif , tik sis skyrelis nelabai populiarus.

QUOTE(pienių jūra @ 2007 10 23, 22:31)
Aristokrate, o tu angliškai skaitai? Aš neseniai pakirtau keletą knygų nebrangiai. ne pačios šviežiausios, bet vis tiek atrodo įdomiai smile.gif


Skaitau, bet lietuviskai man knygos geriausia user posted image
Atsakyti
Mane labiausiai verslo knygų kaina atbaido... ypač kai pusę info tose knygose jau esu skaičius kažkur kitur, dar dalį galima internete surast... kaip ir nesinori mokėti...
šiaip namie nemažai knygų turiu, nes kai jau kokį čekį knygoms gaunu, tai į mano verslo bibliotekėlę investuojamos biggrin.gif
Atsakyti
Verslo pradzios vadovas nuvyle, toje knygoje tikejausi rasti kazka daugiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 05 03, 14:56)
Verslo pradzios vadovas nuvyle, toje knygoje tikejausi rasti kazka daugiau blush2.gif

aš jau visą krūvą priskaičiau apie verslą, savimotyvaciją ir t.t. Dabar ieškau ir skaitau apie techninę analizę. Šiuo metu labiausiai užkabino. smile.gif Gal kas turit lietuviškų knygų šia tema?
Atsakyti