Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė gurmanė

Na nezinau kiek kitiems, bet mums sitas dalykas labai aktualus patapo. Musu aukle valgos pas mus ir ji na kaip cia pasakius, bele ko nevalgo. Is zuvu tik lasisa (ir tai kartais kai cielas zuvis perku sako, kad kieta blink.gif ), geri suriai, na kartais kalakutiena, tik sviezios darzoves. Nu gal tai ir normalu, bet kartais man atrodo, kad aukles maistui as isleidziu daugiau nei savo ir vyro. g.gif
Atsakyti
Tai tu jai pasakyk, kad maista su savim atsinestu, o jusu nevalgytu mirksiukas.gif
As su savo aukle taip susitarus. Is musu tik arbata ir cukru naudoja. Negi as turiu jai kiekviena vakara sriubas virt ir mesas kept? Ir taip vos seimynai speju paruost ka nors. O aukle gali atsinest desreliu, koldunu, misrainiu, jogurtu, vaisiu ir t.t. ir tikrai nebadaus smile.gif
Atsakyti
Nu nesamone schmoll.gif Ka randa saldytuve, ta tegul ir valgo ax.gif O jeigu neranda nieko tinkamo, tai cia jau jos bedos, tu neprivalai jai atskirai ruost valgius mirksiukas.gif
Atsakyti
geriausios šviežios daržovės šiuo metu yra morkos, burokėliai ir kopūstai. visa kita importas, baisiai nesveika. klakutus irgi kombikormu su žuvies miltais, antibiotikais bei hormoniniais augimo priedais lesina. nesveika. lašišos iš žuvynų šeriamos taip pat dibtinai, nesveika. siūlyk auklės sveikatos ir grožio labui liet, kruopas plius minėtas daržoves. iš dosnumo gali gero augalinio aliejaus pridėt po vieną šaukštą dienai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, jei jau ji gurmane , tai ir tu turi pasistengti laugh.gif Jei pora dienu aukle saldytuve nieko neras valgomo isskyrus salieru stiebus, saldytas sraiges kiautuose, kvieciu gemalus ir daigintas mung pupeles, morkas grauz kaip didele hah.gif
Atsakyti
va as irgi galvoju, kad gal geriau auklei moket ne minimuma, bet kad jau savo maitinimusi ji pati pasirupintu - o tai gaunasi, kad su aukle dar gaunu ir rupesti, kad visalaik saldytuve butu, ko valgyt.
pvz., pas mus ne visada buna mum i darba iseinant - parsinesam grizdami...
Atsakyti
Nu ir nesamone - aukle gurmane blink.gif Tai jei jau tokia gurmane, tai tegul ir nesasi sau tinkamus patiekalus. As dirbu aukle, man irgi leidzia valgyti viska ka noriu, nors dazniausiai ten nieko gero nebuna pas juos, bet man del to visai vienodai. Pati atsinesu ka noriu ir nesiruosiu po zmoniu saldytuvus knistis ir ieskoti, ko cia skaniau uzvalgius... schmoll.gif
Atsakyti
Babaushe, nepyk uz mano pasakyma, bet tu isties trenkta, jei taip gurmaniskai maitini aukle, nu bele ko nevalgo lai ir nevalgo nieko, isalks sues bet ka. Na kazkaip tu cia nekaip man pasirodei, turek savigarbos, leidies kazkokiai babulkai uzsilipt ant sprando, lasisu mat uzsimane, per kietos jai, blin duris parodyciau tokiai.
Atsakyti
as pati aukle tad jau ir nesisakoju ten labai seimoje ka duoda ta valgau, o siaip dazniausiai pasako ka galiu ir kas yra saldytuve, labai geros mamos pasitaike. ir nebudavo tokiu klausimu apie valgyma. wub.gif mamytes thumbup.gif
manau reiketu toki klausima aptarti su aukle. ji turetu buti supratingesne ir vistiek gi ji ne savo namuose valgo, kiti namai tai nereiskia, kad restoranas! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indre-g.: 05 sausio 2007 - 12:19
Na jei reiktu dirbti aukle seimininku namuose(pati dirbu savo namuose) as niekada negaleciau valgyti maisto tos seimo,pati nesciausi,man kazkaip jau nepatogu butu raustis po saldytuva ir valgyti kitu zmoniu maista,juk man mokami pinigai tai as ir maista savo atsinesciau.Va mano mama irgi dirba aukle siuo metu,tai vaikucio teveliai sako valgykit ka randat saldytuve,bet ji net savo kava ir arbata atsinesa,jau nebesnekant apie maista,nors beje vaikui maista ji gamina.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 01 05, 21:40)
Na jei reiktu dirbti aukle seimininku namuose(pati dirbu savo namuose) as niekada negaleciau valgyti maisto tos seimo,pati nesciausi,man kazkaip jau nepatogu butu raustis po saldytuva ir valgyti kitu zmoniu maista,juk man mokami pinigai tai as ir maista savo atsinesciau.Va mano mama irgi dirba aukle siuo metu,tai vaikucio teveliai sako valgykit ka randat saldytuve,bet ji net savo kava ir arbata atsinesa,jau nebesnekant apie maista,nors beje vaikui maista ji gamina.

as ir nesiknisu tik jei jau taip atskirai paruosia arba paisulo tiksliai ka valgyti. jei valgau tai stengiuosi kuo maziau, o jei ka pasakau. kai dirbau visa diena, tai gi nesinesi pusryciu, pietus ir vakariene.
Atsakyti
QUOTE(indre-g. @ 2007 01 05, 21:49)
as ir nesiknisu tik jei jau taip atskirai paruosia arba paisulo tiksliai ka valgyti. jei valgau tai stengiuosi kuo maziau, o jei ka pasakau. kai dirbau visa diena, tai gi nesinesi pusryciu, pietus ir vakariene.

O as nesciaus.Na pusrycius ryte namie gali pavalgyt,vakariene irgi namie,belieka tik pietus.Juk ir kokioje istaigoje dirbant tas pats,juk nieks nesinesa -----pusryciu,pietu ir vakarienes,tik pietus smile.gif
Atsakyti