Įkraunama...
Įkraunama...

Prietaisas blakstienoms riesti

4u.gif Ar naudojate žnypleles balkstienoms riesti? Mano blakstienos tankios ir pakankamai ilgos, bet tiesios... Vis galvoju nusipirkti tą rietiklį, tik nežinau pagal kokius kriterijus jį pasirinkti? g.gif g.gif Padėkit! 4u.gif
Atsakyti
As naudoju ir man labai liuks thumbup.gif Blakstienos mano labai tiesios, tai tikrai graziau atrodo, kai parieciu su znypliukem. Perkant kogero reiketu ziureti, kad placios butu, nes viena karta nusipikau kazkokias persiauras, tai tik dali blakstienu pariesdavo, visu buvo neimanoma iskart uzciuopti doh.gif
Atsakyti
Turiu, bet nenaudoju. Mano blakstienos ir taip pakankamai riestos, o jei dar tušas geras, tai jokių papildomų rietiklių nereikia smile.gif Anksčiau riesdavau, bet man atsiriesdavo doh.gif Na, užriesdavau, atrodydavo tikrai gražiai, bet po kelių valandų jos jau atrodė taip, kaip ir neriestos smile.gif Be to, nuo dažno rietimo blakstienos pradeda lūžinėti schmoll.gif Todėl man atrodo reiktų naudoti ne kasdien, bet tik ypatingomis progomis, kur nors einant rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi turiu blakstienu riestikli, bet man irgi jos po kurio laiko issitiesina, ir wel lieku tiesiom blakstienom... verysad.gif
Atsakyti
As taip pat retkarciais naudoju tas znyples...na jos man gerai pariecia, bet labai daznai ju nenaudoju, nes to po kencia blakstienos...
Atsakyti
As irgi turiu, kazkada aktyviai naudojau, dabar numestas guli..Visa esmė tame, kad efektas trumpalaikis, blakstienos vėl atsiriečia, nabent labai storu tušo sluoksniu uzfiksuotum kaip nors..o siaip tai pazeidzia blakstienas, dali ju net ispesa..:)Taigi verta naudot iskilmingoms progoms..
Atsakyti
Man lygiai toks pat variantras - graziai uzriestos blakstienos "islaiko" tik kelias valandas, po to - vel issitiesina... verysad.gif Ir dar kazkaip kai jas riesti kasdien pradejau, tai iskritinet pradejo, kai vakare tusa nuimdavau, tai po to tepliojau ricinos aliejuku, kad sustiprintu, ir nebenaudoju tu znyplyciu... bijau be blakstienu likti - tai po to nebus, ka ypatingomis progomis uzriest galeciau doh.gif
Atsakyti
naudoju jau kokius 7 metus ir man thumbup.gif taigi jas reikia riesti, o ne pesti ar tampyti. turiu ilgas, bet l. tiesias blakst. tai be ju jau nebeisiversciau..
Atsakyti
Nors mano blakstienos ir taip uzsiriecia pasidazius tusu, taciau vis viena noriu pabandyt pasiriesti, speju atrodytu super ax.gif

Gal kas zinot kiek mazdaug kainuoja jos, greit arteja nemaza svente, tai noreciau pasiruost jai is anksto rolleyes.gif
Atsakyti
Jei blakstienos trumpos, tai net znypliukes ju neuzriecia cry.gif cry.gif cry.gif
Beviltiska cry.gif
Ech, ir kodel man Dievulis blakstienu pagailejo blush2.gif
Atsakyti
na tos znypliukes tai tikrai geras daiktas. man jos laaabai patinka. tik vat blakstienas tai tikrai gadina. jauciu tai, nes labai kristi pradejo sad.gif
Atsakyti
aga as irgi jas turiu, bet nenaudoju nes man kazko neuzsiriecia..:/ o jei uzsiriecia tai kazkaip negeraj..
Atsakyti